Zapamiętaj mnie i lub zarejestruj | Zapomniałem hasła

Artykuły Recenzje Harmonijkowe Bitwy
Szukaj Użytkownicy Grupy
Odpowiedz do tematu
Autor
Wiadomość
Metal 

Wiek: 29
Posty: 35
Skąd: Biłgoraj
Wysłany: 2010-07-13, 19:18    The Righteous Brothers - Unchained Melody

Chciałbym wiedzieć czy może ktoś ma, b[color=red]ą[/color]dź czy móg[color=red]ł[/color]by kto[color=red]ś[/color] rozpisać taby do tej piosenki "The Righteous Brothers - Unchained Melody"? Spodobała mi si[color=red]ę[/color] i bardzo mi na tym zale[color=red]ż[/color]y. Z góry dziękuj[color=red]ę[/color] każdemu kto si[color=red]ę[/color] zastanowi.

[color=red]Częściej używaj klawisza "alt". Poprawiłem w treści nazwę utworu na prawidłową. Medium[/color]
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
+adamg53

Posty: 1149
Otrzymał 82 punkt(ów)
Wysłany: 2010-07-13, 20:49    Odp: The Righteous Brothers - Unchained Melody

Daj jakiegoś linka do tego co chcesz zagrać , bo po wpisaniu tego do You tube wychodzi jakiś koszmar.
Ostatnio zmieniony przez adamg53 2010-07-13, 22:24, w całości zmieniany 2 razy  
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Metal 

Wiek: 29
Posty: 35
Skąd: Biłgoraj
Wysłany: 2010-07-13, 21:50    Odp: The Righteous Brothers - Unchained Melody

O cholera. Wpisałem nie to co trzeba... Pewnie przez przypadek z listy skopiowałem inną piosenkę. Sory zamy[color=red]ś[/color]lony troch[color=red]ę[/color] ostatnio jestem. Mia[color=red]ł[/color]em wpisać The Righteous Brothers – Unchained Melody a wpisałem jeden z kawa[color=red]ł[/color]k[color=red]ó[/color]w metalowych. Jeszcze raz przepraszam i prosz[color=red]ę[/color] o wybaczenie. A co do tej piosenki możecie mi to wypisać?
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
#Medium 


Wiek: 52
Posty: 1693
Otrzymał 209 punkt(ów)
Skąd: Ełk
Wysłany: 2010-07-13, 23:12    Odp: The Righteous Brothers - Unchained Melody

Proszę bardzo:

http://www.harptabs.com/song.php?ID=214
http://www.harptabs.com/song.php?ID=10864

Pozdrawiam

Medium
_________________
Są dwa piękna: piękno radości i piękno smutku. Wy ludzie Zachodu, wolicie pierwsze – my drugie. Bowiem piękno radości trwa nie dłużej niż lot motyla. A piękno smutku jest twardsze niż kamień.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Metal 

Wiek: 29
Posty: 35
Skąd: Biłgoraj
Wysłany: 2010-07-14, 09:43    Odp: The Righteous Brothers - Unchained Melody

Bardzo Panu dziękuję. A jeżeli chodzi o alt-a to się postaram.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
  
Odpowiedz do tematu