Zapamiętaj mnie i lub zarejestruj | Zapomniałem hasła

Artykuły Recenzje Harmonijkowe Bitwy
Szukaj Użytkownicy Grupy
Odpowiedz do tematu
Autor
Wiadomość
Łukasz Pietrzak 


Posty: 127
Otrzymał 12 punkt(ów)
Skąd: Kraków
Wysłany: 2015-10-28, 16:29    Strzelin k/ Wrocławia - Warsztaty w ramach festiwalu WIOSŁA - 21.11.2015

Zapraszam serdecznie na warsztaty harmonijkowe w ramach festiwalu gitarowego WIOSŁA 21go listopada w Strzelinie k/ Wrocławia :)

Warsztaty odbędą się w godzinach 12:00 - 16:00. W tym samym czasie odbędą się warsztaty gitarowe w klasie Leszka Cichońskiego.

Wstęp na obydwa wydarzenia wolny!

Za organizatorami:

"Uczestnik zobowiązany jest do zapisania się na warsztaty na dany instrument do dnia 07.11.2014

Jak to zrobić?

Wyślij e-mail ze swoimi danymi i rodzajem instrumentu na jakim zamierzasz grać na adres info@festiwalgitarowy.com bądz zadzwoń pod numer telefonu 509 390 154"

Więcej informacji znajdziecie na stronie festiwalu.
_________________
Facebook | WWW | Hot Tamales | Harmonica Bridge
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Łukasz Pietrzak 


Posty: 127
Otrzymał 12 punkt(ów)
Skąd: Kraków
Wysłany: 2015-11-04, 22:51    Odp: Strzelin k/ Wrocławia - Warsztaty w ramach festiwalu WIOSŁA - 21.11.2015

Już dosłownie kilka ostatnich dni na to, żeby się zapisać u organizatorów! Zachęcam gorąco :)
_________________
Facebook | WWW | Hot Tamales | Harmonica Bridge
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Hobbit 


Wiek: 32
Posty: 98
Otrzymał 9 punkt(ów)
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2015-11-09, 22:53    Odp: Strzelin k/ Wrocławia - Warsztaty w ramach festiwalu WIOSŁA - 21.11.2015

Akurat w ten weekend nie mogę, a z chęcią bym się wybrał.

Ale mam nadzieję że to nie jedyne warsztaty w okolicach Wrocławia w najbliższym czasie ;)
Pozdrawiam
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
  
Odpowiedz do tematu