Zapamiętaj mnie i lub zarejestruj | Zapomniałem hasła

Artykuły Recenzje Harmonijkowe Bitwy
Szukaj Użytkownicy Grupy
Odpowiedz do tematu
Autor
Wiadomość
Sternik 

Wiek: 43
Posty: 156
Otrzymał 3 punkt(ów)
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2015-10-15, 09:25    Propozycja zmian oceniania nagrań w Harmonijkowych Bitwach

Witam.

Pytanko a zarazem propozycja do administratorów szczególnie INIMA z racji koordynowania harmonijkowych bitew.
Otóż proponuję zmianę formy oceniania HB po wstępnych dyskusjach w tej sprawie w dziale „Harmonijkowe Bitwy”
Proponowana zmiana polega na tym, aby oceny i uzasadnienia nagrań przez uczestników HB oraz forumowiczów nie biorących udziału w bitwie wysyłano bezpośrednio na PW do INIMA. Po upłynięciu terminu zgłoszeń ocen INIM jednym postem wysyła oceny i uzasadnienia nagrań oraz wynik bitwy.

Celem zmiany jest:
1. Brak wglądu w oceny i tym samy sugerowanie się czyjąś oceną.
2. Brak ewentualnych kalkulacji ocen przy wyrównanych bitwach.

Większe refleksje na ten temat znajdują się w dziale „Harmonijkowe Bitwy”
Zmiana pociągnie za sobą poświęcenie chyba nieco więcej czasu INIMOWI dlatego czekam/my na odpowiedź czy jest to wstanie zaakceptować.

Pozdrawiam
_________________
Marcin G.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
INIM 


Posty: 471
Otrzymał 7 punkt(ów)
Skąd: Ruda Śląska
Wysłany: 2015-11-08, 21:54    Odp: Propozycja zmian oceniania nagrań w Harmonijkowych Bitwach

Sądząc po odzewie chyba forumowiczom niespecjalnie przypadł pomysł. Mi osobiście dlatego, że do ocen powinien mieć wgląd każdy, aby wykluczyć jakieś zarzuty o brak jawności.
_________________
"Stadion Narodowy to zawsze będzie Śląski..."
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Sternik 

Wiek: 43
Posty: 156
Otrzymał 3 punkt(ów)
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2015-11-09, 09:04    Odp: Propozycja zmian oceniania nagrań w Harmonijkowych Bitwach

Przyjmuję decyzję do wiadomości i niech leci jak leciało. Pomysł był jednak moim zdaniem dobry.

Pozdrawiam
_________________
Marcin G.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
  
Odpowiedz do tematu