| Harmonijka Ustna » Harmonijka » Wolne rozmowy o harmonijkach |
| Tematy | Odpowiedzi | Autor | Wyświetleń | Ostatni post | |
|---|---|---|---|---|---|
| [Pytanie] jaka to tonacja? |
2 | 23.03.09 maslo |
2 470 | 2009-03-24, 10:45 maslo |
|
| Podziękowania... |
3 | 23.03.09 ma-rucha |
1 939 | 2009-03-24, 08:46 HarpPatryk |
|
| Harp od Milteau? |
5 | 29.01.09 karzeł |
2 455 | 2009-03-16, 18:27 jerriko |
|
| Koszulki dla każdego harmonijkarza [ |
28 | 18.11.08 Papuga |
7 960 | 2009-03-14, 23:02 Jarun |
|
| [Pytanie] Szkoła muzyczna |
6 | 01.03.09 Zeelof |
3 238 | 2009-03-03, 19:04 #Maciekdraheim |
|
| Ogniskowy problem |
15 | 26.04.08 KamilM |
7 528 | 2009-02-22, 21:04 Over |
|
| [Pytanie] jaka to tonacja? kilka utworów B. Marley'a |
2 | 18.02.09 ras_gofer |
1 828 | 2009-02-18, 18:33 ras_gofer |
|
| Jaka harmonijka do grania The Beatles? |
2 | 26.01.09 bmx1 |
3 316 | 2009-02-14, 12:58 Jakotaki |
|
| Jam'owa lista przebojów ! Pomożecie...? |
14 | 04.12.08 KamilM |
8 689 | 2009-02-04, 22:55 aeroarte |
|
| Jaka to tonacja? Jakieś sugestie? |
1 | 02.02.09 Jayp |
1 774 | 2009-02-02, 13:32 Pulatom |
|
| Pierwsze kroki Pierwsze kroki z harmonijką |
15 | 30.01.09 Geralt |
6 577 | 2009-02-01, 09:38 Pulatom |
|
| [Problem] REGISTER |
10 | 09.01.09 Chainsaw |
3 178 | 2009-01-30, 22:37 Chainsaw |
|
| Harmonijkowy Chill out |
2 | 22.01.09 Over |
2 002 | 2009-01-23, 18:25 Over |
|
| [Pytanie] Jaki sposób na suche usta? |
13 | 14.01.09 shusty |
6 091 | 2009-01-15, 00:14 shusty |
|
| Czy warto wymienić harmonijkę "Olympia" na inną? |
9 | 02.01.09 Sniper |
6 058 | 2009-01-06, 16:42 piotrusgit |
|
| Więc by tak może zacząć... ...czyli pomóżcie, czy warto, co i jak? |
12 | 23.08.08 shusty |
5 533 | 2009-01-06, 16:03 Vinnie |
|
| [Pytanie] Charlis Bronson |
4 | 10.11.08 Śmiały Zajonc |
2 389 | 2008-12-14, 23:21 laik |
|
| [Pytanie] Co sądzicie o kupnie używanej harmonijki? |
10 | 10.12.08 JuHaS |
2 905 | 2008-12-10, 23:00 #Maciekdraheim |
|
| Dylemat. Zacząć? Nie zaczynać? |
7 | 02.12.08 KamilM |
3 298 | 2008-12-03, 19:20 KamilM |
|
| Proste utwory bluesowe na gitarkę i harpa |
3 | 30.11.08 shusty |
5 158 | 2008-11-30, 21:57 aris2423 |
|
| Pociągi! |
3 | 28.11.08 Papuga |
2 635 | 2008-11-29, 19:31 #Maciekdraheim |
|
| Harmonijka na mikołajki |
1 | 21.11.08 Carnival |
1 621 | 2008-11-21, 13:41 #Maciekdraheim |
|
| [Problem] śrubeczki... |
3 | 28.10.08 kalu128 |
1 927 | 2008-10-28, 18:52 shusty |
|
| Słoń na uchu, czyli dylemat półgłuchej ;) |
7 | 22.10.08 Zuźka |
2 866 | 2008-10-25, 00:50 Zabaweb |
|
| Co to jest... |
3 | 22.10.08 kalu128 |
2 026 | 2008-10-22, 21:46 kalu128 |
|
| [ Ankieta ] [Ciekawostka] Czy myśleliście o takich skutkach grania na ha |
19 | 17.09.08 shusty |
5 575 | 2008-10-03, 22:30 Pulatom |
|
| [Pytanie,Prozba]Dzwiek [ |
33 | 25.09.08 Maly753 |
10 648 | 2008-09-30, 17:26 kamilteau |
|
| [Problem] Jaka ona powinna być? |
2 | 29.09.08 AnneMarii |
2 107 | 2008-09-30, 00:27 kamilteau |
|
| [Pytanie] Ale konkretnie gdzie tego słuchać i czego?? |
9 | 28.08.08 shusty |
3 607 | 2008-09-28, 16:00 shusty |
|
| Gitara + harmonijka. |
21 | 09.02.08 harmonicaplayer |
9 013 | 2008-09-14, 23:02 dzetro |
|
| Harmonijka Ustna » Harmonijka » Wolne rozmowy o harmonijkach |
| Brak nowych postów | Nowe posty | Brak nowych postów [ Zablokowany ] | |||||
| Ważne ogłoszenie | Ogłoszenie | Przyklejony |