Zapamiętaj mnie i lub zarejestruj | Zapomniałem hasła

Artykuły Recenzje Harmonijkowe Bitwy
Szukaj Użytkownicy Grupy
Odpowiedz do tematu
Autor
Wiadomość
hippek 

Wiek: 34
Posty: 8
Skąd: Słupca
Wysłany: 2008-05-28, 09:14    [Szukam] pewnej nie znanej mi blizej harmonijki...

Tak jak w temacie szukam pewnej harmonijki w sumie to dla swojego dziadka...bo z tego co wiem to lubił on kiedyś grac i dostał special20, jednak ta mu nie odpowiada gdyż powtarza że musiałaby byc większa i miec po środku przedzielone kanały.Pytam ponieważ nie bardzo wiem o jaką harmonijkę może chodzic więc szukam informacji.Z góry dziękuję za odpowiedzi i pozdrawiam.

[ Dodano: 2008-05-28, 10:47 ]
Dodam jeszcze że podejrzewam że chodzi o coś typu hering melodiosa lub seductora oraz hohner echo
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
kuba 


Wiek: 47
Posty: 555
Otrzymał 62 punkt(ów)
Skąd: kielce
Wysłany: 2008-05-28, 11:36    Odp: [Szukam] pewnej nie znanej mi blizej harmonijki...

chodzi zapewne o jakąś typu tremolo. Wybór jest nieograniczony... Modele, które wymieniłeś są raczej godne polecenia. Osobiście mam seductorę heringa i jestem z niej zadowolony. Pewnie aeroarte wypowie się w tym temacie, bo on jest największym na forum wielbicielem tremolo (choć wydaje się, że ciężar jego zainteresowań przesuwa się w stronę diatoników :D ).
pzdr.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
hippek 

Wiek: 34
Posty: 8
Skąd: Słupca
Wysłany: 2008-05-28, 11:58    Odp: [Szukam] pewnej nie znanej mi blizej harmonijki...

Dziękuje za odpowiedź :) właśnie nie byłem pewien o jaką harmonijkę może chodzic gdyż za wiele wiedzy jeszcze nie posiadam.W takim razie bede musiał pokazac dziadkowi i odkupic od niego speciala 20 bo szkoda byłoby go odsyłac i zamieniac ;) .pozdrawiam

[ Dodano: 2008-05-28, 14:23 ]
czy mozna od razu zatem prosic o podanie jakiś godnych uwagi modeli w rozsadnej cenie to jest do 150 zł? pozdrawiam
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
  
Odpowiedz do tematu