Zapamiętaj mnie i lub zarejestruj | Zapomniałem hasła

Artykuły Recenzje Harmonijkowe Bitwy
Szukaj Użytkownicy Grupy
Odpowiedz do tematu
Autor
Wiadomość
*Leszek Paech 

Posty: 11
Skąd: Poznań
Wysłany: 2010-06-17, 17:28    Na sprzedaż legendarny piecyk Kalamazoo model two i Fender Pro Junior

Witam.
Zakupiłem właśnie na amerykańskim ebay-u 2 piecyki Kalamazoo model Two. To są piecyki typowo pod harmonijkę produkowane przez Gibsona pod nazwą Kalamazoo w latach 1965-67(Gibson kupił wtedy fabrykę w Kalamazoo i stąd nazwa) Piecyki te charakteryzują się pięknyą barwą z pięknym przesterem i są diabelnie głośne jak na swój niewielki rozmiar. Porównywałem Kalamazoo z Fenderem Champem i Kalamazoo jest o 50 % głośniejszy i ma więcej dołu. Ma bowiem głośnik 10 calowy a nie 8 jak w Champie. Zainteresowanych odsyłam do internetu tam znajdziecie same superlatywy na temat tych małych potworów :) Między innymi słynny Sonny Jr (producent piecyków do harmonijkek pod tą samą nazwą) poleca je jako najlepsze małe wzmacniacze do harmonijki jakie kiedykolwiek słyszał! Co do mocy tych wzmacniaczy to trafiłem na sprzeczne opinie,niektórzy twierdzą że ma on 5 Watt ,ale przychylam się raczej do tych którzy piszą że ma on 10 Watt. Jest po prosty duuużo glośniejszy od Fandera Champa który ma 6 Watt . Reasumując. Z dwóch zakupionych Kalamazoo jeden sobie zostawiam a drugiego zamierzam sprzedać. Cena wyniesie 1350 zł + przesyłka. Zainteresowanych proszę o maila: paech@wp.pl
UWAGA!!! Mam również do opchnięcia 15 Watt-owego Federa Pro Juniora(Made in USA) z końcówki lat 90-tych w doskonałym stanie za 1250 zł. Wielu harmonijkarzy na nim gra lub niedawno grało, jak na przykład Kielak i Łęczycki

[ Dodano: 2010-07-13, 21:30 ]
Fender Pro Junior już sprzedany. Pozostał jeszcze Kalamazoo...
_________________
Boogie Chilli w każdej chwili
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
  
Odpowiedz do tematu