Zapamiętaj mnie i lub zarejestruj | Zapomniałem hasła

Artykuły Recenzje Harmonijkowe Bitwy
Szukaj Użytkownicy Grupy
Odpowiedz do tematu
Autor
Wiadomość
Giles z Ham 

Wiek: 32
Posty: 3
Wysłany: 2013-10-10, 19:17    [Sprzedaż] Marine Band i Silverstar na sprzedaż

Witam,
sprzedaję dwie harmonijki:

Jedna to Hohner Marine Band w tonacji A - wiadomo, drewniany korpus, ładny, mały sprzęcior. Grane było na niej b. mało i tylko w warunkach domowych. Sprzedaję za 90 zł (+ koszt przesyłki pokrywa kupujący, możemy się jeszcze jakoś dogadać i zjechać z ceny kilka złociszy)

Druga to Hohner Silverstar w D - niezbyt dobry sprzęt, grałem na nim jeszcze mniej niż na Marine Band, kupiłem z ciekawości i braku czegoś lepszego - sprzedam za 30 zł, koszt przesyłki j.w.
Jeśli potrzeba więcej info, proszę o kontakt tutaj albo poprzez e-mail.

Pozdrawiam!

Pozdrawiam!
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
KatuzaR 


Wiek: 32
Posty: 319
Otrzymał 29 punkt(ów)
Skąd: Kryry
Wysłany: 2013-10-10, 19:38    Odp: [Sprzedaż] Marine Band i Silverstar na sprzedaż

Nie chcę gasić Twojego zapału, ale nikt tego za taką cenę nie kupi. SS nadaje się co najwyżej na marnawy substytut kubotana, namiastkę kastetu albo otwieracz do piwa. Nawet nówka ze salonu jest nieopłacalna za 30 zł.

Na bluesharpie marynka stoi za 95 zł. Każdy dołoży te 5 zł i ma nówkę nieużywaną i pewną.

Pozdrawiam
KatuzaR
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Giles z Ham 

Wiek: 32
Posty: 3
Wysłany: 2013-10-10, 20:33    Odp: [Sprzedaż] Marine Band i Silverstar na sprzedaż

Heh, nawet nie patrzyłem ile stoją aktualnie - machnąłem orientacyjnie tyle ile za nie dałem w sklepach minus jakieś 20 zł. Ale jeśli rzeczywiście tak jest to mogę zjechać po dyszce z każdej, czyli wyjdzie 80 za MB i 20 za SSkę, zależy mi żeby poszły bo nie styka mi ostatnio z kasą i każdy zastrzyk jest dobry ;)
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
KatuzaR 


Wiek: 32
Posty: 319
Otrzymał 29 punkt(ów)
Skąd: Kryry
Wysłany: 2013-10-10, 23:22    Odp: [Sprzedaż] Marine Band i Silverstar na sprzedaż

Życzę powodzenia w handlu :)

KatuzaR
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Harry 


Wiek: 32
Posty: 984
Otrzymał 40 punkt(ów)
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2013-10-11, 00:53    Odp: [Sprzedaż] Marine Band i Silverstar na sprzedaż

...bo jest potrzebne przy takich cenach ;)
Silverstara na pewno sobie możesz odpuścić. Oddaj koledze, żulowi, albo dziecku sąsiada ;)
_________________

Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
  
Odpowiedz do tematu