Zapamiętaj mnie i lub zarejestruj | Zapomniałem hasła

Artykuły Recenzje Harmonijkowe Bitwy
Szukaj Użytkownicy Grupy
Odpowiedz do tematu
Autor
Wiadomość
freddy88 

Wiek: 35
Posty: 1
Skąd: olszyny
Wysłany: 2008-09-28, 21:33    Wybór

Witam. Mam nadzieje ze nie naraze sie wam zbytnio zakladajac taki temat po raz ofnasty :) A rzecz w tym ze potrzebuje pomocy w wyborze harmonijki, jak narazie jestem zielony w tym temacie. Dobrze bylo by zeby kosztowala do ok 50zl :) chodzi mi glownie o nauke kilku prostszych kawalkow Dzemu. czy moze lepiej jest dolozyc pare zlotych wiecej i kupic lepsza? Doradzcie prosze:)
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Pulatom 


Wiek: 34
Posty: 781
Otrzymał 72 punkt(ów)
Skąd: Czerwona Woda
Wysłany: 2008-09-28, 21:42    Odp: Wybór

Proponuję Hering Free Blues za 35 zł, a jeśli możesz dołożyć jakieś 3 dychy to Hohner Special 20.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
#Maciekdraheim 


Wiek: 35
Posty: 3604
Otrzymał 296 punkt(ów)
Skąd: Ciechocinek
Wysłany: 2008-09-28, 21:42    Odp: Wybór

Za 70-80zł kupisz znakomitą np. Special 20 Hohnera. Ogólnie w tej cenie dostaniesz parę świetnych instrumentów. Spotkałem się jednak z opinią, że za poniżej 50zł (35 chyba) można kupić Heringa Free Blues, który wymiata w swojej klasie cenowej i tylko niewiele ustępuje droższym instrumentom. Przeszukaj dokładnie dział o sprzęcie na forum, to znajdziesz mnóstwo wskazówek.
_________________
Blues is nothing but a good man feeling bad, thinking about the woman he once was with.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Jacoharp 

Wiek: 33
Posty: 57
Otrzymał 1 punkt(ów)
Skąd: Gliwice
Wysłany: 2008-09-29, 16:15    Odp: Wybór

Mialem Hering Free Bluesa. Naprawde fajna harmoszka. Do special 20 jej brakuje troche ale jak za 35zl to rewelacja w porownaniu do niewiele tanszego silver stara.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
  
Odpowiedz do tematu