Zapamiętaj mnie i lub zarejestruj | Zapomniałem hasła

Artykuły Recenzje Harmonijkowe Bitwy
Szukaj Użytkownicy Grupy
Odpowiedz do tematu
Autor
Wiadomość
TheDarkHarp 


Wiek: 42
Posty: 26
Otrzymał 1 punkt(ów)
Wysłany: 2012-06-26, 20:51    "The Water Is Wide", "9 Crimes", "Wielka Improwizacja"

Kilka moich klipów na powitanie :-)

"The Water Is Wide"
http://www.youtube.com/wa...E&feature=g-upl

"9 Crimes"
http://www.youtube.com/wa...E&feature=g-upl

"Wielka Improwizacja"
http://www.youtube.com/wa...8&feature=g-upl

Wszelkie komentarze mile widziane (szczególnie te pozytywne) ;-)
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
#minigunmen 


Wiek: 36
Posty: 2769
Otrzymał 127 punkt(ów)
Skąd: Kat, Ośw, Krak
Wysłany: 2012-06-26, 21:54    Odp: "The Water Is Wide", "9 Crimes", "Wielka Improwizacja"

Dobrze by było nauczyć się trafiać w pojedynczy kanał :) Poza tym nie wiem co powiedzieć, dużo przypadku - początki nauki. Ale widać, że masz radochę, czyli jesteś na dobrej drodze.
_________________
Naprawiam harmonijki! Reguluję pod overbending!- kontakt - PW albo GG albo mail. Paweł Pilnik Pilecki.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
TheDarkHarp 


Wiek: 42
Posty: 26
Otrzymał 1 punkt(ów)
Wysłany: 2012-06-27, 07:06    Odp: "The Water Is Wide", "9 Crimes", "Wielka Improwizacja"

minigunmen napisał/a:
Dobrze by było nauczyć się trafiać w pojedynczy kanał :) Poza tym nie wiem co powiedzieć, dużo przypadku - początki nauki. Ale widać, że masz radochę, czyli jesteś na dobrej drodze.


No właśnie od kiedy zamieniłem BluesHarp na Suzuki jeszcze chyba nigdy nie udało mi się trafić w pojedynczy kanał :-) Szczególnie przy pierwszych kanałach od 1 do 4 :-) W najbliższym czasie planuję dokupić jeszcze coś bez wentyli w tonacji C (pewnie też Suzuki) - może będzie łatwiej :-) No ale zgadzam się - radocha jest ;-)
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
laik 

Posty: 203
Otrzymał 3 punkt(ów)
Wysłany: 2013-07-31, 18:49    Odp: "The Water Is Wide", "9 Crimes", "Wielka Improwizacja"

Podstawy gry, nic wiecej!Cwiczyc do upadlego - innej drogi nie ma...
Nie lap sie za kilka rzeczy naraz, solidnie pojedyncze tony cwiczyc!Pelny luz, tonow nie szukaj oczyma- Ty je musisz "czuc".Dziennie cwicz.Najwazniejsze, sluchaj muzyki do upadlego Dark.Opanuj te jedna w "C", dopiero pozniej szukaj wrazen i siebie.(a o ventylach zapomnij przez pierwsze 2-3 lata).
Pozdro
Roman ;)
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
TheDarkHarp 


Wiek: 42
Posty: 26
Otrzymał 1 punkt(ów)
Wysłany: 2014-09-18, 08:07    Odp: "The Water Is Wide", "9 Crimes", "Wielka Improwizacja"

laik napisał/a:
Podstawy gry, nic wiecej!Cwiczyc do upadlego - innej drogi nie ma...
Nie lap sie za kilka rzeczy naraz, solidnie pojedyncze tony cwiczyc!Pelny luz, tonow nie szukaj oczyma- Ty je musisz "czuc".Dziennie cwicz.Najwazniejsze, sluchaj muzyki do upadlego Dark.Opanuj te jedna w "C", dopiero pozniej szukaj wrazen i siebie.(a o ventylach zapomnij przez pierwsze 2-3 lata).
Pozdro
Roman ;)


Wracając po ponad 2 latach od tamtych nagrań mogę śmiało stwierdzić - cała moja nauka dała efekty dopiero wtedy, gdy moje wcześniejsze hobby (komiksy i figurki) zostało sprzedane i zamienione na nowe harmonijki - wiele harmonijek :-) Każda wymagała ode mnie czegoś nowego, a czym była niższa tym więcej się nauczyłem :-) Za to wcześniej, siedząc przez dłuższy czas tylko i wyłącznie w tonacji C, długo, długo efektów nie było :-)
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
  
Odpowiedz do tematu