Zapamiętaj mnie i lub zarejestruj | Zapomniałem hasła

Artykuły Recenzje Harmonijkowe Bitwy
Szukaj Użytkownicy Grupy
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Autor
Wiadomość
Kacperus

Posty: 9
Wysłany: 2010-12-26, 11:51    Wydobycie podciągu

Witam chciałbym poprosić was o pomoc w wydobyciu podciągu a więc tak :

1) Dowiedzilem sie ze podciąg wydobywa sie wtedy jak sie wsysa powietrze i zeby go uzyskac trzeba oddalic jezyk do tylu bardziej owszem wtedy jest głosniejszy dzwiek ale czy to na tym polega ? jesli w podciagu nie chodzi o to ze sie oddala jezyk w buzi i wtedy mocniejszy dzwiek , a więc jesli o to nie chodzi to proszę was o powiedzienie jak ten podciag wydobyć

I jak podciąg brzmi

2) jak podniesc dzwięk podwyzszyc o pół tonu i obnizyc o pol tonu i podwyzszyc o caly ton i obnizyc o caly ton.

3) czy w kazdym kanale sie inaczej robi jezykiem ?

a teraz na temat jedej piosenki ktora bardzo chcialbym zagrac utwór nosi nazwe Whisky moja żono - Dżemu
czy zeby zagrac ten utwur trzeba umiec bardzo dobrze grac na harmonijce czy to wymaga jakis ogromnych umjetnosci ? i czy tam wystepują podciągi ? i prosiłbym rownież o tabulaor whysky moja zono - Dżemu z góry dziękuje jesli ktos chcialby mi pomoc prosze o podanie gadu gadu to wtedy bedziemy mogli bardziej porozmawiac a jak nie to chociaz napisanie w komentarzach o co chodzi . Z góry dziekuję. Pozdrawiam Kacper
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
#Maciekdraheim 


Wiek: 35
Posty: 3604
Otrzymał 296 punkt(ów)
Skąd: Ciechocinek
Wysłany: 2010-12-26, 12:08    Odp: Wydobycie podciągu

Przeczytaj tematy o podciągach, które pojawiły się na Forum. Tam będziesz miał napisane na czym polega OBNIŻANIE dźwięku, co robi język i inne partie "gardzieli". Tabularuy do Whisky już są na Forum. Umiejętności kosmicznych to nie wymaga, ale podciągi są. Przeczytaj odpowiednie tematy, bo o obniżaniu dźwięków (podciąg to niezbyt trafna nazwa) napisano już wszystko i nie ma co więcej wymyślać.
_________________
Blues is nothing but a good man feeling bad, thinking about the woman he once was with.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
#minigunmen 


Wiek: 36
Posty: 2769
Otrzymał 127 punkt(ów)
Skąd: Kat, Ośw, Krak
Wysłany: 2010-12-26, 12:50    Odp: Wydobycie podciągu

http://forum.harmoszka.co...ciagi-vt122.htm
_________________
Naprawiam harmonijki! Reguluję pod overbending!- kontakt - PW albo GG albo mail. Paweł Pilnik Pilecki.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
  
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi