Zapamiętaj mnie i lub zarejestruj | Zapomniałem hasła

Artykuły Recenzje Harmonijkowe Bitwy
Szukaj Użytkownicy Grupy
Odpowiedz do tematu
Autor
Wiadomość
*Wisnia 

Posty: 109
Otrzymał 21 punkt(ów)
Skąd: Kraków
Wysłany: 2010-01-14, 14:13    [Warsztaty] Kraków, 31.01., Harris Piano Jazz Bar

Witam!
Serdecznie zapraszam na warsztaty harmonijkowe, które odbędą się 31.01.2010, jak zwykle w krakowskim klubie Harris Piano Jazz Bar. Pierwsze w tym roku warsztaty zapowiadają się wyjątkowo ciekawie ze względu na znakomitych gości – Marka Michalaka oraz Piotra Grząślewicza (szczegóły poniżej).

Warsztaty będą trwały od godziny 14.00 do 17.00 i podzielone będą na trzy części

14.00-15.00
Wykład z zakresu ogólnie pojętej "customizacji harmonijki", czyli dostosowywaniu jej do swoich indywidualnych potrzeb. Porozmawiamy m.in. o strojeniu, naprawie, konserwacji, dostosowaniu stroików do techniki overblow oraz różnicach pomiędzy strojami: równomiernie temperowanym (dostosowanym do grania melodycznego), Just Intonation (do gry akordowej) oraz kompromisowym.

15.00 – 16.00
Część "interaktywna", czyli omówienie tematów zaproponowanych przez Uczestników

16.00-17.00
GOŚCIE!

Marek Michalak ( muzyk zespołu Jazz Band Ball Orchestra, wybitny puzonista, pedagog jazzowy) -
podzieli się swą ogromną wiedzą i doświadczeniem muzycznym z zakresu frazowania oraz budowy oszczędnej, ale treściwej wypowiedzi muzycznej.

Piotr Grząślewicz ( Blue Machine, Hard Times, Funk de Nite) - najlepszy bluesowy gitarzysta z jakim kiedykolwiek miałem przyjemność występować, udzieli bezcennych wskazówek dotyczących grania w zespole, kultury scenicznej oraz zasad jam session.

Na warsztaty należy zabrać ze sobą harmonijkę diatoniczną w tonacji
C-dur oraz przybory do notowania.

Koszt udziału w warsztatach wynosi 40zł.

Wszystkich chętnych bardzo proszę o wcześniejsze potwierdzenie swego uczestnictwa.
Mail: wisnia.hca@poczta.fm

Po warsztatach koncert Hard Times! Start: godz.21.00 (www.myspace.com/hardtimesduo).



pozdrawiam
Łukasz Wiśniewski

myspace.com/tastyharp
_________________
www.wisnia.info
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
  
Odpowiedz do tematu