Zapamiętaj mnie i lub zarejestruj | Zapomniałem hasła

Artykuły Recenzje Harmonijkowe Bitwy
Szukaj Użytkownicy Grupy
Odpowiedz do tematu
Autor
Wiadomość
Conex 


Posty: 353
Otrzymał 17 punkt(ów)
Skąd: Tychy
Wysłany: 2007-08-04, 05:49    Tworzy(wo)

Dziwna nazwa topiku, ale co tam ;)
Zapewne każdy z Was (większość?) ma oprócz muzyki, także inne twórcze zainteresowania... Inaczej- wprost- czym się interesujecie / jakie są wasze hobby? :P

Moje:
-- Grafika komputerowa
Bardziej w stronę tworzenia stron internetowych, choć nie raz dla przyjemności wykonam jakiś obrazek.

Przykłady:
Portret
Panda- tapeta
Bakteria
0rh+
Sidła ;)
Strona hostingu gier

Niektóre mało ambitne, no ale... ;)

-- Szkic
Po prostu od zawsze lubiłem rysować ;) Niestety do pokazania nic zeskanowanego nie mam.

-- Fotografia
I tu także raczej praktyczna strona, jak teoretyka. Szczególnie fotografia analogowa lustrzanką ZENIT 122.

-- Terrarystyka
Wszelkiego rodzaju zwierzęta terrariowe. Obecnie niestety niczego nie hoduję... Swego czasu głównie ptaszniki... + wąż.


Z głównych to będzie na tyle... ;)
_________________
| PrezentPrzez.Net -> Koniec z nietrafionymi Prezentami!
| Portfolio graficzne
| Lepsze wyniki w wyszukiwarkach
| Świat gorących samochodów
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Govean 


Wiek: 38
Posty: 214
Otrzymał 3 punkt(ów)
Skąd: Katowice
Wysłany: 2007-08-04, 08:19    Odp: Tworzy(wo)

No to ja to samo co ty Conexie.. z tą różnicą, że ja jestem początkujący.
Trochę lepiej od grafiki idzie mi z rysunkiem - a marzy mi się tworzenie komiksów.
Uwielbiam czytać i pisać. - szczególnie Fantastykę.
Fajnym hobby jest administracja harmoszka.com - może zna ktoś? - taki serwis o harmonijkach :)
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Kubux 

Wiek: 30
Posty: 43
Otrzymał 1 punkt(ów)
Skąd: Kraków
Wysłany: 2007-08-04, 09:09    Odp: Tworzy(wo)

Więc, moje zainteresowania to:
-Muzyka(wszystko czego słucham ma jakieś korzenie w bluesie i/lub jazzie, troszkę tworze wiele mi się marzy)
-Programowanie(pomysły to mam nawet niezłe gorzej mi idzie realizacja, ale to i tamto napisałem)
-Fantastyka(ooo tak zdecydowanie moim hobby są książki i niekoniecznie te naukowe..., czytam, kiedyś nawet napisałem kilka opowiadań które jak na mój wiek(około 10-11 lat) były całkiem niezłe ale teraz nie ma wena)
-Polityka(Takie nie twórcze hobby,i to tak troszeczkę, z umiarem. Lubie wiedzieć co się w sejmie i nie tylko wyprawia. Wyrabiam sobie swoje własne zdanie na ten czy tamten temat)
-Ciągnie mnie też do innego tworzenia(rysowanie, szkicowanie, budowanie elektroniki itp) ale jakoś mi to nie wychodzi.

To by było na tyle
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Szczotker 

Wiek: 31
Posty: 244
Otrzymał 3 punkt(ów)
Skąd: Gdynia
Wysłany: 2007-08-04, 09:58    Odp: Tworzy(wo)

Generalnie to muzyka(Gitara, harmonijka), książki(Kryminał).
Ciekawym u mnie zajęciem jest nauka obrony przed manipulacją ze strony innych osób(nie ukrywam, że sam wyprobówuje kilku sztuczek, aby ktoś przeszedł na moją stronę:) ).
Polecam, świetne zajęcie.
Ostatnio zmieniony przez Szczotker 2007-08-04, 12:24, w całości zmieniany 1 raz  
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Duduś 

Wiek: 31
Posty: 174
Otrzymał 2 punkt(ów)
Skąd: Lubliniec
Wysłany: 2007-08-04, 10:12    Odp: Tworzy(wo)

Moje to:

Muzyka
Takie elektroniki itp. (ale jak coś rozkręce, to już tego potem nie złożę :P ;D )
Podobnie jak Conex Terrarystyka, a szczególnie jaszczurki :D (obecnie żadnej nie mam)
i niekiedy lubie porobić jakieś zdjęcia, ale fotografią to się mój brat zajmuje ;)
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Sygi 

Wiek: 31
Posty: 153
Otrzymał 6 punkt(ów)
Skąd: Przysucha
Wysłany: 2007-08-04, 11:02    Odp: Tworzy(wo)

Głównie muzyka - gitara, harmonijka, śpiew - w takiej kolejności.
Fotografia - lubię fotografować, parę rzeczy 'teoretycznych' już znam, ale często brak mi ciekawych miejsc do fotografowania :) (btw - mam stronę na deviantartcie ze zdjęciami - zapraszam - http://www.sygy.deviantart.com )
Programowanie (jestem finalistą konkursu Logia 07 dla gimnazjów ;) )
Fizyka, Matematyka, Chemia (czasami lubię :D )
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Włóczykij 


Wiek: 31
Posty: 154
Otrzymał 1 punkt(ów)
Skąd: Gorzów WLKP
Wysłany: 2007-08-04, 11:04    Odp: Tworzy(wo)

Gitara basowa :) wędkarstwo, piłka nożna.
_________________

Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Pawlikar 


Wiek: 34
Posty: 90
Otrzymał 17 punkt(ów)
Skąd: Wolsztyn
Wysłany: 2007-08-04, 12:48    Odp: Tworzy(wo)

Tak jak mam w profilu - żonglerka - od trzech lat, na razie zaczynam z pięcioma piłkami i zachęcam bo to naprawdę nie jest trudne. Od niedawna kręcę poi, ale jeszcze nie podpalałem. Z poważniejszych rzeczy to interesują mnie experymenty chemiczne, fantasy ( Sapkowski ) i inne gatunki literatury również.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Sygi 

Wiek: 31
Posty: 153
Otrzymał 6 punkt(ów)
Skąd: Przysucha
Wysłany: 2007-08-04, 14:40    Odp: Tworzy(wo)

Przepraszam za offtopic, ale co to znaczy 'kręcić poi' :D
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Gorzka 


Posty: 8
Skąd: mszana dolna
Wysłany: 2007-08-04, 16:05    Odp: Tworzy(wo)

o ile dobrze pamietam i kojarze to krecenie poi to inaczej jakis taniec z ogniem. ;)
_________________
"Trzeba uprawiać własny ogródek." Wolter.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Conex 


Posty: 353
Otrzymał 17 punkt(ów)
Skąd: Tychy
Wysłany: 2007-08-04, 23:33    Odp: Tworzy(wo)

I wszystko co niejasne otworem stanęło dla umysłu.
_________________
| PrezentPrzez.Net -> Koniec z nietrafionymi Prezentami!
| Portfolio graficzne
| Lepsze wyniki w wyszukiwarkach
| Świat gorących samochodów
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Pawlikar 


Wiek: 34
Posty: 90
Otrzymał 17 punkt(ów)
Skąd: Wolsztyn
Wysłany: 2007-08-05, 12:03    Odp: Tworzy(wo)

Gorzka napisał/a:
o ile dobrze pamietam i kojarze to krecenie poi to inaczej jakis taniec z ogniem. ;)
nic dodać nic odjąć. Do treningu używa się np. piłek tenisowych na lince, łańcuchu, itp. Kręci się tym przeplata i co tam jeszcze kto potrafi.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Iorq 


Wiek: 40
Posty: 15
Otrzymał 2 punkt(ów)
Skąd: Kraków
Wysłany: 2007-08-05, 16:43    Odp: Tworzy(wo)

Żeglarstwo,pływanie, dobra książka /zwłaszcza dobra fantastyka i marynistyka/ oraz picie piwa w nadmiernych ilościach :)
_________________
"Piwko w kufelku nie może długo stać, jedno, drugie ,a potem jeszcze dwa..."
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Lutow 


Posty: 17
Skąd: Zgierz
Wysłany: 2007-08-09, 22:04    Odp: Tworzy(wo)

Muzyka - głównie słuchanie, bo tworzenie mi nie idzie najlepiej, a słucham, wszystkiego co mi się podoba, czyli baaardzo różnych rzeczy - od Mietka Fogga do Ramones, poprzez Izrael.

Książki - tu też różne, siedzę w nudnej robocie to czytam co wpadnie w łapki, tylko czasem ktoś przerwie, żeby mu coś sprzedać, teraz na warsztat trafił Stachura.

Świadome śnienie - świetna sprawa, chociaż ostatnio mi nie wychodzi, jak ktoś nie ma pojęcia o co chodzi to zapraszam na skromne forum, gdzie jestem drugim adminem - www.lucid.fora.pl
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
MBoX 


Wiek: 36
Posty: 158
Otrzymał 3 punkt(ów)
Skąd: Częstochowa
Wysłany: 2007-08-10, 13:33    Odp: Tworzy(wo)

Moje zainteresowania to:

Muzyka - baardzo rozległe mam horyzonty, można powiedzieć że moim hobby jest nie tylko słuchanie muzyki, ale równiez czytanie o niej, poznawanie biografii artystów i zespołów, uczenie się jej historii i genezy. Słucham różnych gatunków muzyki, najbardziej to przypadają mi do gustu blues-rockowe kawałki :] Ulubieni wykonawcy? The Who, Pink Floyd, Jimi Hendrix, Radiohead, John Coltrane, Marek Grechuta, Van Morrison, Tom Waits, The Clash, B.B. King, Dżem, no i starczy :]

Rozmowa... uważam to za swoją pasję, rozmowa z drugim człowiekiem jest czymś wspaniałym, a jeszcze lepszym jest wysłuchanie problemów drugiej osoby i odnajdywanie dla niej swiatełka nadzieji. Nie chodzi mi tu o gadki typu "siema ziom, co porabiasz" rozmowa potrafi być bardzo złożoną sprawą, i w takiej postaci smakuje najlepiej :]

Pływanie, jazda na rowerze, bieganie :) (choć od kiedy palę to juz nie jest tak pięknie)
Poezja Arthura Rimbauda i poetów symbolistów

no i... kobiety ;)
_________________
Listen To The LION... Inside Of You
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Marlionkk 

Wiek: 35
Posty: 73
Skąd: Kędzierzyn-Koźle
Wysłany: 2007-08-10, 14:32    Odp: Tworzy(wo)

NO to teraz moje zainteresowanie:

-Muzyka (Rock, reagge, Punk, Metal troszku, alternatywa, POezja śpiewana)
-Animacje, tworzenie filmów animowanych. Za bardzo nie umiem rysować, ale staram sie :)
-Turystyka, Głównie Góry:) wogóle podróżowanie.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Conex 


Posty: 353
Otrzymał 17 punkt(ów)
Skąd: Tychy
Wysłany: 2007-08-10, 16:10    Odp: Tworzy(wo)

Może pochwalisz się jakimiś animacjami?
_________________
| PrezentPrzez.Net -> Koniec z nietrafionymi Prezentami!
| Portfolio graficzne
| Lepsze wyniki w wyszukiwarkach
| Świat gorących samochodów
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Marlionkk 

Wiek: 35
Posty: 73
Skąd: Kędzierzyn-Koźle
Wysłany: 2007-08-10, 17:23    Odp: Tworzy(wo)

Ojj z tym to narazie bedzie problem, bo co do takiego już dobrego filmu animowanego jestem w trakcie. Narazie rysuje postacie i otoczenie co jest bardzo trudne dla takiego beztalencia graficznego jak ja, ale myśle ze bedzie dobrze:P Jakaś latwa prymitywna grafika zapewne bedzie. Animacja bedzie trwać 3-5 min, ale za bardzo jeszcze nie wiem o czym doklądnie jeszcze zrobie.

Na samym początku tworzyłem gify, animowane i emotikony (Jedno miałem zlecenie dla firmy Maspex, czyli dla forum tymbark)

Oto niektóre z nich:







a to są moje pierwsze animacje jakie wogóle zrobiłem:



Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Conex 


Posty: 353
Otrzymał 17 punkt(ów)
Skąd: Tychy
Wysłany: 2007-08-10, 18:01    Odp: Tworzy(wo)

Heh, pixele widzę :) Kiedyś też 'bawiłem się' w pixel arty... rzadko jednak je animowałem.

Wolę flash'a, niestety obecnie zupełnie nic ambitnego nie mam do pokazania... Jak wrócę z wakacji być może pokażę co nieco :) Póki co na serwerze znalazłem tylko mrugającą twarz :P
_________________
| PrezentPrzez.Net -> Koniec z nietrafionymi Prezentami!
| Portfolio graficzne
| Lepsze wyniki w wyszukiwarkach
| Świat gorących samochodów
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Majciochy.w.grochy 

Posty: 120
Otrzymał 4 punkt(ów)
Skąd: Katowice
Wysłany: 2007-08-11, 22:32    Odp: Tworzy(wo)

Zdecydowanie książki, głównie działy: psychologia, filozofia, kryminał, literatura polska, zdrowie, muzyka, socjologia jakaś... (Kolejność przypadkowa)

Wielogodzinne wpatrywanie się w niebo, usiłowanie pojąć jak i dlaczego, dlaczego nie mogę uwiecznić tego piękna.

Jak już ktoś wcześniej wymienił... Sny. Czytać o snach, być świadomą snu, przeżywać sen, odnajdywać znaczenia.

Intrygujący ludzie. Nie ważne gdzie i jak. Nie ważne, czy znam czy nie. Zawsze mnie interesują i zawsze przy nich węszę.

Nocne, wieczorne spacery. I po raz kolejny, próby pojmowania tej nieśmiałej psychodelii życia codziennego.

Długie, nocne rozmowy po 12:00.

Muzyka, tak...

Może to zabrzmi głupio, ale myślę o tym tak często, że chyba warto to zaznaczyć... Rozpatrywanie świadomości świadomości (brzmi nielogicznie, jest niepoprawne, wiem
) Generalnie, świadomość czucia, przeżywania, bycia w ciszy, po prostu bycia... Czas teraźniejszy i przeszły. To, co teraz czytasz, już jest przeszłością...
I ten dziwny świat snów...

Sztuka. Czasem rysunek. Kultura rocka. Mężczyźni z długimi włosami. Fenomen zmierzchu.

Poezja i własne wytwory.

Wszystko, co ciężko opisać i wyrazić. Otaczanie się niebanalnością, życie w wiecznej schizofrenii, łagodność gwiazd.
_________________
p r z e l i t e r u j swoje zdanie
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Karunia 


Wiek: 32
Posty: 21
Wysłany: 2007-08-12, 13:09    Odp: Tworzy(wo)

Hm.. ze zdziwieniem (?) stwierdzam, że mam trochę podobne zainteresowania jak Majciochy ;) przy okazji: czy Twoje
Cytat:
Rozpatrywanie świadomości świadomości
ma coś wspólnego z medytacją albo modlitwą, czy traktujesz to jako zupełnie inny dział? ^^ ;)

Czytam. Dużo czytam. Psychologicznie, klasycznie, obyczajowo, filozoficznie i ogólnie większość z tego, co mi ktoś polecił albo w inny, niby przypadkowy ^^', sposób wpadło mi w ręce ;) . Fotografuję (b. amatorsko), chociaż mój Lumix mnie chyba nie lubi, bo już drugi raz coś mu się dziwnego z zoomem dzieje ^^'. Z radością :P poznaję (?), rozmawiam z innymi ludźmi - i nie tylko ludźmi. Odnajduję niewysłowioną przyjemność w słuchaniu, głównie muzyki ^^, a przy okazji: lubię śpiewać i, oczywiście ;) , próbować grać na harmoszce (swoją drogą - jakie śliczne zdrobnienie od harmonijki :D pierwszy raz się z takim spotkałam właśnie na tym forum ;) ). Kocham podróżować, szczególnie przebywac w górskich okolicach. Pływam, jeżdzę na rowerowe wyprawy w nieznane :P , zdarza mi się mieć styczność z rolkami, a od niedawna zabieram się za bieganie. Sprawia mi niezwykłą radość pisanie, malowanie pazurków :D , ozdabianie, przerabianie, przeszywanie, doszywanie, tworzenie, udoskonalanie (na swój sposób ^^) różnych części garderoby i rzeczy związanych z garderobą ;) . Uwielbiam oglądać ambitne ( :P ) filmy i spektakle teatralne. O. :P
_________________
[size=9]"[color=green]Kto rozmawia z drzewem, nie musi zaraz iść do psychiatry. Ale większość ludzi myśli inaczej.[/color]"
[i]Phil Bosmans[/i][/size]
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Włóczykij 


Wiek: 31
Posty: 154
Otrzymał 1 punkt(ów)
Skąd: Gorzów WLKP
Wysłany: 2007-08-12, 14:56    Odp: Tworzy(wo)

A ja ostatnio zainteresowałem się origami :D
_________________

Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Foschia 


Wiek: 33
Posty: 15
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2007-08-12, 15:16    Odp: Tworzy(wo)

sztuka nade wszystko! :]
poza tym bardzo lubię psychologię. Był taki okres kiedy to "połykałam" po kilka książek dziennie z tej właśnie dziedziny. Pedagogika specjalna, kierunek resocjalizacja też jest świetna. W czerwcu cały tydzień spędziłam ze studentką tego kierunku. Super sprawa ;)
_________________
"Młodość już taka jest, sama ustala granice wytrzymałości, nie pytając, czy ciało to zniesie. A ciało zawsze znosi." Paulo Coelho
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Cielak 

Wiek: 38
Posty: 29
Otrzymał 1 punkt(ów)
Skąd: uteibej
Wysłany: 2007-08-12, 17:00    Odp: Tworzy(wo)

Origami to dobra rzecz :) Sam sobie niekiedy składam, ale jak nie masz odpowiedniego papieru to idzie się szybko zrazić.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Włóczykij 


Wiek: 31
Posty: 154
Otrzymał 1 punkt(ów)
Skąd: Gorzów WLKP
Wysłany: 2007-08-12, 17:20    Odp: Tworzy(wo)

Ja składam papier do drukarki :D i nie jest jakoś fatalnie :)
_________________

Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Majciochy.w.grochy 

Posty: 120
Otrzymał 4 punkt(ów)
Skąd: Katowice
Wysłany: 2007-08-12, 17:23    Odp: Tworzy(wo)

Karunia napisał/a:
Cytat:
Rozpatrywanie świadomości świadomości
ma coś wspólnego z medytacją albo modlitwą, czy traktujesz to jako zupełnie inny dział? ^^


Medytacja, w trakcie medytacji myślę o mroku. Ciemności. Ale medytuję BARDZO czasem.
Modlitwa... Ym, tego wyrazu raczej nie ma w moim słowniku.
Ale jest rozmowa.
Rozpatrywanie świadomości świadomości, to po prostu bardzo głęboka refleksja, kontemplacja, wielki trans. Zdarza mi się to często i wtedy jestem lekko oderwana od rzeczywistości.
_________________
p r z e l i t e r u j swoje zdanie
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
_Big_Mac_ 


Wiek: 36
Posty: 32
Skąd: Wrocław/Zielona Góra
Wysłany: 2007-08-12, 19:49    Odp: Tworzy(wo)

Włóczykij napisał/a:
A ja ostatnio zainteresowałem się origami :D


Dżizas, muszę zacząć uważniej czytać :D
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Łukasz 


Wiek: 40
Posty: 66
Otrzymał 35 punkt(ów)
Skąd: Nowy Sącz/Kraków
Wysłany: 2007-08-12, 20:41    Odp: Tworzy(wo)

_Big_Mac_ napisał/a:
Włóczykij napisał/a:
A ja ostatnio zainteresowałem się origami :D


Dżizas, muszę zacząć uważniej czytać :D


Hahaha, widzę, że mamy podobny problem :D
_________________
There is no such thing as a wrong note. Just poor choices.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Lutow 


Posty: 17
Skąd: Zgierz
Wysłany: 2007-08-12, 23:05    Odp: Tworzy(wo)

Też zobaczyliście tu "orgie"? :P

A widzę, że pani Majtochy się interesuje snami, powiem tylko, że to jest świetna sprawa taka ludzka a jednocześnie niepojęta, bardzo ciekawe zagadnienie wbrew pozorom. Poza tym sen to bardzo tanie hobby, praktycznie niczego nie potrzeba, sen przyjdzie sam prędzej czy później.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Ifrost 

Wiek: 38
Posty: 39
Otrzymał 4 punkt(ów)
Skąd: Limanowa / Kraków
Wysłany: 2007-08-13, 01:54    Odp: Tworzy(wo)

Majciochy.w.grochy napisał/a:

Jak już ktoś wcześniej wymienił... Sny. Czytać o snach, być świadomą snu, przeżywać sen, odnajdywać znaczenia.


Sen fajna rzecz :) zawsze jak mam jakiś problem to idę spać :D a interesujesz także tzw. Lucid Dreams? Ja kiedyś próbowałem ale raczej z kiepskimi efektami, poźniej o tym zapomniałem a teraz Twój post znowu mi jakoś o tym przypomniał :P
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
  
Odpowiedz do tematu