Zapamiętaj mnie i lub zarejestruj | Zapomniałem hasła

Artykuły Recenzje Harmonijkowe Bitwy
Szukaj Użytkownicy Grupy Mapa Google
Odpowiedz do tematu
Autor
Wiadomość
*Wisnia 

Posty: 107
Otrzymał 20 punkt(ów)
Skąd: Kraków
Wysłany: 2013-05-07, 12:15    [Festiwale] Warsztaty harmonijkowe w ramach Bezkit Aqustic Fest (Piwniczna, 30.05-02.06).

Cześć,
Na przełomie maja i czerwca będę miał przyjemność poprowadzić warsztaty w przepięknych okolicznościach przyrody :) Oprócz zajęć harmonijkowych można będzie wziąć udział w zajęciach klas wokalu i gitary akustycznej oraz posłuchać fajnych koncertów. Jak podaje organizator możliwość wstępu na wszystkie warsztaty, wraz z noclegami i wstępem na koncerty zawiera się w kwocie 100 zł. Czyli chyba całkiem niedrogo :) Zapraszam!

poniżej tekst ze strony organizatorów:
BEZKIT AQUSTIK FEST
30.05 – 02.06 2013 (Długi Weekend Bożego Ciała)
Podobnie jak w roku ubiegłym, w długi weekend Bożego Ciała (30.05-02.06) zapraszamy na
BEZKIT AQUSTIK FEST – klimatyczną imprezę muzyczną w Chatce Magóry. W tym roku, obok koncertów, najważniejszym punktem imprezy będą warsztaty muzyczne. Zajęcia będą prowadzone przez doświadczonych muzyków bluesowych:

HARMONIJKA USTNA: Łukasz „Wiśnia” Wiśniewski (2 dni - 31.05 – 01.06)
Harmonijkarz od wielu lat uznawany za jednego z najlepszych w Polsce, jak również
charyzmatyczny wokalista. „Wiśnia” to także doświadczony nauczyciel gry na harmonijce ustnej oraz muzyk sesyjny. Frontman zespołów Hard Times, Blue Machine oraz członek harmonijkowej super-grupy Harmonijkowy Atak
W corocznej ankiecie kwartalnika Twój Blues Łukasz Wiśniewski został uznany za najlepszego harmonijkarza roku 2011.

WOKAL: Bartosz Przytuła (3 dni – 30.05 – 01.06)
Przyprawiający o dreszcze bluesowy wokalista, Bartek Przytuła, to artysta jedyny w swoim rodzaju! W mig podbija serca publiczności swoja rozpoznawalną, nieposkromiona mimiką, rozbrajającym poczuciem humoru i wreszcie potężną dawka muzycznych emocji płynących prosto z serca. Koncerty Bartka oparte są także o muzycznie zrozumiałą improwizacje, czyli po prostu zabawę muzyką. Bartek, pomimo młodego wieku, jest godnym kontynuatorem tradycji muzycznych oscylujących wokół gatunków jazz i blues: już w wieku 22 lat odwiedził Memphis w Tennessee (wziąwszy udział w międzynarodowym konkursie muzycznym International Blues Challange) oraz Nowy Orlean, gdzie miał m.in. okazję wystąpienia w lokalnym radio WWOZ.

GITARA AKUSTYCZNA (SLIDE/FINGERSTYLE): Tomasz Kruk (3 dni – 30.05 – 01.06)
Gitarzysta, autor muzyki i tekstów, znany przede wszystkim z gry w duecie Przytuła & Kruk. Gra na gitarze Dobro (gitara rezofoniczna) oraz akustycznej i na banjo. Posługuje się technikami slide i fingerpicking, będącymi podstawą przedwojennej bluesowej stylistyki gitarowej. Pobierał nauki m.in. u Romka Puchowskiego.

Dodatkowo, wieczorami będzie można posłuchać akustycznych koncertów:

31.05 – Sekcja Muzyczna Kołłątajowskiej Kuźni Prawdziwych Mężczyzn z Olą (Kraków)
„Kołłątajowska Kuźnia Prawdziwych Mężczyzn to przede wszystkim wyjątkowe i jedyne w swoim rodzaju towarzystwo wzajemnej adoracji o charakterze kulturalno-sportowym, powstałe w niewyjaśnionych okolicznościach i przy ładnej pogodzie. To grupa krakowskich studentów oportunistycznie nastawiona do powagi sytuacji. Kuźnia to życie, antykultura, antyhipsterstwo, antysztuka, antyalternatywa, studia, kumple i MADŻANDŻA. Kuźnia to styl życia - szpetny, żenujący i nieudany. Kuźnia to my i wy. Kuźnia to miejsce, relacje, działania.”

01.06 – JOANNA PILARSKA (Poznań)
„Wokalistka, kompozytorka, autorka piosenek. Wykonuje głównie muzykę akustyczną z pogranicza bluesa, folku, blue-grassu, rocka i americany. W trakcie dotychczasowej kariery występowała zarówno w Polsce, jak i za granicą. Była wielokrotnie nagradzana w ogólnopolskich i międzynarodowych konkursach bluesowych, poezji śpiewanej i piosenki autorskiej. Dwukrotnie uplasowała się na 3 pozycji w kategorii bluesowa wokalistka roku w ankiecie kwartalnika Twój Blues. Współtworzyła żeńskie trio bluesowe Woman Blues Band, współpracowała z zespołem Na Drodze, z którym nagrała płytę „Tam, gdzie zaczyna się mój świat” oraz z zespołem Banaszak & The Best.”

Możliwość wstępu na wszystkie warsztaty, wraz z noclegami i wstępem na koncerty zawiera się w kwocie 100 zł.

Zgłoszenia prosimy kierować mailowo na adres: tomiszon@gmail.com (w temacie „BEZKIT”)

Osoby zainteresowane pobytem w Chatce w trakcie festiwalu bez udziału w warsztatach prosimy o rezerwacje noclegów bezpośrednio u właściciela: Andrzej Nowak tel. 697-345-953

Facebookowa strona wydarzenia: https://www.facebook.com/events/565881466779721/
_________________
www.wisnia.info
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
  
Odpowiedz do tematu