Zapamiętaj mnie i lub zarejestruj | Zapomniałem hasła

Artykuły Recenzje Harmonijkowe Bitwy
Szukaj Użytkownicy Grupy
Odpowiedz do tematu
Autor
Wiadomość
pec 

Wiek: 52
Posty: 0
Skąd: B-B
Wysłany: 2013-12-31, 08:06    Odp: Województwo Śląskie

Witam, dopiero zaczynam, choć noszę się z zamiarem od kilku lat. Nie wiem, czy na te warsztaty się nadam, ale może chociaż podpatrzę mistrzów. Jeszcze tylko muszę sprawdzić czy mam wolny ten termin.
Serdecznie pozdrawiam wszystkich i HNYear.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
#Felix 


Posty: 1596
Otrzymał 123 punkt(ów)
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 2013-12-31, 09:46    Odp: Województwo Śląskie

pec napisał/a:
Nie wiem, czy na te warsztaty się nadam

Jest grupa dla osób początkujących, ( g.12.00 ) a więc dla Ciebie.
Własnie tak powinno się zaczynać naukę, przynajmniej nie popełnisz wielu błędów, które robiłem i ja oraz wielu początkujących harmonijkarzy.
Ciężko jest wykorzenić stare nawyki, a zabiera to mnóstwo czasu.

Zapraszam :)

p.s. Koledzy, którzy zgłaszali akces w warsztatach proszę się zdecydować z zapisami u Bartka.
_________________
Keep breathing music ...
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
nowy88 

Posty: 48
Skąd: Żory
Wysłany: 2016-11-26, 01:45    Odp: Województwo Śląskie

Witam Żory się kłaniają z tej strony pomału będę zaczynał swoją przygodę z harmoszką więc chętnie spotkał bym się z kimś, żeby tak na chłopski rozum wytłumaczył podstawy itp. wiadomo w necie jest wszystko, ale jednak nie ma jak to face 2 face. Jak by się nie znalazł ktoś z okolicznego regionu chociaż przeglądać forum widziałem Rybik, to bez problemu mogę dojechać do Katowic, Mikołowa, Tychy bo też się przewijały itp. Ewentualnie jakieś warsztaty.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
#Felix 


Posty: 1596
Otrzymał 123 punkt(ów)
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 2016-12-06, 23:30    Odp: Województwo Śląskie

Nauka w klubie LATAWIEC - Będzin od 10 Stycznia 2017 r.
p.s.
Już nie ma miejsc na pierwszą grupę. Pozostało tylko otworzyć drugą grupę. Przypominam że zajęcia są co drugi wtorek od 15 do 20. Gdyby powstała druga grupa, to zajęcia będą w każdy wtorek.
Nigdzie i nigdy na Śląsku i w Zagłębiu Dąbrowskim nie było takich systematycznych zajęć na harmonijce diatonicznej.

Zapraszam :) bo jest okazja i warto!
http://forum.harmoszka.co...t8776.htm#67391
_________________
Keep breathing music ...
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
recol313

Posty: 0
Wysłany: 2019-08-09, 16:18    Odp: Województwo Śląskie

Witam. ja z zapytaniem czy jest jakiś nauczyciel w okolicach Rybnika,Wodzisławia Śląskiego,Żor,Jastrzębia?Szukałem na własną rękę i nie ma nikogo.Do Rolfa pisałem,ale nie mieszka już w Rybniku,a potrzebuje się nauczyć m.in. podciągnięć wibrato itd. Macie może kogoś polecić z okolic wyżej wymienionych? Z góry dziękuję ;)
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
  
Odpowiedz do tematu