| Harmonijka Ustna » Harmonijka » Wolne rozmowy o harmonijkach |
| Tematy | Odpowiedzi | Autor | Wyświetleń | Ostatni post | |
|---|---|---|---|---|---|
| Paddy Richter a 3rd position |
10 | 03.07.10 Boodzik |
5 755 | 2013-12-29, 18:02 karol.z |
|
| Klimat - gdzie gracie? [ |
40 | 27.11.09 begineruner |
9 853 | 2013-12-28, 13:19 Pancho |
|
| [Pytanie] Którą z tych najlepiej wybrać? Najbardziej podoba się Hering Vintage 1923 ale czy warto problem z podjęciem decyzji [ |
34 | 04.12.13 Bażant |
8 329 | 2013-12-12, 10:36 Harry |
|
| [Pytanie] Harmonijka do piosenek żeglarskich |
8 | 02.12.13 Rybol |
3 631 | 2013-12-05, 18:30 #Medium |
|
| Harmonijka nie na początek |
10 | 15.11.13 Cassie |
2 869 | 2013-11-17, 15:49 Hobbit |
|
| Sny o harmonijkach ... bądź harmonijkarzach [ |
69 | 08.01.09 Trojden |
18 943 | 2013-10-29, 20:55 karol.z |
|
| Heart Of Gold - jaka harmonijka? |
3 | 27.06.11 FrodoBaggins15 |
2 917 | 2013-10-14, 19:49 Owczar64 |
|
| [Pytanie] Zainspirowany harmonijką początkujący |
18 | 15.08.13 włóczykij06 |
7 798 | 2013-09-27, 00:29 Harry |
|
| Podryw na harmonijkę ;) [ |
29 | 18.01.13 karol.z |
9 826 | 2013-09-03, 18:51 Jaszczur |
|
| [Pytanie] Nowy kilka pytań |
5 | 24.08.13 morelo |
2 131 | 2013-08-24, 18:42 akjinomrah |
|
| [ Ankieta ] [Pytanie] Ile dziennie ćwiczycie/gracie na harpie? krótko i rzeczowo |
18 | 18.09.10 Drui |
7 510 | 2013-08-12, 10:16 karol.z |
|
| Moje Vibrato - Prosze o ocene |
1 | 06.08.13 Hipis |
1 702 | 2013-08-06, 16:49 Harry |
|
| Vibrato - Problem |
0 | 03.07.13 Hipis |
1 528 | 2013-07-03, 11:31 Hipis |
|
| [Ciekawostka] Gwizdanie po intensywnej grze na harmonijce. Nazwa tematu może być dla niektórych troche myląca. |
4 | 27.06.13 shocik |
2 035 | 2013-06-28, 13:27 shocik |
|
| [Problem] Palenie albo granie? [ |
88 | 14.01.07 Siara |
23 737 | 2013-06-05, 20:57 Zamieszkaly |
|
| [Pytanie] Jak osiągnąć chicagowskie brzmienie? |
4 | 03.06.13 robi-97 |
3 214 | 2013-06-03, 22:19 aansaa |
|
| Mam dość... |
12 | 04.05.13 Davidos |
4 894 | 2013-05-15, 18:11 aansaa |
|
| Co z "czarnym" bluesem harmonijkowym? |
2 | 10.05.13 karol.z |
1 948 | 2013-05-13, 16:53 #minigunmen |
|
| [Problem] Jakie firmy mają blaszki zamienne? |
11 | 29.03.13 zmijen |
4 807 | 2013-04-02, 11:10 #minigunmen |
|
| Harmonijka plus banjo |
3 | 18.03.13 karol.z |
1 921 | 2013-03-26, 21:20 Tramp24 |
|
| Trudne początki |
1 | 10.03.13 Dzemik |
2 068 | 2013-03-10, 20:24 #Maciekdraheim |
|
| [Pytanie] W jakiej tonacji gral R.Skibiński na BluesHarpie ? |
8 | 11.02.13 Hipis |
2 578 | 2013-02-18, 20:25 WładcaDrewna |
|
| Blues Top 2012 - Harmonijkarz roku. |
15 | 02.02.13 karol.z |
4 531 | 2013-02-12, 18:16 Wolverine |
|
| [Problem] Kończę z harmonijką... |
12 | 08.10.08 Rzeszot |
6 043 | 2013-02-05, 09:36 karol.z |
|
| [Pytanie] Kursy, nauki, lekcje |
5 | 17.01.13 podhorodecki2 |
2 857 | 2013-01-24, 16:39 Sunday |
|
| Przester do harpa czyli jak uzyskać przesterowany sygnał. |
3 | 10.01.13 Kris o poranku |
2 164 | 2013-01-10, 10:57 Rogalski.Arek |
|
| Harmonijka w programie Ugotowani |
6 | 30.11.12 jsg |
2 767 | 2012-12-24, 10:42 Harry |
|
| Plastikowe stroiki - historyczna ciekawostka |
3 | 19.12.12 cjsimon |
1 981 | 2012-12-19, 21:12 #Medium |
|
| Jaki to jest Marine Band? |
15 | 11.12.12 Hipis |
5 758 | 2012-12-17, 14:54 Harry |
|
| Muzyka góralska Na harmonijce |
0 | 08.12.12 karol.z |
2 698 | 2012-12-08, 13:01 karol.z |
|
| Harmonijka Ustna » Harmonijka » Wolne rozmowy o harmonijkach |
| Brak nowych postów | Nowe posty | Brak nowych postów [ Zablokowany ] | |||||
| Ważne ogłoszenie | Ogłoszenie | Przyklejony |