Zapamiętaj mnie i lub zarejestruj | Zapomniałem hasła

Artykuły Recenzje Harmonijkowe Bitwy
Szukaj Użytkownicy Grupy
Odpowiedz do tematu
Autor
Wiadomość
Silvers 

Posty: 3
Skąd: Okolice Warszawy
Wysłany: 2013-05-05, 09:02    Seydel Session Steel vs Suzuki HarpMaster MR 200

Witam

Znalazłem już sobie bardzo przyzwoity model, czyli Seydel Session Steel,ale przeglądając stronę www.bluesharp.pl natknąłem się na tego Japońca.Na stronie Bartka Lęczyckiego jest ona bardzo pozytywnie opisywana ze względu na precyzyjne wykonanie i cechy ważne dla początkujących.Mam jednak wrażenie,że podreślił je głowie z uwagi na bardzo niską cene,stąd pytanie która będzie lepsza dla kompletnie ''zielonych''?

Z góry dzięki. :harp:
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Harry 


Wiek: 32
Posty: 984
Otrzymał 40 punkt(ów)
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2013-05-05, 10:55    Odp: Seydel Session Steel vs Suzuki HarpMaster MR 200

Widzę, że się kolego lubujesz w tworzeniu nowych tematów. Do tego pasują wszystkie odpowiedzi z poprzedniego. Polecam poszukać na forum i samemu stwierdzić, bo nie da się jednoznacznie powiedzieć, która harmonijka jest lepsza :)
_________________

Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
#minigunmen 


Wiek: 36
Posty: 2769
Otrzymał 127 punkt(ów)
Skąd: Kat, Ośw, Krak
Wysłany: 2013-05-05, 12:54    Odp: Seydel Session Steel vs Suzuki HarpMaster MR 200

Dla kompletnie zielonych polecam harmonijkę, którą da się niewielkim kosztem naprawić, czyli Seydel Session Steel. Harpmastera możnaby polecić ze względu na cenę ale kto oszczędza, dwa razy płaci. Harpmastera źle się naprawia. Poza tym ostatnio miałem dużo przypadków, że były dziwnie za wysoko nastrojone nawet wg. A ustawionego na 443Hz - o 10 centów za wysoko. Tyle ze strony serwisowania. W pozostałych kwestiach polecam poszukać tak jak Harry pisze.
_________________
Naprawiam harmonijki! Reguluję pod overbending!- kontakt - PW albo GG albo mail. Paweł Pilnik Pilecki.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
  
Odpowiedz do tematu