Zapamiętaj mnie i lub zarejestruj | Zapomniałem hasła

Artykuły Recenzje Harmonijkowe Bitwy
Szukaj Użytkownicy Grupy
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Autor
Wiadomość
Mormegil 


Wiek: 27
Posty: 16
Skąd: Krościenko n.D
Wysłany: 2012-02-12, 09:44    Odp: [wydzielone] Kot na klawiaturze!

Wow ,ale jesteś fajnym spamerem i zakładasz nie potrzebne tematy.Napisałeś choć jeden potrzebny post na tym forum?Po co komuś widzieć co napisze kogoś kot chodząc po klawiaturze.Zastanów się.

/4
_________________
http://www.youtube.com/us...xD?feature=mhee
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Kłopot 

Wiek: 24
Posty: 21
Otrzymał 1 punkt(ów)
Skąd: Toruń
Wysłany: 2012-02-12, 14:19    Odp: [wydzielone] Kot na klawiaturze!

A po co komuś wiedzieć co wyjdzie po trzaśnięciu łbem o klawiaturę? A co do potrzebnych postów- myślę, że tak. W każdym razie takie, które mogą przydać się innym. Niewiele bo niewiele, ale zawsze coś.
A teraz prosiłabym o zaprzestanie kłótni na 15 stron, zanim się zacznie. Ja nic do ciebie nie mam, i szczerze mówiąc nie interesuje mnie co o mnie myślisz.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
aansaa 


Wiek: 32
Posty: 800
Otrzymał 31 punkt(ów)
Wysłany: 2012-02-13, 10:19    Odp: [wydzielone] Kot na klawiaturze!

Mormegil, a czy Ty napisałeś choć jeden potrzebny post na Forum? Właśnie tak patrzę i chyba nie :p

Pozdrawiam pokojowo!

PS: Odnośnei tematu, kota niestety nie mam. :)
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Mormegil 


Wiek: 27
Posty: 16
Skąd: Krościenko n.D
Wysłany: 2012-02-13, 10:27    Odp: [wydzielone] Kot na klawiaturze!

Zauważ ,że wygaszam każdy post nie na temat co oznacza ,ze nie pisze po to aby nabijać posty :)

Jeszcze rozumiem jak zadam głupie pytanie odnośnie harmonijki ,ale takie tematy MOIM zdaniem nie mają sensu.
_________________
http://www.youtube.com/us...xD?feature=mhee
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
#Medium 


Wiek: 52
Posty: 1693
Otrzymał 209 punkt(ów)
Skąd: Ełk
Wysłany: 2012-02-13, 10:28    Odp: [wydzielone] Kot na klawiaturze!

Proszę o nie podgrzewanie atmosfery. Mają przecież możliwość pokojowego rozwiązania - pojedynek harmonijkowy. Wiek podobny, nie wiem jak umiejętności, ale chyba też bym obstawiał podobne; mogłoby być ciekawie ... Po to są pojedynki by z nich korzystać (w moim przekonaniu właśnie w takich przypadkach), a widzę nie każdy chce z tego korzystać.

Pozdrawiam

Medium
_________________
Są dwa piękna: piękno radości i piękno smutku. Wy ludzie Zachodu, wolicie pierwsze – my drugie. Bowiem piękno radości trwa nie dłużej niż lot motyla. A piękno smutku jest twardsze niż kamień.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Kłopot 

Wiek: 24
Posty: 21
Otrzymał 1 punkt(ów)
Skąd: Toruń
Wysłany: 2012-02-13, 11:37    Odp: [wydzielone] Kot na klawiaturze!

Mormrgil, jak chcesz się pokłócić to mogę podać numer telefonu lub GG, nie chcę forum zaśmiecać. Pragnę zauważyć, że jest to podforum "Muzyce STOP", co ja odbieram jako luźne pogaduchy o wszystkim i o niczym, czyli także gry forumowe. Mogę się mylić, jestem nowa. Poza tym nie da się tu nabijać postów, bo nie są naliczane.
Pojedynku harmonijkowego wolałabym uniknąć. Potrafię całkiem dobrze rzucać nożami, ale przeciętny szympans gra lepiej ode mnie.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
#Medium 


Wiek: 52
Posty: 1693
Otrzymał 209 punkt(ów)
Skąd: Ełk
Wysłany: 2012-02-13, 11:46    Odp: [wydzielone] Kot na klawiaturze!

Jak na kogoś, kto podaje tabulatury do oceny, masz chyba trochę zaniżoną ocenę wartości własnej.

Pozdrawiam

Medium
_________________
Są dwa piękna: piękno radości i piękno smutku. Wy ludzie Zachodu, wolicie pierwsze – my drugie. Bowiem piękno radości trwa nie dłużej niż lot motyla. A piękno smutku jest twardsze niż kamień.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
cjsimon 


Posty: 162
Otrzymał 14 punkt(ów)
Skąd: Londyn/UK
Wysłany: 2012-02-13, 12:09    Odp: [wydzielone] Kot na klawiaturze!

Tak mi sie jakos skojarzylo :D



pozdrawiam radosnie
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
#minigunmen 


Wiek: 36
Posty: 2769
Otrzymał 127 punkt(ów)
Skąd: Kat, Ośw, Krak
Wysłany: 2012-02-13, 12:27    Odp: [wydzielone] Kot na klawiaturze!

Dajcie spokój, piszcie co Wam kot napisał :D
_________________
Naprawiam harmonijki! Reguluję pod overbending!- kontakt - PW albo GG albo mail. Paweł Pilnik Pilecki.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
  
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi