Zapami皻aj mnie i lub zarejestruj | Zapomnia貫m has豉

Artyku造 Recenzje Harmonijkowe Bitwy
Szukaj U篡tkownicy Grupy Mapa Google
Odpowiedz do tematu
Autor
Wiadomo嗆
PawelBDS 

Otrzyma 3 punkt(闚)
Sk康: Krak闚/Szczecin
Wys豉ny: 2010-09-30, 21:57    Pog這s.. i szum

z czasem jak staram si gra bardziej skomplikowane melodie bluesowe d德i瘯 kt鏎y gram nie do ko鎍a odpowiada moim oczekiwaniom... to znaczy gdy gram jak捷 melodi d德i瘯i nie bardzo mi pasuj do oryginalnych nagra na harmonijk ale ostatnio u znajomego nagrywa貫m moje brzd彗ania kt鏎e podczas gry brzmia造 troszk inaczej ni podczas ods逝chiwania nagrania (to znaczy ja graj帷 s造sz je bardziej metalicznie) czy to wina z貫j techniki ? kiepskiego s逝chu muzycznego a mo瞠 akustyki ?

I drugie pytanko. Graj帷 na pierwszym kanale mam problem ze z豉paniem czystego d德i瘯u mam takie wra瞠nie jak by powietrze ucieka這 mi lew stron (problem wyst瘼uje na MBD).... Ogl康a貫m filmik Gussowa o kanale drugim i on wychodzi mi dobrze a przy pierwszym ci庵le mam ten szumik Jakie rady ?

#Maciekdraheim 

Otrzyma 295 punkt(闚)
Sk康: Ciechocinek
Wys豉ny: 2010-09-30, 22:14    Odp: Pog這s.. i szum

S造szysz si inaczej, bo d德i瘯 nie leci Ci bezpo鈔ednio do ucha (a przynajmniej nie tylko), a g堯wnie przechodzi pod postaci drgania ko軼i 簑chwy i szcz瘯i do ucha 鈔odkowego. Tak samo gdy m闚isz, wydaje Ci si, 瞠 brzmisz inaczej, ni gdy s逝chasz siebie na nagraniu. Ja po kilku latach grania nagra貫m si w studiu studenckiego radia. Porz康na pojemno軼i闚ka, wyg逝szone pomieszczenie i takie tam. I wtedy us造sza貫m jak brzmi. Sam si zdziwi貫m :) .

A co do 豉pania pierwszego kana逝. Rozlu幡ij wargi. Wtedy porz康nie otocz harmonijk z lewej strony i powinno by cacy :) .

Odpowiedz do tematu