Zapamiętaj mnie i lub zarejestruj | Zapomniałem hasła

Artykuły Recenzje Harmonijkowe Bitwy
Szukaj Użytkownicy Grupy
Odpowiedz do tematu
Autor
Wiadomość
Młynek 


Wiek: 55
Posty: 730
Otrzymał 68 punkt(ów)
Skąd: Budapeszt
Wysłany: 2009-08-17, 12:42    Sprzedam Tombo Lee Oskar A+nowe płytki w stroju melody maker

Cześć,

Harmoszka jak w temacie na sprzedaż. Kupiona w Stanach, przywiózł mi ją przy okazji mój brat. Na miejscu okazało się, że to nie jest normalny diatonik Richtera, ale ma płytki Melody Maker - strojone według jakiejś innej skali. Według producenta w pierwszej pozycji jest to tonacja Bm (d) - cokolwiek to znaczy - w drugiej pozycji A. [b] Dokupiłem nowe płytki Richtera i wymieniłem, więc teraz jest to normalny harp w A. [/b]

Płytki w stroju Melody Maker pozostały zupełnie nieużywane. Też sprzedam, nie gram na tym.

Po wymianie płytek grałem na harpie dosłownie kilka razy po kilka minut - jakoś mi nie podszedł. Najwyraźniej przyzwyczaiłem się do Hohnerów i ten mi nie leży, choć nic mu nie brakuje. Trzymalem jako rezerwowy instrument, gdyby mi w trakcie grania padł Special, ale ostatnio sprawilem sobie nowego deluksiaka w tej tonacji, więc teraz to stary S20 robi za zapas, a tego Lee Oskara już po prostu nie potrzebuję. Dlatego chętnie odstąpię go komuś, komu się przyda.

Cena harmonijki to 80 PLN+przesyłka, plytki Melody Maker sprzedam za 20 PLN + przesyłka (dorzucę instrukcję, jaka była w pudełku, chyba jest tam rozkład dźwieków.

Zainteresowanych prosze o kontakt na priv.

Aha, nie wiem, według jakiej skali jest strojony ten Melody Maker, wiec proszę mnie o to nie pytać. Chciałem kupić normalnego Richtera, ale musieli sie "pomylić" przy wysyłce, a jak już przyjechała, było za późno, zeby reklamować. Stąd się te płytki wzięły u mnie.


wojtek
_________________
"Skoro uważacie, że blues jest łatwą muzyką, to dlaczego tak niewielu go dzisiaj gra?" - B.B. King
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
  
Odpowiedz do tematu