Zapamiętaj mnie i lub zarejestruj | Zapomniałem hasła

Artykuły Recenzje Harmonijkowe Bitwy
Szukaj Użytkownicy Grupy
Odpowiedz do tematu
Autor
Wiadomość
*Bart Łęczycki 


Posty: 600
Otrzymał 76 punkt(ów)
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2013-06-05, 17:18    [Warsztaty] 16.06 WARSZAWA, nowe miejsce!

Witam,
zapraszam na warsztaty harmonijkowe które odbędą się w nowym, rewelacyjnym klubie o dźwięcznej nazwie "Centrum Zarządzania Światem" (Warszawa ul. Okrzei 26, Praga Pn).  MAPKA

Warsztat będą przeznaczone dla 3 grup zaawansowania:
g. 12.00 - 13.30 - grupa początkująca
g. 13.30 - 15.00 - grupa średnio zaawansowana
g. 15.00 - 16.30 - grupa zaawansowana

opcjonalnie g.16.30 - 17.30 - grupa chromatyczna  (musi zgłosić się co najmniej 3 osoby, zajęcia 60min). Proszę "chromatycznych" o potwierdzenie swej obecności najpóźniej 2 dni przed warsztatami.

Grupy zazwyczaj są ok 4-8 osobowe, jednak każdorazowo proszę o potwierdzenie swej obecności, to ułatwi organizację :)

UWAGA!
Każdy uczestnik powinien wziąć ze sobą sprawną 10-cio kanałową harmonijkę "bluesową" koniecznie w tonacji C, przybory do pisania.
Przydaje się również pendrive oraz dyktafon :)
Jeśli nie posiadasz odpowiedniego instrumentu to polecam specjalistyczny sklep www.harmonijka.com

Na wszystkich zajęciach prowadzący oprócz łatwo przystępnej wiedzy gwarantuje materiały w formie drukowanej (tabulatury, plansze), a także pliki z podkładami, planszami czy tabulaturami.
Ponadto dostępne są darmowe foldery, katalogi czy naklejki firmy SEYDEL, a w klubowym barze można znakomicie zjeść i nie gorzej ugasić pragnienie :)

Koszt 90min zajęć to 50zł/os płatne na miejscu zaraz po zajęciach.
Istnieje możliwość uczestniczenia w dwóch lub więcej grupach.

Jak wybrać grupę (moje sugestie)?
- Jeśli dopiero zaczynasz, nie obniżasz dźwięków zapraszam do gr. początkującej
- Jeśli już trochę obniżasz dźwięki, swobodnie grasz melodie pojedynczym dźwiękiem, sugeruję grupę średniozaawansowaną
- Jeśli swobodnie obniżasz dźwięki, improwizujesz do utworów bluesowych najlepsza będzie grupa zaawansowana

Istnieje możliwość konsultacji indywidualnych przez darmowy program SKYPE. Zajęcia są prowadzone za pomocą kamery wideo (obraz + dźwięk), i trwają co najmniej 60min (zwykle dłużej). Koszt takiej lekcji to 100zł (przelew paypal przed zajęciami). Termin oraz godzinę ustalamy wspólnie, aby był dogodny  dla obu stron.

Jeśli potrzebujesz bardziej intensywnego trybu nauki to zapraszam na warsztaty Blues Nad Bobrem (5-15 sierpnia) www.bluesnadbobrem.pl

W sierpniu odbywają się również warsztaty harmonijkowe w Puławach 21-24 sierpnia. Kontakt z Organizatorem:
Jolanta Ochal tel.  667 979 035
W razie jakichkolwiek pytań proszę do mnie pisać na bleczycki@gmail.com

Pozdrawiam pentatonicznie
Bartosz Łęczycki
_________________
www.bleczycki.com
bleczycki@gmail.com
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
  
Odpowiedz do tematu