Zapamiętaj mnie i lub zarejestruj | Zapomniałem hasła

Artykuły Recenzje Harmonijkowe Bitwy
Szukaj Użytkownicy Grupy
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Autor
Wiadomość
_Big_Mac_ 


Wiek: 36
Posty: 32
Skąd: Wrocław/Zielona Góra
Wysłany: 2007-09-10, 23:09    Tłumaczenie lekcji Adama Gussowa

Napisałem do Gussowa pytanie, czy możemy przetłumaczyć jego szkółki z YouTube na polski (poprzez dodanie napisów) - zgodził się i spodobała mu się ta inicjatywa. W związku z tym chcę zebrać kilkuosobową grupę tłumaczy, którzy dobrze znają angielski i terminologię "harmonijkarską", żeby szybciej szło.

Zabawa będzie polegała na ściągnięciu lekcji (plik .flv), dodaniu polskich napisów w jakimś edytorze video i wrzuceniu ich z powrotem na YT. Założymy konto na youtube, np. "Harmoszka" i będziemy spod tego loginu uploadować, żeby później można było łatwo znaleźć kolejne części. Czeka nas ustalenie paru standardów (np. rodzaj czcionki, wybór softu do edycji itp.), żeby wszystko przebiegało sprawnie i wyglądało porządnie.

Rzecz jest jak najbardziej do zrobienia, wsio będzie legalnie. Lekcje nie są długie, 10 minutowe. Gdyby każdy tłumacz przerabiał sobie 5 tygodniowo, a grupa liczyłaby z 5 osób, to spokojnie w miesiąc byłoby gotowe. Myślę, że byłaby to fajna sprawa dla naszej rosnącej społeczności harmoszkowej :) Zwłaszcza, że Gussow mówi często o patentach, których próżno szukać w książkach.

Chcę w tym temacie wybadać zainteresowanie zagadnieniem i zebrać chętnych.

PS: Jeśli ktoś z jakiegoś dziwnego powodu jeszcze nie wie, czym są te lekcje :D to http://pl.youtube.com/user/KudzuRunner
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Conex 


Posty: 353
Otrzymał 17 punkt(ów)
Skąd: Tychy
Wysłany: 2007-09-10, 23:57    Odp: Tłumaczenie lekcji Adama Gussowa

Jest już taki temat... przed zakładaniem nowych wątków warto zapoznać się z istniejącymi :medit: Zamykam.

Edit:
Aha, plus dla Ciebie za "zdobycie pozwolenia" od Gussowa ;)
_________________
| PrezentPrzez.Net -> Koniec z nietrafionymi Prezentami!
| Portfolio graficzne
| Lepsze wyniki w wyszukiwarkach
| Świat gorących samochodów
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
  
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi