Zapamiętaj mnie i lub zarejestruj | Zapomniałem hasła

Artykuły Recenzje Harmonijkowe Bitwy
Szukaj Użytkownicy Grupy
Odpowiedz do tematu

Serce czy rozum?
Marine Band
0%
 0%  [ 0 ]
Special 20
0%
 0%  [ 0 ]
Głosowań: 0
Wszystkich Głosów: 0

Autor
Wiadomość
Leafman 

Wiek: 26
Posty: 145
Otrzymał 6 punkt(ów)
Wysłany: 2018-02-19, 02:17    Chcę wrócić do harpa, porywać się na Marine Band czy lepiej Special 20?

Witam.

Kiedyś miałem epizod z graniem na harpie, niestety dosyć szybko zepsuł mi się 4 kanał w w moim zejdlu blues session i porzuciłem granie. Ostatnio łapie mnie faza i chciałbym sobie coś kupić. Bardzo podoba mi się jak grają na jutubach na marinkach, najpewniej powiecie, że to nie harmonijka czyni harmonijkarza, ale po prostu zakochałem się w tym dźwięku :D Natomiast nie chcę sobie jej szybko zepsuć tak jak to było kiedyś, coś pamiętam że special 20 są dosyć twarde i dobre dla początkujących. Co doradzacie?

Dzięki z góry i pozdrawiam :harp:
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
#minigunmen 


Wiek: 36
Posty: 2769
Otrzymał 127 punkt(ów)
Skąd: Kat, Ośw, Krak
Wysłany: 2018-02-19, 21:13    Odp: Chcę wrócić do harpa, porywać się na Marine Band czy lepiej Special 20?

S20 i Marine Band mają te same stroiki, więc pod względem trwałości to to samo ;)
_________________
Naprawiam harmonijki! Reguluję pod overbending!- kontakt - PW albo GG albo mail. Paweł Pilnik Pilecki.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Leafman 

Wiek: 26
Posty: 145
Otrzymał 6 punkt(ów)
Wysłany: 2018-02-20, 05:07    Odp: Chcę wrócić do harpa, porywać się na Marine Band czy lepiej Special 20?

W takim razie czemu wszyscy polecają special 20 skoro obie harmoszki są mniejwięcej za tę samą cenę? Co takiego jest w special 20, że mówi się iż jest dobra dla początkujących?
Dzięki za odpowiedź minigunmen ^^
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
  
Odpowiedz do tematu