Zapamiętaj mnie i lub zarejestruj | Zapomniałem hasła

Artykuły Recenzje Harmonijkowe Bitwy
Szukaj Użytkownicy Grupy
Odpowiedz do tematu
Autor
Wiadomość
Łukasz Pietrzak 


Posty: 127
Otrzymał 12 punkt(ów)
Skąd: Kraków
Wysłany: 2017-02-19, 10:25    [Warszawa] Hot Tamales - koncert 360° - 24.03.2017



Już podczas pierwszego koncertu w styczniu 2015 roku zespół zachwycił publikę i zyskał wiernych fanów. W tak krótkim czasie Tamale stali się jedną z najchętniej słuchanych i najbardziej docenianych formacji młodego brzmienia akustycznego w Polsce. Błyskawicznie stali się ulubieńcami publiczności takich festiwali jak Rawa Blues, Jesień z Bluesem, Bluesroads czy Solo Życia. Po półtorarocznej działalności wydali swoją debiutancką, w całości autorską płytę, która prezentowana była w wielu audycjach radiowych, m. in. Programie III Polskiego Radia w audycji Piotra Barona. Mając za sobą liczne nagrody, zarówno indywidualne jak i zespołowe, prezentują autorskie spojrzenie na blues, jazz czy gospel. Jednocześnie starają się nie wpaść w żadną z tych szuflad, chwytając za serce pięknymi piosenkami i ujmującą liryką, znajdując w swojej muzyce czas na wiele rodzajów emocji.

Warszawski koncert w Klubie Mechanik zostanie zarejestrowany z udziałem publiczności zgromadzonej... wokół sceny. Dzięki temu słuchacze będą mogli być jego integralną częścią, obserwując wydarzenie z każdej możliwej strony.



Klub Mechanik, Warszawa
ul. Narbutta 87

24.03.2017
Otwarcie: 19:30
Start: 20:30

WSTĘP WOLNY
_________________
Facebook | WWW | Hot Tamales | Harmonica Bridge
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
  
Odpowiedz do tematu