Zapamiętaj mnie i lub zarejestruj | Zapomniałem hasła

Artykuły Recenzje Harmonijkowe Bitwy
Szukaj Użytkownicy Grupy
Odpowiedz do tematu
Autor
Wiadomość
*Bart Łęczycki 


Posty: 600
Otrzymał 76 punkt(ów)
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2013-04-22, 18:03    [Warsztaty] Blues Nad Bobrem 2013 - największe i najdłuższe warsztaty

Zapraszam wszystkich na warsztaty o najdłuższej tradycji, największej renomie oraz najdłuższym czasie trwania.

Warsztaty odbędą się na Zamku Kliczków k. Bolesławca Śl.
Wykładowcami są m.in. Marek Raduli, Krystyna Prońko, Wojtek Pilichowski, Maciek Balcar (nie wiem czy w tym roku), Jacek Królik, Zbigniew Lewandowski i wielu innych czołowych polskich muzyków.

W programie jest codziennie 5-6h dydaktycznych oraz wykłady, koncerty jam session, prezentacje instrumentów, msza bluesowa i wiele innych.

Uwaga, liczba miejsc jest ograniczona, w tym momencie pozostało max.10 miejsc. Osoby które zgłoszą się jako 13 (i każdy następny), będą na liście rezerwowej. Jeśli powstanie druga grupa harmonijkarzy, wtedy wezmą udział w zajęciach.

Zatem kto pierwszy ten lepszy :)

Jest duża rozpiętość cenowa, dla osób o mniejszych możliwościach finansowych od 600zł do 1900zł ( dodatkowo basen, sauna, wyżywienie, apartament).


Więcej informacji na http://www.bluesnadbobrem...ty-i-zapisy.php
_________________
www.bleczycki.com
bleczycki@gmail.com
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
KatuzaR 


Wiek: 32
Posty: 319
Otrzymał 29 punkt(ów)
Skąd: Kryry
Wysłany: 2013-05-27, 00:26    Odp: [Warsztaty] Blues Nad Bobrem 2013 - największe i najdłuższe warsztaty

Mimo, że mało znaczę we środowisku harmonijkowym, chciałbym wytężyć mój cały autorytet i za jego pośrednictwem gorąco polecić te warsztaty. Poznałem tam naprawdę świetnych ludzi, a do tego Pan B. Łęczycki ma naprawdę dar pedagogiczny. Jeśli jeszcze ktoś nie uczestniczył we BnB, to z całego serca polecam. Wyniesie się z tych warsztatów naprawdę ciekawe wiadomości, doświadczenie (jam session codziennie!), masę uśmiechu i wiedzę niedostępną nigdzie indziej. Polecam zabrać solidny zeszyt ;)
Mnie niestety nie będzie ze względu na pracę zawodową. Przyznam, że tęsknić już za tym festiwalem zaczynałem, zawsze, gdy wsiadałem do auta i przekręcałem kluczyk, by udać się do szarej rzeczywistości smętnej codzienności.

Pozdrawiam
KatuzaR
Ostatnio zmieniony przez KatuzaR 2013-05-27, 12:47, w całości zmieniany 1 raz  
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Hobbit 


Wiek: 32
Posty: 98
Otrzymał 9 punkt(ów)
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2013-05-27, 11:47    Odp: [Warsztaty] Blues Nad Bobrem 2013 - największe i najdłuższe warsztaty

Jadę! :D To będą moje pierwsze warsztaty, już się doczekać nie mogę. :D

Jedzie ktoś z forum ??
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
#Maciekdraheim 


Wiek: 35
Posty: 3604
Otrzymał 296 punkt(ów)
Skąd: Ciechocinek
Wysłany: 2013-05-27, 14:06    Odp: [Warsztaty] Blues Nad Bobrem 2013 - największe i najdłuższe warsztaty

Hobbit, nie pożałujesz, naprawdę fajna impreza! Mi niestety sytuacja związana z procedurą zakończenia studiów i ewentualne staranie się o przyjęcie na aplikację nie pozwalają.
_________________
Blues is nothing but a good man feeling bad, thinking about the woman he once was with.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
MG 

Wiek: 34
Posty: 9
Wysłany: 2013-07-08, 13:02    Odp: [Warsztaty] Blues Nad Bobrem 2013 - największe i najdłuższe warsztaty

Pytanie kieruję do osób, które zaliczyły już wyjazd na festiwal. Czy w pensjonacie jest dostęp do tzw. "minimum" :) mam na myśli rzeczy typu: czajnik, sztućce itd. czy muszę to przywieźć ze sobą. Drugie pytanie, czy gdzieś w pobliżu całego kompleksu jest szansa na zjedzenie ciepłego posiłku albo jest gdzieś sklep spożywczy ? Może ktoś z Was podzieli się doświadczeniami w sprawie ogólnie pojętego wyżywienia ? Czy w pensjonacie jest jakiś wspólny aneks kuchenny itd. Ja ogólnie żarłokiem nie jestem:) ale przez te 10 dni chciałbym zjeść chociaż kilka razy coś ciepłego (niekoniecznie zupki w proszku;). Niestety opcja z wyżywieniem jest poza moim zasięgiem finansowym. 8/
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Harry 


Wiek: 33
Posty: 984
Otrzymał 40 punkt(ów)
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2013-07-08, 16:14    Odp: [Warsztaty] Blues Nad Bobrem 2013 - największe i najdłuższe warsztaty

Jest w pobliżu sklep spożywczy, ale żeby zjeść ciepły posiłek to trzeba drałować albo do zamku (blisko) albo do pobliskiej wsi (kaaaaaaaawał drogi ale da się, śmigaliśmy po... elektrolity :D ).
W zasadzie podstawowe rzeczy powinny być (w naszym była mikrofalówka i czajnik elektryczny (jak i podstawowe naczynia), w innym kuchenka).
Z mojej strony mogę dodać, że nigdy nie zjadłem tylu zupek chińskich co podczas mieszkania w pensjonacie :D
Jak raz zgłodnieliśmy to robiliśmy jajecznicę, także dostęp do naczyń jest :D

Ogólnie mieszkanie w pensjonacie nie jest złe, tylko ciężko się docierało czasami - niby prosta droga a tyle zakrętów...

No i słynny pies-krowa po drodzę :) Jak jest puszczony luzem to nie przepada za ludźmi w stanie wskazującym na dużą ilość bluesa we krwi :D Albo elektrolitów wszelakich...

Impreza ogólnie świetna, polecam bardzo :) Jakbym miał czas i pieniądze to sam bym się znów wybrał :)
_________________

Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
MG 

Wiek: 34
Posty: 9
Wysłany: 2013-07-08, 21:04    Odp: [Warsztaty] Blues Nad Bobrem 2013 - największe i najdłuższe warsztaty

Dzięki, trochę mi rozjaśniłeś sytuację ;) mam jeszcze pytanie dotyczące transportu pks z kliczkowa do bolesławca (czyli w zasadzie powrotnego, bo z przyjazdem nie mam kłopotów) czy w dniu wyjazdu (15) można liczyć na jakieś dodatkowe busy w godzinach porannych lub wczesnym popołudniem ? lub na zwiększenie częstotliwości kursowania ? bo powoli planuję sobie transport (wyjazd, przyjazd) itd. i musiałbym jakoś zgrać tego pksa z pociągiem powrotnym. a jeżeli to co jest napisane tutaj :
http://www.e-podroznik.pl...oles%C5%82awiec

jest zgodne z rzeczywistością, to w zasadzie tylko dwa kursy mi odpowiadają, i to tak średnio odpowiadają :/
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Harry 


Wiek: 33
Posty: 984
Otrzymał 40 punkt(ów)
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2013-07-09, 14:15    Odp: [Warsztaty] Blues Nad Bobrem 2013 - największe i najdłuższe warsztaty

Z tego co wiem jakoś to jest organizowane przez BnB (a może się mylę?) .
Warto zadzwonić do organizatorów :) Myślę, że jeśli chodzi o wyjazd to znajdzie się ktoś kto Ci pomoże z dojazdem na dworzec:)
Nie brakuje na bluesie życzliwych ludzi, to pewne :)
_________________

Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
  
Odpowiedz do tematu