Zapamiętaj mnie i lub zarejestruj | Zapomniałem hasła

Artykuły Recenzje Harmonijkowe Bitwy
Szukaj Użytkownicy Grupy
Odpowiedz do tematu
Autor
Wiadomość
Harry 


Wiek: 32
Posty: 984
Otrzymał 40 punkt(ów)
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2010-01-19, 18:54    [Pytanie] Mikrofon harmonijkowy

Witam,
Zauważyłem własnie na allegro Superlux'a za 272 zł. Nie znam jego brzmienia, więc prosiłbym o opinię:)
A Blackedge? Wiem, był wielki temat, ale bardzo subiektywnie, co o nim sądzicie? Osobiście brakowało mi w nim nieco życia... jest fajny jak na tą cenę, może mam zbyt wielkie wymagania :)

A mikrofony od CB?

Chodzi mi o to, że chciałbym takie "Mięsiste brzmienie" mieć:) z gitarą mi się to udało, teraz potrzeba mi harmonijki:) Myślę, że z ryja, idzie mi całkiem nieźle, chciałbym to nagłośnić:) Mam shure sm58 już, i brzmi fajnie, ale wiadomo - sygnał słaby, mało oldskulowy... :)

Czy może do 300 zł uda mi się kupić coś lepszego?

Proszę o pomoc,
Harry:)
_________________

Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
#minigunmen 


Wiek: 36
Posty: 2769
Otrzymał 127 punkt(ów)
Skąd: Kat, Ośw, Krak
Wysłany: 2010-01-19, 19:07    Odp: [Pytanie] Mikrofon harmonijkowy

O Superlux był też temat, osobiście napisałem recenzję zaraz po kupieniu i osłuchaniu, po osłuchaniu na piecu lampowym, potem na innym, potem ocena z perspektywy czasu. Szukać ;)
Porównanie go do blackedge, tonsil i shure też było.... szukać.. ;)
_________________
Naprawiam harmonijki! Reguluję pod overbending!- kontakt - PW albo GG albo mail. Paweł Pilnik Pilecki.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Harry 


Wiek: 32
Posty: 984
Otrzymał 40 punkt(ów)
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2010-01-19, 19:52    Odp: [Pytanie] Mikrofon harmonijkowy

No dobra, ale ten temat jest nie tylko o tych, tylko o jakichś propozycjach:) Poza tym, chciałbym to wszystko zebrać "w kupę" :)
_________________

Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
#minigunmen 


Wiek: 36
Posty: 2769
Otrzymał 127 punkt(ów)
Skąd: Kat, Ośw, Krak
Wysłany: 2010-01-19, 20:39    Odp: [Pytanie] Mikrofon harmonijkowy

W kupie też było ;) Zwłaszcza w temacie "mikrofon i wzmacniacz" czy coś takiego. Poczytaj, nie ma co rozwijać dodatkowego wątka, jak masz pytania to pisz w tamtym :)
_________________
Naprawiam harmonijki! Reguluję pod overbending!- kontakt - PW albo GG albo mail. Paweł Pilnik Pilecki.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Harry 


Wiek: 32
Posty: 984
Otrzymał 40 punkt(ów)
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2010-01-22, 19:42    Odp: [Pytanie] Mikrofon harmonijkowy

Nie ma porównania który jest lepszy. Blackedge czy Superlux. Który?
_________________

Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
#minigunmen 


Wiek: 36
Posty: 2769
Otrzymał 127 punkt(ów)
Skąd: Kat, Ośw, Krak
Wysłany: 2010-01-22, 19:47    Odp: [Pytanie] Mikrofon harmonijkowy

Nie mam blackedge ale wydaje mi się, że dla mnie byłby lepszy bo mam małe dłonie, superlux nie zawsze mi dobrze leży. Co do brzmienia - nie mam pojęcia, wydaje mi się, że są równie dobre ale Superlux ma większą membranę więc możliwe, że lepiej przenosi pasmo z harpa.
_________________
Naprawiam harmonijki! Reguluję pod overbending!- kontakt - PW albo GG albo mail. Paweł Pilnik Pilecki.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
  
Odpowiedz do tematu