Zapamiętaj mnie i lub zarejestruj | Zapomniałem hasła

Artykuły Recenzje Harmonijkowe Bitwy
Szukaj Użytkownicy Grupy
Odpowiedz do tematu
Autor
Wiadomość
aansaa 


Wiek: 32
Posty: 800
Otrzymał 31 punkt(ów)
Wysłany: 2009-12-03, 14:06    Thrill w D

Zagrane pod wpływem jesienno-zimowej chandry i siedzenie w domu z powodu wolnego.
Wiem, że niezbyt wyszło, ale to mi jakoś leżało na duszy.
Mam nadzieję, że się spodoba.
Link:
http://w462.wrzuta.pl/audio/8TMb2wQbikb/thrill_w_d
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
aeroarte 


Posty: 663
Otrzymał 37 punkt(ów)
Skąd: Starachowice
Wysłany: 2009-12-03, 16:12    Odp: Thrill w D

Ładnie nagrane, a zagrane?- momentami bardzo dobrze. Całość wydaje mi się jednak, nieprzemyślana i chaotyczna / wiem 5 minut grania/ ,za dużo jak na mój gust kombinowania efektów ,podciągów, a brak kompozycji ,tematu przewodniego ,rozwinięcia i finału. Ja sobie tak piszę, bo dokładnie mam taki sam problem. Jak gram coś szybkiego ,to jeszcze jako tako to umiem ,ale wolne kawałki ,trudno dobrze zagrać.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
laik 

Posty: 203
Otrzymał 3 punkt(ów)
Wysłany: 2009-12-03, 16:24    Odp: Thrill w D

Calkiem niezle...polaczenie "Summertime" z odrobina "Besame Mucho" - interesujaca interpretacja! Nastepnym razem , tchnij wiecej "zycia" w swoja gre - to tylko moje osobiste odczucie...i nie musi byc respektowane.Jednym slowem Grasz juz calkiem niezle (sam bym tak chcial...), z wyczuciem a i improwizacja wychodzi miodzio...fajnie aansaa!
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
aansaa 


Wiek: 32
Posty: 800
Otrzymał 31 punkt(ów)
Wysłany: 2009-12-03, 21:30    Odp: Thrill w D

A jak układać grę?? Chodzi o kompozycję, rozwinięcie itd... Bo z tym właśnie taki problem mały... Taka pięta achillesowa...
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
aeroarte 


Posty: 663
Otrzymał 37 punkt(ów)
Skąd: Starachowice
Wysłany: 2009-12-03, 21:44    Odp: Thrill w D

Nie wiem [b]aansaa[/b]. To też moja ''pięta'' i myślę, że wielu z nas. Przeszliśmy już pewien etap ,posłużę się tu porównaniem , poznaliśmy kolory farb ,pędzle ,a jak malujemy to coś nie za bardzo nam kolorowe wychodzi. Na pewno trzeba dużo słuchać innych ,ale nie emocjonalnie ,tak jak zwykle się słucha muzyki ,ale analitycznie śledząc ,co jest po czym i jak,- ale to też trzeba umieć.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
#minigunmen 


Wiek: 36
Posty: 2769
Otrzymał 127 punkt(ów)
Skąd: Kat, Ośw, Krak
Wysłany: 2009-12-03, 21:56    Odp: Thrill w D

Postaraj się budować nastrój, potem zrobić powolne mobilizowanie się, jakiś punkt kulminacyjny, więcej emocji i króciutki "epilog", choć czasem można kończyć też czymś całkiem dynamicznym.

http://www.youtube.com/watch?v=PaKl4ZAO_L0

Może taki mój przykład.
_________________
Naprawiam harmonijki! Reguluję pod overbending!- kontakt - PW albo GG albo mail. Paweł Pilnik Pilecki.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
  
Odpowiedz do tematu