Zapamiętaj mnie i lub zarejestruj | Zapomniałem hasła

Artykuły Recenzje Harmonijkowe Bitwy
Szukaj Użytkownicy Grupy
Odpowiedz do tematu
Autor
Wiadomość
#Maciekdraheim 


Wiek: 35
Posty: 3604
Otrzymał 296 punkt(ów)
Skąd: Ciechocinek
Wysłany: 2008-12-24, 16:12    WESOŁYCH ŚWIĄT

Wszystkim forumowiczom, z okazji Świąt Bożego Narodzenia oraz zbliżającego się Nowego Roku chciałbym życzyć zdrowia (bardzo sztampowo), ale i siły w dążeniu do celów. Ma to szczególne znaczenie przy harmonijce, instrumencie, na którym łatwo nauczyć się grać, ale będącym jednym z najtrudniejszych do opanowania mistrzowskiego. Nie zniechęcajcie się, kiedy nie będzie wychodził bending, a brzmienie nie będzie odpowiadało wymarzonemu. Po prostu grajcie i czerpcie z tego radość. Niech ta wytrwałość przeniesie się także na inne dziedziny życia, dzięki czemu będziecie iść do przodu, kiedy wiatr zawieje w oczy, będziecie wstawać kiedy się potkniecie. Pamiętajcie też, że muzyka jest Waszym wielkim sprzymierzeńcem i nie raz pomoże przetrwać trudne chwile, tak jak pomagała przetrwać mi. Spełniajcie marzenia, realizujcie cele, lecz pamiętajcie, żeby mieć też te nieurzeczywistnione, do których warto dążyć, które nadadzą sensu szaremu biegowi przez życie. Dla was, kolęda:

http://odsiebie.com/pokaz/1187432---5a37.html
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
kamilteau 


Wiek: 33
Posty: 1390
Otrzymał 76 punkt(ów)
Skąd: Olsztyn/Offenburg
Wysłany: 2008-12-24, 16:34    Odp: WESOŁYCH ŚWIĄT

Ja przyłączę się do życzeń Maćka. Przede wszystkim samozaparcia i bezdechu w płuckach ;) Radości z pokonywania nowych przeszkód oraz spokoju i rozwagi na widok następnych, coraz bardziej licznych (tak to w końcu jest z tą naszą harmoszką ;) ) A w innych sferach życia - przede wszystkim zdrowia i szczęścia, reszta przyjdzie wtedy sama :)
_________________
"Don't start me talking, I'll tell everything I know..."
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
aris2423 


Wiek: 33
Posty: 168
Otrzymał 6 punkt(ów)
Skąd: Ruda Śląska
Wysłany: 2008-12-24, 16:36    Odp: WESOŁYCH ŚWIĄT

Ziomale i ziomalki ja wam zycze udanej gry na tym piknym instrumencie, zakreconych jam session z kumplami, wywalistych i spontanicznych improwizacji w kazdym miejscu i o kazdym czasie no i nowych wymarzonych harmonijek, jak i frajdy/ubawu z samego grania !!! A tak pozatym to wesolych swiat, smacznego karpia, dobrej atmosfery przy wigilijnym stole no i szalonego sylwka xD !!! :harp: :harp: :harp: :harp: :harp: :harp: :harp: :harp: :harp: :harp:
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Pulatom 


Wiek: 34
Posty: 781
Otrzymał 72 punkt(ów)
Skąd: Czerwona Woda
Wysłany: 2008-12-24, 16:57    Odp: WESOŁYCH ŚWIĄT

Życzę wszystkim wesołych Świąt, zdrowia i szczęścia oraz udanego sylwestra. Dużo bluesa, rock'n'rolla i czerpania radości z gry na tym wspaniałym instrumencie jakim jest harmonijka. :harp:
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Sieja1234 


Wiek: 32
Posty: 330
Otrzymał 14 punkt(ów)
Skąd: Łódź
Wysłany: 2008-12-24, 23:07    Odp: WESOŁYCH ŚWIĄT

A ja wyłamie się z tego grona i będę wam życzył zbierania obfitych plonów z pracy z harmonijką xD A poza tym cobyście byli zdrowi, weseli jako w niebie janieli i dosiego roku :D
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Rolf 


Wiek: 34
Posty: 424
Otrzymał 17 punkt(ów)
Skąd: Rybnik
Wysłany: 2008-12-25, 11:09    Odp: WESOŁYCH ŚWIĄT

Wyżej nikt nie wymienił - więc ja wam pożyczę tego, co chyba każdemu do szczęścia jest potrzebne :) ) Życzę Wam, Panie i Panowie, wiele miłości, szczerej, oddanej i odwzajemnionej :) )) Wiem, że o to czasem jest baaaardzo trudno, ale trzymam kciuki, że wam się poszczęści :D Życzę także, by otaczali was sami ludzie szczerzy i prawdziwi.... No i dokładam się do wszystkiego, co wyżej zostało już wymienione :) )
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
#Maciekdraheim 


Wiek: 35
Posty: 3604
Otrzymał 296 punkt(ów)
Skąd: Ciechocinek
Wysłany: 2009-01-02, 18:35    Odp: WESOŁYCH ŚWIĄT

Ja chciałbym jeszcze złożyć życzenia noworoczne od Małgorzaty Biedrzyckiej, czyli GRETY, orgazniującej warsztaty w Toruniu. Po krótce Do siego roku (czy jakkolwiek to się pisze)!

Tak to się pisze :D kamilteau
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
  
Odpowiedz do tematu