Zapamiętaj mnie i lub zarejestruj | Zapomniałem hasła

Artykuły Recenzje Harmonijkowe Bitwy
Szukaj Użytkownicy Grupy
Odpowiedz do tematu
Autor
Wiadomość
wuerilawa

Posty: 2
Wysłany: 2011-10-24, 17:14    Maciej Maleńczuk & Yugopolis - Ostatnia nocka

Witam, dopiero zaczynam grać, samemu trudno na początku rozpisać taby, dlatego zwracam się do Was z chęcią pomocy mi przy utworze Maleńczuka "ostatnia nocka". Fajnie byłoby uczyć się na takim utworze, pozdrawiam.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
#Medium 


Wiek: 52
Posty: 1693
Otrzymał 209 punkt(ów)
Skąd: Ełk
Wysłany: 2011-10-24, 19:31    Re: Maciej Maleńczuk & Yugopolis - Ostatnia nocka

wuerilawa napisał/a:
zwracam się do Was z chęcią pomocy mi


Tego fragmentu nie rozumiem. Możesz wyjaśnić?

Pozdrawiam

Medium
_________________
Są dwa piękna: piękno radości i piękno smutku. Wy ludzie Zachodu, wolicie pierwsze – my drugie. Bowiem piękno radości trwa nie dłużej niż lot motyla. A piękno smutku jest twardsze niż kamień.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
wuerilawa

Posty: 2
Wysłany: 2011-10-29, 23:34    Odp: Maciej Maleńczuk & Yugopolis - Ostatnia nocka

w sumie ja też nie rozumiem, przyznam, mój błąd...:) człowiek czasem nie ma czasu, aby zastanowić się nad tym co pisze niestety... nie mam czasu na przełożenie tego utworu na taby, na razie jak pisałem wcześniej uczę się; w ramach poprawy: poproszę o taby tego utworu, jak widzę na forum wiele próśb zostaje bez odpowiedzi no ale będę czekał, możliwe, że się zawiodę, ale trudno. jeżeli jednak nie to będę bardzo zadowolony, pozdrawiam wszechmądre #medium i wszystkich, którzy poświęcają swoją energię grze na harmonijce... to piękny instrument...
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
+adamg53

Posty: 1149
Otrzymał 82 punkt(ów)
Wysłany: 2011-10-30, 00:12    Odp: Maciej Maleńczuk & Yugopolis - Ostatnia nocka

"dopiero zaczynam grać, samemu trudno na początku rozpisać taby", a czy" wlazł kotek na płotek" masz już za sobą i inne proste typu "szła dzieweczka do laseczka" opanowane?
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Stachu951

Posty: 2
Wysłany: 2011-11-18, 17:27    Maciej Maleńczuk- "Ostatnia nocka"

Witam.

Jako iż jeszcze mam problemy z rozpisywaniem tabów do trudniejszych piosenek jak poszukiwany przeze mnie utwór "Ostatnia nocka" proszę Was o pomoc. :pada:

Czy mógłby ktoś poszukać albo sam zamienić taby w piosence "Ostatnia nocka" Macieja Maleńczuka???

Nie jestem już początkującym ale jeżeli chodzi o taby to nie daję rady w trochę trudniejszych piosenkach.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
+adamg53

Posty: 1149
Otrzymał 82 punkt(ów)
Wysłany: 2011-11-18, 20:22    Odp: Maciej Maleńczuk & Yugopolis - Ostatnia nocka

Ten utwór, grany na harmonijce C mieści sie w/g mnie 7 jej dzwiekach tylko są grane po kilka jeden po drugim, po prostu trzeba by dobrze posłuchać i już, ale zacznij tak
5 5 5 5 5
6 6 (5) (5) 5
(5)(5)(5)(5)(5)
5 5 5 5 5 (4)
5 5 5 5 5
(4)(4)5 (5) 5
(5) (5) (5) (5) (5)
5 5 5 5 5 (4) 4(3)(3")
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Stachu951

Posty: 2
Wysłany: 2011-11-21, 21:40    Odp: Maciej Maleńczuk & Yugopolis - Ostatnia nocka

OK. Dzięki za pomoc. Początek coś mi nie pasuje ale może uda się go coś podmienić, jak mi się uda coś pokombinować to napisze. Reszta jest OK.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
+adamg53

Posty: 1149
Otrzymał 82 punkt(ów)
Wysłany: 2011-11-21, 22:51    Odp: Maciej Maleńczuk & Yugopolis - Ostatnia nocka

Na tym to polega, ucząc sie poprawiaj taby innych.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
  
Odpowiedz do tematu