Zapamiętaj mnie i lub zarejestruj | Zapomniałem hasła

Artykuły Recenzje Harmonijkowe Bitwy
Szukaj Użytkownicy Grupy
Odpowiedz do tematu
Autor
Wiadomość
GaceQ123 


Wiek: 31
Posty: 172
Otrzymał 14 punkt(ów)
Skąd: Węgrzce, k. Krakowa
Wysłany: 2013-12-11, 15:29    [Pytanie] Line 6 POD Studio UX1 czy Behringer Q502USB

Witam was drodzy forumowicze, mam takie pytanie a raczej dylemat. Otóż tak jak w temacie, zastanawiam się nad kupnem jednego z tych dwóch urządzeń, do domowego studia. Wiem że Behringer Q502USB ma Phantom Power i że w przyszłości mikrofony typu pojemnościowego będą się sprawdzać. Nie znalazłem za to jednoznacznej odpowiedzi co do Line 6 POD UX1 czy posiada takowe zasilanie, a fajnie by było mieć takie zasilanie, bo zamierzam nagrywać rzeczy przez mikrofon pojemnościowy, a to wymaga phantom power. Na razie nagrywałem mikrofonem pojemnościowym Behringer C1-U, z którym były masakryczne problemy, może i udało mi się je przeskoczyć ale i tak nie polecam tego mikrofonu nikomu. I sprzedałem go. Dalej, chcę jak Bozia przykazała nagrywać w przyzwoitej jakości, i dlatego chciałbym abyście się wypowiedzieli na ten temat!
_________________
"If you can dream it, you can do it " - Walt Disney
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
#Medium 


Wiek: 52
Posty: 1693
Otrzymał 209 punkt(ów)
Skąd: Ełk
Wysłany: 2013-12-11, 15:55    Odp: [Pytanie] Line 6 POD Studio UX1 czy Behringer Q502USB

Line 6 POD UX1 nie ma phantoma.

Tu masz recenzję: http://www.michalkaszczys...studio_ux1.html

Jeśli w recenzji nic nie ma o tym to tego nie ma na pewno. Zapewne możesz korzystać jedynie z mikrofonów dynamicznych. Jeśli zależy Ci na phantomie - szukaj innego sprzętu.

Pozdrawiam

Medium
_________________
Są dwa piękna: piękno radości i piękno smutku. Wy ludzie Zachodu, wolicie pierwsze – my drugie. Bowiem piękno radości trwa nie dłużej niż lot motyla. A piękno smutku jest twardsze niż kamień.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
  
Odpowiedz do tematu