Zapamiętaj mnie i lub zarejestruj | Zapomniałem hasła

Artykuły Recenzje Harmonijkowe Bitwy
Szukaj Użytkownicy Grupy
Odpowiedz do tematu
Autor
Wiadomość
Hirishimaru

Posty: 2
Wysłany: 2017-05-15, 14:47    Wycena Harmonijki harmonijka ustna Hohner Tremolo kwartet

Tak jak w nazwie tematu. 4 tonowa, używana. Posiadam i nie wiem ile może być to warte
52/160 m 1-027.211-99 - Numer seryjny [Nie wiem czy ma to znaczenie]
_________________
asdasd
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
#minigunmen 


Wiek: 36
Posty: 2769
Otrzymał 127 punkt(ów)
Skąd: Kat, Ośw, Krak
Wysłany: 2017-05-15, 19:37    Odp: Wycena Harmonijki harmonijka ustna Hohner Tremolo kwartet

Bez zdjęć i oceny stanu technicznego raczej nie do wyceny. Wrzuć zdjęcia! :)
_________________
Naprawiam harmonijki! Reguluję pod overbending!- kontakt - PW albo GG albo mail. Paweł Pilnik Pilecki.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Hirishimaru

Posty: 2
Wysłany: 2017-05-16, 13:36    Odp: Wycena Harmonijki harmonijka ustna Hohner Tremolo kwartet

Harmonijka ma małe "zadrapania" na metalowej części, bo stara dosyć [Po dziadku] a reszta jest w dobrym stanie. :>
_________________
asdasd
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
#minigunmen 


Wiek: 36
Posty: 2769
Otrzymał 127 punkt(ów)
Skąd: Kat, Ośw, Krak
Wysłany: 2017-05-17, 09:31    Odp: Wycena Harmonijki harmonijka ustna Hohner Tremolo kwartet

Jeśli interesuje Cię sprzedaż, to miałbym dla Ciebie kupca, podeślij mi PW z numerem telefonu i zadzwoni do Ciebie pan z Łańcuta, mój dobry znajomy, któremu naprawiam harmonijki :) można mu zaufać i nawet wysłać do obejrzenia a na pewno odeśle jeśli się nie zdecyduje. Zna się na tym i potrafi docenić dobrą harmonijkę. Sprzedałem mu kiedyś jedną i podsyłałem już sprzedających.
_________________
Naprawiam harmonijki! Reguluję pod overbending!- kontakt - PW albo GG albo mail. Paweł Pilnik Pilecki.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
  
Odpowiedz do tematu