Zapamiętaj mnie i lub zarejestruj | Zapomniałem hasła

Artykuły Recenzje Harmonijkowe Bitwy
Szukaj Użytkownicy Grupy
Odpowiedz do tematu
Autor
Wiadomość
ma-rucha 

Wiek: 44
Posty: 131
Otrzymał 3 punkt(ów)
Skąd: Płock
Wysłany: 2009-09-30, 23:14    [Pytanie] Tremolo - co wybrać by być zadowolonym z wyboru na dłuższy czas?

Naszła mnie chęć na tremolo i chciałbym aby było to coś trochę lepszej klasy niż Weekender czy Big valley; zależy mi na instrumencie dobrze brzmiącym i niezawodnym. Mam zaufanie do Hohnera więc raczej coś z oferty tej firmy mnie interesuje. Mam nadzieję że coś fajnego doradzicie :)
_________________
Nie ma że się nie da!!!
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
aeroarte 


Posty: 663
Otrzymał 37 punkt(ów)
Skąd: Starachowice
Wysłany: 2009-10-01, 07:33    Odp: [Pytanie] Tremolo - co wybrać by być zadowolonym z wyboru na dłuższy czas?

2509/48 G ECHO TREMOLO 4 OKTAVEN - Nisko brzmiąca ,bardzo fajna harmonijka ,tylko nieco puchnie i na gwoździe - niestety. Comete 40 w C LUB w G też warto ,bo jest solidnie zrobiona ,ale oktawowa.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
ma-rucha 

Wiek: 44
Posty: 131
Otrzymał 3 punkt(ów)
Skąd: Płock
Wysłany: 2009-10-01, 12:29    Odp: [Pytanie] Tremolo - co wybrać by być zadowolonym z wyboru na dłuższy czas?

Dzięki [b]aeroarte[/b], wiedziałem że będę mógł na ciebie liczyć w tym temacie. Oglądałem na YouTube twoje solo na Comet-ce i myślę że to ciekawa opcja. Echo również brzmi interesująco.
Kolejne pytanie jakie mam do Ciebie to: co sądzisz o tremolach dwustronnych (z tego co wiem to i Echo i Comet występują w takiej wersji).
Ja tymczasem posprawdzam sobie ile to kosztuje :)
_________________
Nie ma że się nie da!!!
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
aeroarte 


Posty: 663
Otrzymał 37 punkt(ów)
Skąd: Starachowice
Wysłany: 2009-10-01, 19:13    Odp: [Pytanie] Tremolo - co wybrać by być zadowolonym z wyboru na dłuższy czas?

Myślę ,ze pojedyncze są wygodniejsze ,w trzymaniu i przy graniu z mikrofonem.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
ma-rucha 

Wiek: 44
Posty: 131
Otrzymał 3 punkt(ów)
Skąd: Płock
Wysłany: 2009-10-01, 20:06    Odp: [Pytanie] Tremolo - co wybrać by być zadowolonym z wyboru na dłuższy czas?

No i chyba na taką się zdecyduję ze względów finansowych. Pojedyncza Comet-ka kosztuje prawie dwie stówy więc nie chcę nawet myśleć ile kosztuje podwójna...
A zdecyduję się na ten model ze względu na plastikowy grzebień - przynajmniej nic mi nie spuchnie a poza tym ma ciekawy wygląd.
Zanim to jednak nastąpi muszę 2 stówy nazbierać :( ale już przynajmniej wiem na co :D
_________________
Nie ma że się nie da!!!
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
  
Odpowiedz do tematu