Zapamiętaj mnie i lub zarejestruj | Zapomniałem hasła

Artykuły Recenzje Harmonijkowe Bitwy
Szukaj Użytkownicy Grupy
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Autor
Wiadomość
jumper182 

Wiek: 34
Posty: 13
Skąd: Wałcz
Wysłany: 2008-03-02, 10:24    Wakacyjne melodie, letni chillout ;) :D !!!PILNE !!!

Witam wszystkich !
Poszukuje tabów na letnie wieczory tj takie aby usiąść sobie na pomoście nad jeziorem i grać sobie. Chodzi i o utworki przy których można by się zrelaksować,odpocząć :cool: :P :medit: hehe nie wiem do jakiej grupy, gatunku muzyki coś takiego zaliczyć wogóle. Proszę o wszelka pomoc :) pozdrawiam

P.S.
Szukam również utworów podobnych do w/w tylko że do takiej sytuacji: siedzisz sobie nad jeziorem na pomoście z dziewczyna i grasz dla niej :D hehe cos nastrojowego itp :)

Z góry dzięki za wszelką pomoc

P.P.S.
Wiem że do ciepłych wieczorów jeszcze jest czas ale można zacząć już ćwiczyć te utworki :) jeśli takie są :)

[ Dodano: 2008-03-03, 18:11 ]
Właśnie o to chodzi iż nie potrafię konkretnie scharakteryzować muzyki jaka bym chciał grać. Coś podobnego do tego np:
link
czy
link2

Osaosowski może Twój pomysł nie jest banalny tylko jeden szczegół... mianowicie nie gram za dobrze na harmoszce, ale skorzystam z Twojej rady ;)

mordrag sory za dubel posta ale miałem problem z netem i dlatego tak weszło ;)

i dołączam ponownie P.S z początku
Szukam również utworów podobnych do w/w tylko że do takiej sytuacji: siedzisz sobie nad jeziorem na pomoście z dziewczyna i grasz dla niej :D hehe cos nastrojowego itp :)



pozdro ponownie i thx za wszelka pomoc :D
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
  
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi