Zapamiętaj mnie i lub zarejestruj | Zapomniałem hasła

Artykuły Recenzje Harmonijkowe Bitwy
Szukaj Użytkownicy Grupy
Odpowiedz do tematu
Autor
Wiadomość
kamilteau 


Wiek: 33
Posty: 1390
Otrzymał 76 punkt(ów)
Skąd: Olsztyn/Offenburg
Wysłany: 2008-07-31, 21:29    Odp: Co powiecie na zlot ?

Mi pomysł Rzeszota też się podoba. Tamten wyjazd do Harendy był planowany tak "na wariata" i ostatecznie pomysł upadł, z przyczyn, jakie podał Petrolhead. Ale taki plan, jaki przedstawił Rzeszot, stawia sprawę w innym świetle - spotkanie z forumowiczami, zwiedzanie stolicy z Rzeszotem jako przewodnikiem, blues session - to wszystko razem jest godne pofatygowania się do Warszawy. No i kierownictwo hostelu zawsze chętniej przymknie oko na 8 wracających później osób niż na dwie ;)
_________________
"Don't start me talking, I'll tell everything I know..."
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Rzeszot 


Wiek: 35
Posty: 404
Otrzymał 21 punkt(ów)
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2008-08-01, 00:28    Odp: Co powiecie na zlot ?

Więc zbierzcie się szybko, a ja postaram się popytać, czy dałoby radę się tak zorganizować w hostelu.
_________________
"Obecnie bluesmani wolą pokazać w swojej grze jakich technik się nauczyli, zapominając o przekazywaniu przez muzykę swoich uczuć. Sam się do tego przyznaję..." Khalif Wailin' Walter
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Conex 


Posty: 353
Otrzymał 17 punkt(ów)
Skąd: Tychy
Wysłany: 2008-08-26, 12:05    Odp: Co powiecie na zlot ?

Ja tam bym się chętnie po wakacjach pozlotował... W katowicach najlepiej :)

Coby wprowadzić jakiś konkret..

Proponowania data: sobota 6 września,
Miejsce spotkania: Rondo naprzeciw Spodka
W zależności od zachciewajek ekypy miejsce w które się udamy do ustalenia... Jak dla mnie - niezłym miejscem żeby sobie posiedzieć, pogadać, poharpić jest park zaraz przy rondzie... Z tym że ja z gry na harpie odpadam :/

Co Wy na to?

[ Dodano: 2008-08-26, 12:11 ]
Co do Wawy- szkoda że dopiero teraz czytam... w rok szkolny już się tak daleko nie wychylam.
_________________
| PrezentPrzez.Net -> Koniec z nietrafionymi Prezentami!
| Portfolio graficzne
| Lepsze wyniki w wyszukiwarkach
| Świat gorących samochodów
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
KamilM 

Wiek: 33
Posty: 115
Skąd: Otwock
Wysłany: 2008-09-24, 22:49    Odp: Co powiecie na zlot ?

Widze ,że temat umarł... To co z tym zlotem ? Jakos tak się złożyło ,że były wakacje a potem komputer padł... To może ogarniemy co nie co ?
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Jakotaki
[Usunięty]

Wysłany: 2008-09-25, 14:08    Odp: Co powiecie na zlot ?

ja może byłbym chętny, ale wątpię, czy mnie rodzice puszczą... miejsce? dla mnie najlepiej Opole. Noo...Katowice też blisko, ale jakoś tak nie przepadam...Kraków!
 
 
  
Odpowiedz do tematu