Zapamiętaj mnie i lub zarejestruj | Zapomniałem hasła

Artykuły Recenzje Harmonijkowe Bitwy
Szukaj Użytkownicy Grupy
Odpowiedz do tematu
Autor
Wiadomość
kamilteau 


Wiek: 33
Posty: 1390
Otrzymał 76 punkt(ów)
Skąd: Olsztyn/Offenburg
Wysłany: 2008-07-04, 18:52    Odp: Tworzy(wo)

Yyyyy, na haftowaniu to ja się nie znam, w podstawówce na technikę musiałem nauczyć się wyszywać, robiłem jakieś takie dziwne ściegi i (jak na faceta :P ) nieźle mi szło, ale nic już nie pamiętam... :P
_________________
"Don't start me talking, I'll tell everything I know..."
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
prondek 


Wiek: 41
Posty: 27
Skąd: Ruda Śląska
Wysłany: 2008-07-05, 12:18    Odp: Tworzy(wo)

W podstawówce to ja też wolałam na pracy technice z chłopakami deski do ktojenia produkować. :>

A teraz to kombinuję jak technikę zdobienia kroszonek wykorzystać w zdobieniu baków motocykowych :hihi:
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Zuźka 


Posty: 64
Otrzymał 1 punkt(ów)
Wysłany: 2008-09-01, 18:37    Odp: Tworzy(wo)

A ja na technice zdawałam na kartę rowerową :P
Trochę inne pokolenie :D

Ja ostatnio lubię tworzyć koszulki i naszywki za pomocą farbek do ubrań, muliny, nici, igieł i pędzelków. Nie jestem zbyt utalentowana plastycznie, ale zawsze mi cośtam może wyjść :) Ostatnio zrobiłam koledze koszulkę z Buką i napisem "Buka is my girlfriend" :P
Prócz tego od zawsze kocham czytać i pisać. Pisać raczej opowiadania ok. 20-50 stron A4. Zdarzyło mi się też kiedyś napisać kilka grafomańskich wierszy, ale o tym chyba lepiej nie wspominać :P
I jeszcze mam świra na punkcie psów. Sama mam dwa, a kiedyś zbierałam "rozpiskę" ras i do tej pory mam rozpisaną anatomię psa, kota i konia. Budowa ciała, narządy wewnętrzne i układ kostny. Prócz tego artykuły na temat hodowli, rodzajów czaszek i uzębienia. To się nazywa być maniakiem, no nie? :P
_________________
"...w życiu piękne są tylko chwile..."
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Conex 


Posty: 353
Otrzymał 17 punkt(ów)
Skąd: Tychy
Wysłany: 2008-09-01, 19:35    Odp: Tworzy(wo)

Mój najnowszy twór... tak na poprawę humoru ;) http://www.digart.pl/prac..._Transport.html
_________________
| PrezentPrzez.Net -> Koniec z nietrafionymi Prezentami!
| Portfolio graficzne
| Lepsze wyniki w wyszukiwarkach
| Świat gorących samochodów
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
false 

Wiek: 33
Posty: 12
Skąd: Nowy Sącz
Wysłany: 2008-09-02, 21:25    Odp: Tworzy(wo)

Ja z moim hobby jestem pewnie sam na forum, gdyż zajmuje się modelarstwem. Ale nie lubię po skończonej pracy odkładać czegoś na półkę żeby stało, dlatego buduje modele zdalnie sterowane, głównie samoloty. Ktoś może pomyśleć że to zabawa dla małych chłopców, ale to całkowicie błędne. Żeby zbudować dobry, duży (od 1,5 metra rozpiętości skrzydeł) i napędzany silnikiem spalinowym (na metanol z nitrometanem) model potrzebna jest naprawde duża wiedza i spore umiejętności manualne. Nie wspominając już o kosztach całej "zabawy". Jednak nie ma to żadnego porównania z uczuciem , gdy po kilku miesiącach, często latach model pięknie wzbija się w powietrze i leci. Oczywiście ważną sprawą jest umiejętnośc pilotowania takiego modelu, żeby po 10 sekundach nie uderzyć w ziemię i nie zniszczyć naszego modelu. Jak ktoś chciałby obejrzeć, to jest moje najnowsze dzieło:

http://pfmrc.eu/viewtopic.php?t=9684
_________________
jak leci Gość?
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
#Maciekdraheim 


Wiek: 35
Posty: 3604
Otrzymał 296 punkt(ów)
Skąd: Ciechocinek
Wysłany: 2008-09-03, 21:43    Odp: Tworzy(wo)

Ja kiedyś sklejałem plastikowe samoloty: P-51D Mustang, Hawker Hurricane, F16 i coś z Iwś. Fajna sprawa takie modele.
_________________
Blues is nothing but a good man feeling bad, thinking about the woman he once was with.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Pulatom 


Wiek: 34
Posty: 781
Otrzymał 72 punkt(ów)
Skąd: Czerwona Woda
Wysłany: 2008-10-18, 20:26    Odp: Tworzy(wo)

Oprócz grania na instrumentach lubię także je projektować i budować, moim pierwszym instrumentem była poręczna gitara elektryczna, menzura 24 3/4" przy 31" długości (foto), gra się na niej bardzo wygodnie, stroi dobrze tylko ma taki trochę "szklisty" dźwięk. Dorobiłem później bas o podobnym korpusie i menzurze 800 mm, niestety podobnie jak w gitarze gra się wygodnie, ale brzmienie też dalekie od ideału :) (foto). Tutaj cały mój (niestety skromny) dorobek, od najmniejszego do największego :) . Robię też wzmacniacze lampowe do instrumentów, oparte głównie na schematach Marshalla i Fendera, z własnymi, delikatnymi przeróbkami. Mój najbardziej udany wyrób w tej dziedzinie (zero przydźwięków i wzbudzeń :viva: ) to główka z przedwzmacniaczem typu Marshall (2 podwójne triody) zakończonym powerampem w kl. A na 6P14P-EW, z funkcją cichego nagrywania. Brzmienie czysto vintage'owe, szkoda tylko, że mała moc, ale do domu wystarcza ;) .
Pozdrawiam :harp:
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
SanDiego 


Wiek: 28
Posty: 59
Otrzymał 1 punkt(ów)
Skąd: Opole
Wysłany: 2008-10-21, 16:31    Odp: Tworzy(wo)

oczywiście moje zainteresowania to:
harmoszka- nikt się nie spodziewał :P
muzyka- blues, rock, metal, trochę punk.
dobre filmy katastroficzne- kocham, kocham, kocham. Jeżeli widzę w TV lecący samolot, który zaraz wybuchnie to takie podniecenie :P
no i Druga Wojna Światowa- bardzo ciekawe wydarzenie, uważam że najważniejsza rzecz w historii wojen. Intrygują mnie takie postacie jak Hitler czy Stalin. Oczywiście, nie popieram ich działań ale interesuję się nimi.
To by było chyba na tyle.
_________________
A odpowiedzi nie dał nikt...
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
robal 


Wiek: 30
Posty: 77
Otrzymał 3 punkt(ów)
Skąd: Kielce
Wysłany: 2008-12-27, 16:01    Odp: Tworzy(wo)

Conex napisał/a:
Mój najnowszy twór... tak na poprawę humoru ;) http://www.digart.pl/prac..._Transport.html

Mam coś podobnego, ale zrobione aparatem fotograficznym.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
ma-rucha 

Wiek: 44
Posty: 132
Otrzymał 3 punkt(ów)
Skąd: Płock
Wysłany: 2009-03-02, 09:38    Odp: Tworzy(wo)

Moją pasją stał się ostatnio sport który objawia się u mnie intensywnymi ćwiczeniami na siłowni, no ale musiałem coś zacząć bo doprowadziłem się do gigantycznej wagi 140 kilo, co jest wynikiem innej pasji czyli jedzenia (włączam w to: konsumpcję, gotowanie i programy kulinarne. Moją pasja jest także pedałowanie na rowerze i ubolewam nad tym że jeszcze za bardzo jeździć się nie da. Kolejna pasja to internet, buszowanie po nim i znajdowanie takich ciekawych stron, jak to forum ;) Kiedyś były jeszcze góry, ale ostatnio nie mam czasu w nie wyjeżdżać :( Pasjonuję się też fotografią (zwłaszcza piękne kobiece akty) trochę pstrykam, ale więcej jednak oglądam. No i rzecz oczywista - moją pasją są instrumenty - ostatnio głównie akordeony i harmoszki :harp:
_________________
Nie ma że się nie da!!!
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Anyzratak 


Wiek: 30
Posty: 74
Otrzymał 9 punkt(ów)
Skąd: z piekła rodem ;]
Wysłany: 2009-03-02, 19:03    Odp: Tworzy(wo)

Moje pasje?
- DRĘCZENIE LUDZI (nie macie się czego obawiac, mój główny cel jest żywy, poza tym wolę dręczyć realnie a nie przez internet, choć tej przyjemności też sobie nie odmawiam )
- Muzyka (gitara, śpiew i znana gdzieniegdzie harmonijka :D )
- Filmy (daruje sobie ulubionego aktora i tytuły xD lubie filmy sensacyjne i komedie, seriale komediowo-kryminalne również, psychologiczne... i wiele inych)
- Książki (wszelakie, moze prócz tych o np. gramatyce albo o budowie łodygi)
- Poezja (w tym pisanie wierszy - piszę od 5 klasy podstawówki)
- Sport (póki nie uznałam się za kalekę przez "kontuzję" kolan kochałam (i nadal kocham) piłkę nożną, lubiłam całą resztę sportu. Teraz gdy mogę w końcu po czterech latach ćwiczyć (okazało się, ze powinnam to robić już od 1,5 roku :? ) po każdym w-ie gdy gramy w kosza mam coś z palcami lub nadgarstkiem )
- Platyka (rysunki itp.)
Tyle pamiętam na chwilę obecną ;]
_________________
Zarejestruj się, przydatna stronka
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Marlionkk 

Wiek: 35
Posty: 73
Skąd: Kędzierzyn-Koźle
Wysłany: 2009-04-04, 16:06    Odp: Tworzy(wo)

Moje na dzień dzisiejszy pasje:
-Filmy - Horrory, Animowane, Psychologiczne, Sciencie fiction (ale to niektóre)
-Muzyka - Poezja śpiewana (Kaczmarski, Gintrowski, Wójcicki) blues, rock reagge.
-Instrumenty - of course Harmonijka:D
-Cisza i Spokój - Park, Ciepła Pogoda (wreszcie:D)
-Książki? - Od jakiegoś czasu czytam Czerwoną różę, Polecam!
-Sport? - bueheheheeeeee hmm... Spacer i czasem rower (ciekawe czy mój rower w piwnicy zardzewiał :|

[quote]dobre filmy katastroficzne- kocham, kocham, kocham. Jeżeli widzę w TV lecący samolot, który zaraz wybuchnie to takie podniecenie :P [/quote]

Ciekawe jak sie zachowywałeś na 11 wrzesnia ;)
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
michu 


Wiek: 29
Posty: 164
Otrzymał 3 punkt(ów)
Skąd: Gdynia
Wysłany: 2009-04-07, 21:40    Odp: Tworzy(wo)

To ja tak

- filmy
psychologiczne; science fiction i inne :P
-muzyka
poezja śpiewana; rock; blues; no i troszkę reege
-instrumenty
gitara klasyczna i tu wszystkiech zaskoczę harmonijka ustna
-książki
fantastyka; poezja; pzrygodowe
-sport
piła nożna i ogólnie wszystkiego po trochu
-inne
pisanie wierszy ( może mało profesjonalnych ale coś prubuje :) )
i nie wiem coś bym jeszcze napisał ale mi się nie chce :P
_________________
Pozdrawiam :harp:
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
gofator 


Wiek: 40
Posty: 166
Otrzymał 62 punkt(ów)
Skąd: Otmuchów
Wysłany: 2009-04-07, 22:05    Odp: Tworzy(wo)

To i ja napiszę
- Sztuki Walki na pierwszym miejscu
- Harmonijka :)
- Stephen King
- Rowerek
_________________
Hooray, Hooray, These Women Is Killin' Me
Zanim założysz nowy temat zaglądnij tutaj ->
http://forum.harmoszka.co...cych-vt2606.htm
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
#minigunmen 


Wiek: 36
Posty: 2769
Otrzymał 127 punkt(ów)
Skąd: Kat, Ośw, Krak
Wysłany: 2009-04-13, 15:21    Odp: Tworzy(wo)

A ja:
- grafika warsztatowa (miedzioryt, drzeworyt itp)
- fotografia

A tak w zasadzie to równolegle z tym żyję muzyką, nie umiałbym nie słuchać muzyki przez dłużej niż 1 dzień.
_________________
Naprawiam harmonijki! Reguluję pod overbending!- kontakt - PW albo GG albo mail. Paweł Pilnik Pilecki.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
  
Odpowiedz do tematu