Zapamiętaj mnie i lub zarejestruj | Zapomniałem hasła

Artykuły Recenzje Harmonijkowe Bitwy
Szukaj Użytkownicy Grupy
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Autor
Wiadomość
BLUES-BOY 

Wiek: 27
Posty: 16
Otrzymał 2 punkt(ów)
Skąd: Z BLUESA :D
Wysłany: 2011-06-21, 19:49    Wybór harmonijki

Witam
Mam pytanie zastanawiam sie nad kupnem nowej harmonijki diatonicznej(dziesieciokanałowej) i jest nią TOMBO - Lee Oskar tutaj link http://www.music.hifi24.p...ijka-ustna.html i kilka innych pytań co to jest system richter bo nigdy tego niezauważałem, no i oczywiście czy ta harmonijka będzie trwała i czy ma dobre brzmienie. Za pomoc bardzo wam podziękuje:D
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Żółwik


Wiek: 31
Posty: 134
Otrzymał 6 punkt(ów)
Skąd: Koronowo/Bydgoszcz
Wysłany: 2011-06-21, 19:53    Odp: Wybór harmonijki

Przede wszystkim zalecam kupno słownika ortograficznego. O wyżej wymienionej harmonijce są informacje na forum. Szukajka nie gryzie.
_________________
Połowę pieniędzy w życiu przeznaczyłem na instrumenty i alkohol. Drugą połowę zmarnowałem.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
BLUES-BOY 

Wiek: 27
Posty: 16
Otrzymał 2 punkt(ów)
Skąd: Z BLUESA :D
Wysłany: 2011-06-21, 20:03    Odp: Wybór harmonijki

Tak nie zwracam uwagi na ortografie ale nie rusza mnie to, aha dobra

Dodano: 2011-06-21, 21:12
Niestety nic nie znalazłem, ale szukałem to może teraz ktoś mi doradzi?? Bo naprawdę niewiem czego mam się spodziewać po takiej harmonijce. A ty żółwik zamiast być takim mądralą mógłbyś raz pomóc w potrzebie.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
towal 

Wiek: 33
Posty: 238
Otrzymał 13 punkt(ów)
Skąd: Puławy
Wysłany: 2011-06-21, 20:12    Odp: Wybór harmonijki

a mnie, przynajmniej, strasznie bije po oczach ten wybur, bendzie i bżmienie. poczytaj trochę książek, może złapiesz zasady pisowni.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
BLUES-BOY 

Wiek: 27
Posty: 16
Otrzymał 2 punkt(ów)
Skąd: Z BLUESA :D
Wysłany: 2011-06-21, 20:31    Odp: Wybór harmonijki

Widzę że na tym forum nic się dowiedzieć niemożna, robicie problem bo pisałem tego posta na szybcika i nie sprawdzałem pisowni, żal mi was, kiedyś na tym forum mimo że ktoś popełnił błędy w pisowni to grzecznie zwrócił uwagę i pomógł na zadane pytanie a teraz pełno tu takich syfów jak wy
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
towal 

Wiek: 33
Posty: 238
Otrzymał 13 punkt(ów)
Skąd: Puławy
Wysłany: 2011-06-21, 20:40    Odp: Wybór harmonijki

gościu, na temat tombo lee oskar znajdziesz info w temacie "TOMBO LEE OSKAR" wystarczy przejrzeć forum z góry na dół. Są działy o harmonijkach. ciesz się, że ktoś Ci odpisuje, za nazywanie "syfami"

goń się, z pozdrowieniami,
Piotrek.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
#Maciekdraheim 


Wiek: 35
Posty: 3604
Otrzymał 296 punkt(ów)
Skąd: Ciechocinek
Wysłany: 2011-06-21, 20:52    Odp: Wybór harmonijki

Cytat:
Tak nie zwracam uwagi na ortografie ale nie rusza mnie to, aha dobra


Może i Ciebie to nie rusza, ale jest oznaką braku szacunku do innych użytkowników. Do tego "syfy". Panowie, którzy wypowiedzieli się w temacie śmiało mogliby wystosowywać powództwa o naruszania dóbr osobistych.

Ale wracając do tematu, żeby nie było, że na Forum nie można się nic dowiedzieć, a ludzi pomocnych trzeba na nim ze świecą, albo i porządnym reflektorem szukać, tutaj przesyłam odnośnik do tematu o tej harmonijce. Dwie strony opinii o Lee Oskarze:

http://forum.harmoszka.co...-oskar-vt87.htm
_________________
Blues is nothing but a good man feeling bad, thinking about the woman he once was with.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
  
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi