Zapamiętaj mnie i lub zarejestruj | Zapomniałem hasła

Artykuły Recenzje Harmonijkowe Bitwy
Szukaj Użytkownicy Grupy
Odpowiedz do tematu
Autor
Wiadomość
Atydea 


Wiek: 37
Posty: 18
Skąd: Skierniewice
Wysłany: 2008-06-01, 19:42    Program do obsługi kamerki internetowej

Witam, moi drodzy posiadam kamerkę internetową firmy Trust i poszukuję programu który umożliwi nagranie filmu bez żadnych opóźnień czy przyspieszeń. Oczywiście do kamerki została dołączona płytka z oprogramowaniem,jednak w momencie kiedy odtwarzam nagrany materiał występuje właśnie to opóźnienie lub przyspieszenie, nie jestem pewna ale to jest chyba związane z przejściem klatek na sekundę..Bardzo proszę o pomoc jeśli ktoś się orientuje w tym temacie..
Pozdrawiam.

/Atydea
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Sieja1234 


Wiek: 32
Posty: 330
Otrzymał 14 punkt(ów)
Skąd: Łódź
Wysłany: 2008-06-01, 22:15    Odp: Program do obsługi kamerki internetowej

Problem tkwi w synchronizacji pliku audio z video. Możesz ten problem usunąć opóźniając lub przyśpieszając dźwięk przez konwersje dowolnym programem do obróbki filmów. Jest ich pełno w necie i z reguły są darmowe. :)
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Rzeszot 


Wiek: 35
Posty: 404
Otrzymał 21 punkt(ów)
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2008-06-01, 23:15    Odp: Program do obsługi kamerki internetowej

Wydaje mi się, że w ustawieniach nagrywania, czy też w ogóle ustawieniach kamerki można zwiększyć ilość klatek na sekundę oczywiście kosztem pamięci jaką będzie zajmował nagrany film.
Może być i tak, że to co jest nagrane jest maksimum osiągów kamerki i jedynym rozwiązaniem jest kupić coś innego, sensowniejszego, "bardziej markowego"

Spróbuj może poszukać, póki co, najnowszych sterowników do kamerki na sieci. Może pomoże...


Pozdrawiam!
_________________
"Obecnie bluesmani wolą pokazać w swojej grze jakich technik się nauczyli, zapominając o przekazywaniu przez muzykę swoich uczuć. Sam się do tego przyznaję..." Khalif Wailin' Walter
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
  
Odpowiedz do tematu