Zapamiętaj mnie i lub zarejestruj | Zapomniałem hasła

Artykuły Recenzje Harmonijkowe Bitwy
Szukaj Użytkownicy Grupy
Odpowiedz do tematu
Autor
Wiadomość
Mat244 

Wiek: 32
Posty: 16
Otrzymał 2 punkt(ów)
Skąd: Gdynia
Wysłany: 2010-06-01, 19:01    Odp: Szkoła...

[quote="KamilM"]Bo zeszłoroczna matura była cholernie trudna a do tego pełna błędów. patrz biologia i historia zawierająca historie węgier![/quote]
Wybacz, że dopiero teraz to piszę, ale według Ciebie zeszłoroczna matura z biologii była trudna czy pełna błędów? IMHO była banalna (przynajmniej rozszerzenie, podstawy nie widziałem). Z biologią jest tak, że na jedno pytanie bardzo często można odpowiedzieć na wiele różnych sposobów, stosując różne dygresje, wprowadzając inne informacje związane z zagadnieniem, którego dotyczy pytanie. ALE- trzeba się wstrzelić w klucz, a to łatwe nie jest. I tu właśnie jest to, o czym pisał [b]Rzeszot[/b]- nie wolno być ZBYT mądrym, bo można napisać rzeczy, których nie ma w kluczu. W tym roku pisałem biologię i chemię na rozszerzeniu i choć nigdy nie miałem problemów z chemią to wg mnie była trudniejsza niż biologia, która z kolei sprawiała mi nieco trudności.

No, ale nikt nie podjął tematu matury podstawowej z matematyki. Albo raczej tego, co teraz jest tak naprawdę testem gimnazjalnym na poziomie rozszerzonym (no, może przesadzam).
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Blake 


Wiek: 31
Posty: 183
Otrzymał 4 punkt(ów)
Skąd: Tarnowskie Góry
Wysłany: 2010-06-01, 20:38    Odp: Szkoła...

Sieja tak więc ja Ci życzę szczęścia :D


Wiesz ja póki co poznaję nuuuuuudnąąąąą teorię, dopiero potem będą programowania, praktyki, warsztaty, pracownie,,,, ehhhh to będzie super :D
_________________
"Shinobi, który nie przestrzega zasad jest nazwany śmieciem"
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
mr.Michalos 


Wiek: 26
Posty: 626
Otrzymał 17 punkt(ów)
Skąd: Polska
Wysłany: 2010-10-03, 20:35    Odp: Szkoła...

Ja chodzę do Liceum Ogólnokształcącego im. Adama Mickiewicza w Skarżysku do klasy językowej na angielski i włoski. Ubolewam, że nie ma szwedzkiego, bo znam go nie gorzej niż polski :) . Dlaczego tak nie inaczej? Po primo tam chodził mój "braciszek", p drugie tam poszedł kumpel z piaskownicy, przedszkola, podstawówki, gimnazjum, drożyny, zespołu i Bóg, wie czego jesze. Po trzecie lubię te języki . Po czwarte dziewczyna...
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
agnieszka 

Posty: 24
Otrzymał 4 punkt(ów)
Skąd: Gorzów Wlkp.
Wysłany: 2010-11-04, 18:07    Odp: Szkoła...

Liceum Ogólnokształcące w Gorzowie Wlkp. Rozszerzone przedmioty, to historia, geografia i j. niemiecki. Wybrałam ten profil, bo lubię historię, a w szczególności historię II wojny światowej. J. niemiecki od podstawówki nie jest mnie problemem, a geografia tak przypadkiem... Niespecjalnie lubię i nie lubię. Obojętne mi to jest...
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
  
Odpowiedz do tematu