Zapamiętaj mnie i lub zarejestruj | Zapomniałem hasła

Artykuły Recenzje Harmonijkowe Bitwy
Szukaj Użytkownicy Grupy
Odpowiedz do tematu
Autor
Wiadomość
Bluesman27 

Wiek: 26
Posty: 5
Skąd: Poznań
Wysłany: 2011-12-01, 19:18    [Pytanie] Na czym i w jakiej tonacji gra Dustin Arbuckle


Jak w temacie. Zwróciłem uwagę głównie na specyficzną gitarę, harmonijką zająłem się później. Arbuckle to ten z harpem.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Mrmax2102 

Wiek: 27
Posty: 17
Skąd: Gorzów Wlkp
Wysłany: 2012-05-05, 20:17    Odp: [Pytanie] Na czym i w jakiej tonacji gra Dustin Arbuckle

Rozmawiałem z Dustinem po koncercie i powiedział mi że gra na Hohnerze Special 20. Opowiedział mi że grał na Marynkach ale przestał bo mu obcinały wąsy :D

[ Dodano: 2012-05-05, 21:17 ]
A gitara to tak zwana Cigar Box Guitar ;]
_________________
Nie wchodzić! Ostre rżnięcie harmoszki!!!
~~~~~~~~
Mówcie mi Chocolate
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
robi-97 

Wiek: 26
Posty: 115
Otrzymał 1 punkt(ów)
Skąd: Kaźmierz
Wysłany: 2012-05-05, 22:56    Odp: [Pytanie] Na czym i w jakiej tonacji gra Dustin Arbuckle

Woooooooooooooooooooooooooooo ale to jest fajne! Masz tego wiecej?

edit: z*******y jest tylko Robert Pete Williams.
_________________
"Śpię na zielonej łące
Lub pod namiotem z brzóz
Czasem dajemy koncert
Ja i ten stary blues"
SDM - po strunach do nieba"
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Boodzik 

Posty: 291
Otrzymał 14 punkt(ów)
Wysłany: 2012-05-06, 22:54    Odp: [Pytanie] Na czym i w jakiej tonacji gra Dustin Arbuckle

To zostało nagrane na cigar-boxie? Musiałby tam mieć humb wmontowany ;)
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
#Maciekdraheim 


Wiek: 35
Posty: 3604
Otrzymał 296 punkt(ów)
Skąd: Ciechocinek
Wysłany: 2012-05-06, 23:18    Odp: [Pytanie] Na czym i w jakiej tonacji gra Dustin Arbuckle

Jego cigar box ma 3 struny gitarowe z przystawką podłączoną do wzmacniacza gitarowego i jedną strunę basową, do pieca basowego podłączoną. Stąd taki efekt. W jakimś wywiadzie muzyk opowiadał o tym patencie.
_________________
Blues is nothing but a good man feeling bad, thinking about the woman he once was with.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
radioswiat 

Wiek: 52
Posty: 6
Otrzymał 1 punkt(ów)
Skąd: Leszno
Wysłany: 2012-05-07, 01:31    Odp: [Pytanie] Na czym i w jakiej tonacji gra Dustin Arbuckle

http://www.cigarboxguitar.pl to jest strona mojego dobrego kolegi , który robi takie i różne cudeńka i myśle ,że może znać odpowiedż :) A cigarbox na którym tutaj gra z tego co wiem jest w stroju GDG :)
_________________
Niech Blues będzie z wami !
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
#minigunmen 


Wiek: 36
Posty: 2769
Otrzymał 127 punkt(ów)
Skąd: Kat, Ośw, Krak
Wysłany: 2012-05-07, 12:37    Odp: [Pytanie] Na czym i w jakiej tonacji gra Dustin Arbuckle

Świetnie że ktoś w Polsce wziął się za robienie tego w większych ilościach :)
_________________
Naprawiam harmonijki! Reguluję pod overbending!- kontakt - PW albo GG albo mail. Paweł Pilnik Pilecki.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Mrmax2102 

Wiek: 27
Posty: 17
Skąd: Gorzów Wlkp
Wysłany: 2012-05-08, 14:43    Odp: [Pytanie] Na czym i w jakiej tonacji gra Dustin Arbuckle

radioswiat, W tym zespole gra na wariacji stroju GDG ;] Z morelandem też gadałem . Gram też na gitarach więc z Morelandem tematy do rozmowy też mam ;p A propo, sprawdzajcie sobie strne Gorzowskiego Jazz Clubu Pod Filarami , jestem tam na każym koncercie, jeśli będziecie chcieli moge powypytywać muzyków o różne rzeczy to piszcie ;]
_________________
Nie wchodzić! Ostre rżnięcie harmoszki!!!
~~~~~~~~
Mówcie mi Chocolate
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
  
Odpowiedz do tematu