Zapamiętaj mnie i lub zarejestruj | Zapomniałem hasła

Artykuły Recenzje Harmonijkowe Bitwy
Szukaj Użytkownicy Grupy
Odpowiedz do tematu
Autor
Wiadomość
Goszka. 

Wiek: 30
Posty: 17
Skąd: Łódź
Wysłany: 2007-08-21, 19:23    Odp: Witam gorąco!

Foschia napisał/a:
płeć piękna przejmuje forum :cool:


No ja mam nadzieję ^ ^
Przejmujemy dowodzenie, panie.

A mnie muzyka kręciła zawsze. Gram od, powiedzmy, wczoraj i już 'Wlazł kotek na płotek' mniej więcej opanowane mam.
(a w ogóle, to pierwsza harmonijka ma jest w D, bo nie było w sklepie C, a do innego nie chciało mi się iść, miły pan powiedział, że to o sekundę wyżej, a mój tata "Nie wiem czy zdąży" - hyhy... Mam nadzieję, że aż tak się to nie różni o_o. Najwyżej będę grała 'Wlazł...' przez całe życie.)


Dziękuję za miłe przyjęcie :pada: :D
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Majciochy.w.grochy 

Posty: 120
Otrzymał 4 punkt(ów)
Skąd: Katowice
Wysłany: 2007-08-21, 20:28    Odp: Witam gorąco!

Żebyś tylko nie musiała wchodzić przez całe życie.
jeśli życie jest muzyką.
_________________
p r z e l i t e r u j swoje zdanie
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
BluesHat 

Wiek: 33
Posty: 2
Skąd: Drawsko Pomorskie
Wysłany: 2007-08-23, 23:39    Odp: Witam gorąco!

Przejmujcie kontrole, przejmujcie :D
Będzie ciekawie. :)
Witam nowe forumowiczki. ;)
_________________
It`s a good day for the BLUES!!
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Rzeszot 


Wiek: 35
Posty: 404
Otrzymał 21 punkt(ów)
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2007-08-24, 19:06    Odp: Witam gorąco!

Kolejny amant ;]

Sorasy, ale musiałem to napisać ;]
_________________
"Obecnie bluesmani wolą pokazać w swojej grze jakich technik się nauczyli, zapominając o przekazywaniu przez muzykę swoich uczuć. Sam się do tego przyznaję..." Khalif Wailin' Walter
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Goszka. 

Wiek: 30
Posty: 17
Skąd: Łódź
Wysłany: 2007-08-24, 19:27    Odp: Witam gorąco!

Haha, mnie to tam nie przeszkadza ;]
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Conex 


Posty: 353
Otrzymał 17 punkt(ów)
Skąd: Tychy
Wysłany: 2007-08-24, 20:46    Odp: Witam gorąco!

Nam też nie przeszkadza... dopóki nie musimy czyścić forum z tych zalotnych postów ;)
_________________
| PrezentPrzez.Net -> Koniec z nietrafionymi Prezentami!
| Portfolio graficzne
| Lepsze wyniki w wyszukiwarkach
| Świat gorących samochodów
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Sieja1234 


Wiek: 32
Posty: 330
Otrzymał 14 punkt(ów)
Skąd: Łódź
Wysłany: 2007-08-24, 22:11    Odp: Witam gorąco!

To nie czyśćcie :D Czasem fajnie poczytać jak tak się pięciu chłopaków narzuca jakiejś dziewczynie :D (no może nie dla dziewczyny, ale dla osób trzecich) :D
_________________

Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Goszka. 

Wiek: 30
Posty: 17
Skąd: Łódź
Wysłany: 2007-08-24, 23:01    Odp: Witam gorąco!

Hyhy :D Dokładnie :D
Kurde, ale tu jest miło ^^ Powoli się uzależniam od tego forum ; ).
I jest miły Conex z długimi włosami :P
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Karunia 


Wiek: 32
Posty: 21
Wysłany: 2007-08-24, 23:18    Odp: Witam gorąco!

Witam więc również, kogo nie witałam :P

Wołk napisał/a:
Oprócz tego interesuję się jeszcze psychologią, fotografiką, tresurą psów(trochę)i OOBE(trochę).

Może wyjdę na niezorientowaną we współczesnym świecie, ale zapytam.. co to to jest to ostatnie? ;)

Rzeszot napisał/a:
e tam. Wskaźnik feminizacji jest tutaj i tak niski. ;]

I dobrze ;) . Chociaż cieszy mnie kolejna bratnia, bo kobieca :P , dusza na tym forum ^^
_________________
[size=9]"[color=green]Kto rozmawia z drzewem, nie musi zaraz iść do psychiatry. Ale większość ludzi myśli inaczej.[/color]"
[i]Phil Bosmans[/i][/size]
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Majciochy.w.grochy 

Posty: 120
Otrzymał 4 punkt(ów)
Skąd: Katowice
Wysłany: 2007-08-24, 23:22    Odp: Witam gorąco!

Tak naprawdę wszystkie się wypalą. Kiedyś.
Korzystać z chwili.
_________________
p r z e l i t e r u j swoje zdanie
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Karunia 


Wiek: 32
Posty: 21
Wysłany: 2007-08-24, 23:29    Odp: Witam gorąco!

Hm.. skąd ta pewność? ;)
_________________
[size=9]"[color=green]Kto rozmawia z drzewem, nie musi zaraz iść do psychiatry. Ale większość ludzi myśli inaczej.[/color]"
[i]Phil Bosmans[/i][/size]
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Goszka. 

Wiek: 30
Posty: 17
Skąd: Łódź
Wysłany: 2007-08-24, 23:34    Odp: Witam gorąco!

No właśnie. :> Interesujące, że doskonale o tym wiesz. Nie wszyscy muszą się wypalić.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Majciochy.w.grochy 

Posty: 120
Otrzymał 4 punkt(ów)
Skąd: Katowice
Wysłany: 2007-08-24, 23:34    Odp: Witam gorąco!

Z czasem piękno przechodzi w rutynę chyba. Nieznane pociąga najbardziej.
_________________
p r z e l i t e r u j swoje zdanie
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Karunia 


Wiek: 32
Posty: 21
Wysłany: 2007-08-24, 23:50    Odp: Witam gorąco!

A no.. nieznane jak najbardziej pociąga bardziej ^^', ale wydaje mi się, że jeśli piękno jest rzeczywiście pięknem ;) i potrafi się je docenić, ooo... To istnieje szansa, że w rutynę nie przejdzie. Tak myślę. ^^
_________________
[size=9]"[color=green]Kto rozmawia z drzewem, nie musi zaraz iść do psychiatry. Ale większość ludzi myśli inaczej.[/color]"
[i]Phil Bosmans[/i][/size]
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Majciochy.w.grochy 

Posty: 120
Otrzymał 4 punkt(ów)
Skąd: Katowice
Wysłany: 2007-08-25, 00:03    Odp: Witam gorąco!

A jak to jest z lalkami i misiami? Masz jedną, na pamiątkę. Gdyby nie to, że kiedyś była ważna, teraz leżałaby wśród śmieci. Sentyment. A kiedyś piękno.
_________________
p r z e l i t e r u j swoje zdanie
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Karunia 


Wiek: 32
Posty: 21
Wysłany: 2007-08-25, 00:38    Odp: Witam gorąco!

To znaczy, że taka lalka oder miś nie był(a) naprawdę piękna ;) . A harmonijka jest ^^. Poza tym człowiek w wieku, w którym żywo interesuje się misiami nie ma ukształtowanej osobowości etc, jest zazwyczaj dziecinny, egoistyczny, egocentryczny, stawia w życiu na bycie tym, co posiada, no i w ogóle ma inne podejście do piękna od siebie samego po paru/parunastu latach. Z kolei ten sam człowiek pare/parenaście lat starszy nie aż tak jaskrawie różni się od siebie za paredziesiąt lat, co od siebie sprzed paru/parunastu lat.. zazwyczaj ^^. Co nie? :P
_________________
[size=9]"[color=green]Kto rozmawia z drzewem, nie musi zaraz iść do psychiatry. Ale większość ludzi myśli inaczej.[/color]"
[i]Phil Bosmans[/i][/size]
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Conex 


Posty: 353
Otrzymał 17 punkt(ów)
Skąd: Tychy
Wysłany: 2007-08-25, 01:35    Odp: Witam gorąco!

Prawdziwe piękno jest ponadczasowe- zawsze jest w stanie zainteresować... Piękno ma wiele oblicz, lecz zawsze przejawia się tym samym. Piękno to coś co podświadomie czujemy, nawet o tym nie myśląc.. Przynajmniej ja tak to czuję ;)

/Tak, wiem... off topic z mojej strony. Wybaczcie ;)
_________________
| PrezentPrzez.Net -> Koniec z nietrafionymi Prezentami!
| Portfolio graficzne
| Lepsze wyniki w wyszukiwarkach
| Świat gorących samochodów
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Foschia 


Wiek: 33
Posty: 15
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2007-08-25, 09:18    Odp: Witam gorąco!

jakie filozoficzne wywody :)
_________________
"Młodość już taka jest, sama ustala granice wytrzymałości, nie pytając, czy ciało to zniesie. A ciało zawsze znosi." Paulo Coelho
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Conex 


Posty: 353
Otrzymał 17 punkt(ów)
Skąd: Tychy
Wysłany: 2007-08-25, 09:43    Odp: Witam gorąco!

Się we mnie dusza artysty odezwała, kiedy to pisałem ^____^" hehehe
_________________
| PrezentPrzez.Net -> Koniec z nietrafionymi Prezentami!
| Portfolio graficzne
| Lepsze wyniki w wyszukiwarkach
| Świat gorących samochodów
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Majciochy.w.grochy 

Posty: 120
Otrzymał 4 punkt(ów)
Skąd: Katowice
Wysłany: 2007-08-25, 11:44    Odp: Witam gorąco!

Ludzie zmieniają się z dnia na dzień, to -wg mnie- żadna reguła, że z czasem coraz mniej. Wystarczy jedna chwila, jedna zależność. Zresztą, tak naprawdę nie da się zamknąć człowieka w kilku epitetach, wszystko jest względne i każdy ma milion oblicz. To tak odnośnie zmian w ludziach.
Piękno w wieku dziecięcym jest tym, co lansują media. Chyba. Piękno później, jest zbiorem przypadków. Ale jest... I jest w jakiś sposób indywidualne. W takim razie- pewnie byłaś, Karunia, zakochana. Jak to jest, że po jakimś czasie to piękno ulatnia się? To znaczy, że miłość jest be oraz tak naprawde to wielkie oszustwo, bo już nie jest piękna ?
_________________
p r z e l i t e r u j swoje zdanie
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
WoopeQ 

Wiek: 35
Posty: 33
Otrzymał 1 punkt(ów)
Skąd: warszawa
Wysłany: 2007-08-25, 14:22    Odp: Witam gorąco!

Karunia napisał/a:
Wołk napisał/a:
Oprócz tego interesuję się jeszcze psychologią, fotografiką, tresurą psów(trochę)i OOBE(trochę).

Może wyjdę na niezorientowaną we współczesnym świecie, ale zapytam.. co to to jest to ostatnie? ;)


może już dostałaś odpowiedź, ale co tam... OOBE - out of body experience - doświadczenie poza ciałem. Czyli stan, w którym poruszasz się po świecie, dokonujesz różnych obserwacji itp, podczas gdy Twoje ciało leży nieruchomo, nawet w innym miejscu.


Generalnie to chciałem się przywitać, Łukasz jestem. gram na harmonijce od niedawna (właściwie opanowuję podstawy). poza tym gram na gitarze basowej, trochę na akustycznej. poza muzyką interesują mnie zjawiska paranormalne (ale raczej teoretycznie niż praktycznie).
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Goszka. 

Wiek: 30
Posty: 17
Skąd: Łódź
Wysłany: 2007-08-25, 14:24    Odp: Witam gorąco!

witam, witam, mam nadzieję że będziesz się tu dobrze czuł - jak ja :D
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Włóczykij 


Wiek: 31
Posty: 154
Otrzymał 1 punkt(ów)
Skąd: Gorzów WLKP
Wysłany: 2007-08-25, 15:32    Odp: Witam gorąco!

Jak ja się ciesze na widok basisty :D Hello :)
_________________

Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Karunia 


Wiek: 32
Posty: 21
Wysłany: 2007-08-25, 17:42    Odp: Witam gorąco!

Bóg zapłać, Łukaszu, za odpowiedź. Dobrze wiedzieć :D . I witam ;) .

Majciochy.. właściwie dochodzę do głębokiego wniosku, że masz rację ;) . Człowiek w końcu przez całe życie się zmienia, więc chyba przez całe życie piękno może przybierać dla niego zupełnie różne, hm, odmiany. Chodziło mi - z tego co pamiętam ;P - o to, że gdy człowiek przejdzie przez "burzę" wieku nastu lat, to ma zazwyczaj bardziej pewne, stabilne poglądy, ukształtowaną w jakiś sposób osobowość i system wartości, etc, i już nie aż tak bardzo często, nie tak intensywnie to wszystko się w nim zmienia.. Chociażżżżż... właściwie nie byłam nigdy starsza, niż jestem w chwili obecnej, więc nie wiem właściwie jak to jest mieć ta parę lat więcej ^^'. Tak mi się tylko wydaje. Może i źle...

Majciochy.w.grochy napisał/a:
Jak to jest, że po jakimś czasie to piękno ulatnia się? To znaczy, że miłość jest be oraz tak naprawde to wielkie oszustwo, bo już nie jest piękna ?

Według mnie jeśli miłość jest prawdziwa, to nie przestanie być piękna ;) . Jasne, że zauroczenie, żywe zaciekawienie drugą osobą zwykle przechodzi z czasem, gdy się tego osobinika lepiej pozna ^^' - i dlatego zauroczenie, samo zakochanie bez pokochania kogoś nie jest miłością. Myślę, że jeśli takiemu zainteresowaniu towarzyszy bezinteresowna chęć poświęcenia się dla drugiego człowieka, a nie tylko i wyłącznie pragnienie bycia kochanym, to.. hm, wszystko jest na dobrej drodze do tego, żeby nie przestało być pięknie ;P. Wydaje mi się, że piękno może ulotnić się przez egoizm = egoisyczne złudzenie miłości to nie miłość. Czyli miłość nie zaczyna być be, nie zaczyna "brzydnieć", ale jest tłumiona przez myślenie tylko o sobie - hm, o ile w ogóle w konkretnym przypadku kiedyś była.. Pewien mądry człowiek powiedział, że miłość to bardziej sposób na życie, a nie konkretne uczucie. I podoba mi się taki pogląd.. ;)
Co Ty na to? ^^
_________________
[size=9]"[color=green]Kto rozmawia z drzewem, nie musi zaraz iść do psychiatry. Ale większość ludzi myśli inaczej.[/color]"
[i]Phil Bosmans[/i][/size]
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Majciochy.w.grochy 

Posty: 120
Otrzymał 4 punkt(ów)
Skąd: Katowice
Wysłany: 2007-08-25, 22:00    Odp: Witam gorąco!

Co do burzy osobowości- wydaje mi się, że to akurat najbardziej rzuca się w oczy, bo wcześniej, zanim ludzie dobrną do wieku nastu lat, w gruncie rzeczy n i e m a j ą osobowości, jako odrębnej, charakterystycznej rzeczy. A jak jest później...? Zapytaj mamy albo babci :) Nie wiem, mogę się tylko domyślać.

Prawdziwa miłość... Dla mnie prawdziwa miłość, to sprowadzenie tej pierwszej fali namiętności, do dnia powszedniego [?] i wytrwanie tego. Odnajdywanie w tym satysfakcji. Bo w końcu kończy się żar siedzenia na ławce w parku do 21, bo takie ograniczenie, i zaczynia się życie. Tak zwana codzienność. Jeśli ktoś potrafi to przetrwać- podziwiam. To chyba jeden z trudniejszych etapów związku.
I jeśli już dobrniemy do tego momentu- owszem, miłość staje się sposobem na życie, stylem życia. Czasem jedna osobowość się gubi i następuje rozwód. Wtedy koło kręci się od nowa. A najpiękniejszy etap, to etap początkowy, według mnie :oops:
_________________
p r z e l i t e r u j swoje zdanie
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Karunia 


Wiek: 32
Posty: 21
Wysłany: 2007-08-25, 22:14    Odp: Witam gorąco!

Majciochy.w.grochy napisał/a:
Czasem jedna osobowość się gubi i następuje rozwód.

Hm, wydaje mi się, że jeśli taka miłość jest zupełnie prawdziwie prawdziwa, to, przede wszystkim - zawsze się wybacza, cokolwiek się stanie. Jakkolwiek druga osoba zbłądzi (o ile tego żałuje ;P). Bo ważniejszy jest wtedy ciągle człowiek obok.. Eh, ideał. A ideały podobno nie istnieją.. ^^'

Majciochy.w.grochy napisał/a:
A najpiękniejszy etap, to etap początkowy, według mnie :oops:

A według mnie każdy "etap" może być piękny. Najpiękniejszy - na swój sposób.. ;)
_________________
[size=9]"[color=green]Kto rozmawia z drzewem, nie musi zaraz iść do psychiatry. Ale większość ludzi myśli inaczej.[/color]"
[i]Phil Bosmans[/i][/size]
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Sieja1234 


Wiek: 32
Posty: 330
Otrzymał 14 punkt(ów)
Skąd: Łódź
Wysłany: 2007-08-25, 22:38    Odp: Witam gorąco!

Karunia napisał/a:
zawsze się wybacza, cokolwiek się stanie. Jakkolwiek druga osoba zbłądzi

A ty byś wybaczyła, jakby chłopak Cię zdradził?
_________________

Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Karunia 


Wiek: 32
Posty: 21
Wysłany: 2007-08-25, 22:44    Odp: Witam gorąco!

Ja opisywałam miłość doskonałą i idealną ;P..
..Hm, nie wiem. Pewna mądra kobieta (:P) napisała, że zna się siebie samego tylko na tyle, na ile sprawdzi nas życie.. ;) Mnie życie jeszcze w ten sposób nie sprawdzało ^^', więc - nie mam pojęcia.
;)
_________________
[size=9]"[color=green]Kto rozmawia z drzewem, nie musi zaraz iść do psychiatry. Ale większość ludzi myśli inaczej.[/color]"
[i]Phil Bosmans[/i][/size]
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Majciochy.w.grochy 

Posty: 120
Otrzymał 4 punkt(ów)
Skąd: Katowice
Wysłany: 2007-08-25, 22:46    Odp: Witam gorąco!

Wystarczy o jedno piwo za dużo i ta zdrada ma inny wymiar. Wszystko jest względne i chyba nie można tego tak grupować, raczej omawiać konkretne przypadki.

Karunia- przy czym pierwszy etap to szukanie i niepewność, ryzyko i magia, to jest piękne.
_________________
p r z e l i t e r u j swoje zdanie
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
WoopeQ 

Wiek: 35
Posty: 33
Otrzymał 1 punkt(ów)
Skąd: warszawa
Wysłany: 2007-08-25, 23:50    Odp: Witam gorąco!

Karunia napisał/a:
Bóg zapłać, Łukaszu, za odpowiedź.

Polecam się. Jednakże miałbym prośbę na przyszłość: nie po imieniu ;)
Nie to, że jakiś gbur, że niby się wywyższa czy coś takiego. Po prostu go nie lubię, mówią tak do mnie tylko rodzina, nauczyciele i dziewczyna...
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
  
Odpowiedz do tematu