Zapamiętaj mnie i lub zarejestruj | Zapomniałem hasła

Artykuły Recenzje Harmonijkowe Bitwy
Szukaj Użytkownicy Grupy
Odpowiedz do tematu
Autor
Wiadomość
INIM 


Posty: 471
Otrzymał 7 punkt(ów)
Skąd: Ruda Śląska
Wysłany: 2008-11-20, 21:33    30 listopada, wielka impreza w Chorzowie

Pozwoliłem sobie założyć temat i zareklamować imprezę, która szykuje się w Chorzowie :) .
Klub Honorowych Dawców Krwi "Błękitna Krew" przy Ruch Chorzów S.A. oraz fundacja "Kibicujemy życiu" organizuje imprezę w przyszłą niedzielę. 30 listopada, od 9.30 do 17.00, w hali widowiskowo-sportowej przy ulicy Dąbrowskiego w Chorzowie będzie trwał turniej piłkarski gwiazd, o puchar Prezydenta Chorzowa, połączony z akcją krwiodawstwa. Będzie podstawiony ambulans gdzie będzie można oddać krew. Jakby ktoś zgłodniał, będzie można coś przekąsić na stoisku z jedzeniem Kuchni u Babci Maliny z Krakowa :) .
Imprezę uświetnią występy artystów kabaretowych.
Swoje przybycie zadeklarowali m. in. trener Polonii Bytom, Marek Motyka, trener Górnika Zabrze, Henryk Kasperczak oraz poseł Jerzy Fedorowicz. Poza tym wielu obecnych sportowców, oraz znanych sportowców sprzed lat.
W turnieju piłki nożnej wezmą udział gwiazdy polskiej piłki nożnej, zespół artystów polskich oraz drużyny fundacji "Kibicujemy życiu" i KDHK "Błękitna krew".
Mnie też tam spotkacie :cool: .

Głowny organizator: BŁĘKITNA KREW i Fundacja KIBICUJEMY ŻYCIU
przy wsparciu: Urzędu Miasta Chorzowa oraz MORiS.
Sponsorami imprezy będą: Kuchni u Babci Maliny z Krakowa i Ado-Med Świętochłowice.

Szukani są wolontariusze, którzy chcieliby pomóc przy organizacji tej imprezy - nie trzeba być pełnoletnim, wystarczą chęci!
Kontakt: gg 8360647
mail: damian.cz@poczta.onet.pl
Proszę powoływać się na INIMa, lub powiedzieć, że piszecie z tej strony :) .

Tutaj FAQ dot. oddawania krwi, tutaj plakat, jakby chciał ktoś reklamować impreze.

Do zobaczenia, mam nadzieję :) .
_________________
"Stadion Narodowy to zawsze będzie Śląski..."
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
aris2423 


Wiek: 33
Posty: 168
Otrzymał 6 punkt(ów)
Skąd: Ruda Śląska
Wysłany: 2008-11-23, 00:47    Odp: 30 listopada, wielka impreza w Chorzowie

ze mna moze sie zobaczysz :) , bo juz napisalem ze jestem chetny na pomoc ;]
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
  
Odpowiedz do tematu