Zapamiętaj mnie i lub zarejestruj | Zapomniałem hasła

Artykuły Recenzje Harmonijkowe Bitwy
Szukaj Użytkownicy Grupy
Odpowiedz do tematu
Autor
Wiadomość
Atydea 


Wiek: 37
Posty: 18
Skąd: Skierniewice
Wysłany: 2007-11-15, 23:06    Suzuki Winner

Witam,spotkał się ktoś z Was z harmonijką suzuki winner w tonacji C 16-kanałowej? Obecnie posiadam coś takiego,usiłuję wydobywać jakieś dźwięki ale zastanawiam się nad 10-kanałową Hohner Blues Band na początek nauki,zaznaczam że tę Suzuki kupiłam w sklepie muzycznym za 30-40 zł. Jak ktoś miał kiedykolwiek do czynienia z nią,to niech napisze coś więcej o niej może...Pozdrawiam...

/Atydea
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Andrew 

Posty: 3
Otrzymał 1 punkt(ów)
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 2008-03-26, 22:34    Odp: Suzuki Winner

Akurat posiadam takową harmonijkę.
Kupiłem ja jakieś 3 lata temu. O dziwo jest to bardzo trwała harmonijka, ponieważ jeszcze dobrze brzmi po tylu latach używania, aczkolwiek nie gram na niej zbyt często. Jak dobrze sie zagra na niej Bluesa to brzmi nawet prawie jak chromatyk- (mówię o graniu Blokingiem).Z tego właśnie powodu lubię na niej grac. Nawet podciągi można na niej wykonywać. choć nie tak łatwo jak na harmonijce diatonicznej 10cio kanałowej. Ogólnie jest to bardzo dobra harmonijka. jeśli się o nią dba to posłuży bardzo długo. Mi jeszcze pewnie posłuży może następne 3 lata a może więcej jeśli jej nie będę eksploatował zbytnio. :cool:
:cool: :)
Polecam!!!!!!!!!
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Więcej szczegółów
Wystawiono 1 punkt(ów):
Cadogan
plang 


Wiek: 26
Posty: 7
Otrzymał 6 punkt(ów)
Skąd: Tczew
Wysłany: 2009-12-26, 11:38    Odp: Suzuki Winner

Ja również mam 16-kanałową harmonijkę. Nie jest tak źle powoli się przyzwyczajam. Jedyny problem to wydobycie 1 dźwięku zazwyczaj trafia się na 2 albo 3.
_________________
Lubię pisać na forum.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Więcej szczegółów
Wystawiono 1 punkt(ów):
punkcik
ezamel

Posty: 1
Wysłany: 2011-01-14, 18:39    Odp: Suzuki Winner

Hej! Potrzeba mi pomocy przy harmonijce właśnie z tego tematu :)
Suzuki Winner 16 w C...

Ni cholery nie wychodziło mi nic z tabulatur, ale za to ze słuchu w końcu cośtam wydmuchałem. Okazało się, że mam inne dźwięki i pytanie do Was - o co chodzi? :)
Mam:

E G C E G C E G
A H D F A H D F

czyli dziurki 2-7 to "standardowe" 3 - 8, a 8 to 9... Hmmmm
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
  
Odpowiedz do tematu