Zapamiętaj mnie i lub zarejestruj | Zapomniałem hasła

Artykuły Recenzje Harmonijkowe Bitwy
Szukaj Użytkownicy Grupy
Odpowiedz do tematu
Autor
Wiadomość
*Bart Łęczycki 


Posty: 600
Otrzymał 76 punkt(ów)
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2009-02-04, 14:35    [Warsztaty] 8.02-Otwock, 17.02-Lublin, 1-6.03 Szklarska Porę

Witam!
Wg opinii polskich Harmonijkarzy najlepszym sposobem na naukę są lekcje prywatne (kosztowne i czasem trudno osiągalne) oraz WARSZTATY czyli zajęcia w grupach.


W najbliższym czasie przewidywane są warsztaty harmonijkowe jak w temacie:
[b]8.02 - Otwock niedaleko Warszawy[/b], klub BLUE
11.00 - 13.00 Tym razem grupa bardziej zaawansowana będzie zgłębiać tajniki techniki tongue-blocking,

13.30 - 15.00 Na zajęciach praktycznych zajmiemy sie kształceniem słuchu (dobór tonacji harmonijki, podstawy teorii, odnajdywanie tonacji utworu itd). ZAPRASZAM WSZYSTKICH niezależnie od stopnia zaawansowania.

15.00 - 17.00 na grupie bardziej początkującej zajmiemy sie zagadnieniem pozycji oraz ich wykorzystywaniem w różnych utworach oraz doskonaleniem obniżeń

17.00 - 18.30 Jeśli dopisze odpowiednia liczna chętnych to wznowimy kurs harmonijki chromatycznej od zupełnych podstaw.

Więcej informacji u Organizatora stkarcz@gmail.com

17.02 - [b]Lublin Grolsch Pub[/b]
Ostatnio zrobiliśmy wiele materiału w krótkim czasie więc mam nadzieje że będziecie mieć wiele pytań :)
Tym razem spróbujemy w praktyce wykorzystać nabytą wiedzę.

Zapraszam grupę bardziej początkującą na g.16.00 - 17.30 zaś grupę bardziej zaawansowaną na g. 17.30-19.00.
Jeśli pojawiły się jakieś pytania/problemy to spiszcie je aby szybciej można się z nimi uporać :)
Przypominam że niezbędna będzie harmonijka w ton C oraz przybory do pisania.
Proszę o potwierdzenie swej obecności na tego maila harp2@o2.pl

Przypominam o warsztatach harmonijkowych połączonych z nauką jazdy na nartach w [b]Szklarskiej Porębie 1-6.03[/b]. Zostało jeszcze kilka wolnych miejsc... Kontakt z Organizatorem saturnin.zukowski@wp.pl

Przewidywane są również warsztaty w Białymstoku oraz w Jaworznie (między Krakowem i Katowicami). W okresie wakacyjnym można się spodziewać dużych multiinstrumentalnych warsztatów w Puławach, Bolesławcu i Otwocku.
Wszystkie informacje można znaleźć na http://www.harmonijka.mud...x.php?r=46&l=pl

Pozdrawiam i mam nadzieje ze do zobaczenia
_________________
www.bleczycki.com
bleczycki@gmail.com
Ostatnio zmieniony przez Bart Łęczycki 2009-02-05, 10:22, w całości zmieniany 1 raz  
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
gilva53 

Wiek: 71
Posty: 181
Otrzymał 8 punkt(ów)
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2009-02-05, 09:37    Odp: [Warsztaty] 8.02-Otwock, 17.02-Lublin, 1-6.03 Szklarska Porę

Zachęcam użytkowników forum z Warszawy i okolic do wzięcia udziału w otwockich warsztatach.
_________________
"Nie ma rzeczy trudnych, są tylko niedostatecznie wyćwiczone" (Bartosz Łęczycki)
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
  
Odpowiedz do tematu