Zapamiętaj mnie i lub zarejestruj | Zapomniałem hasła

Artykuły Recenzje Harmonijkowe Bitwy
Szukaj Użytkownicy Grupy Mapa Google
Odpowiedz do tematu
Autor
Wiadomość
donvito 

Otrzymał 1 punkt(ów)
Wysłany: 2008-10-13, 21:52    [Propozycja] Nowy dział

Witam.

Gram na harmonijce od kilku miesięcy i zaczynam poczynać sobie coraz lepiej. Do tego stopnia, że odstawiam taby, staram się więcej grać ze słuchu. Jednak coraz częściej zdarza mi się moment, że po prostu nie wiem, co mam zagrać, nie mam pomysłu. Nie chcę jednak zaglądać do działu z tabami, bo zawsze jak znajdę jakiś kawałek to wspieram się tabem... Stąd sugestia by założyć na forum dział, w którym umieszczalibyśmy tytuły i mp3 utworów, które można grać. W tematach można by dyskutować np, jak zagrać dany fragment, pokazać swoje nagranie... Myślę, że nie tylko ja miewam taką 'niemoc'...

Pozdrawiam
Dodaj punkt autorowi tego posta

kamilteau 

Otrzymał 73 punkt(ów)
Wysłany: 2008-10-13, 22:03    Odp: [Propozycja] Nowy dział

Zasadniczo, takie dyskusje toczyły się do tej pory w dziale "mp3 i clipy", więc myślę, że mogłyby tam się toczyć dalej. Ale niech wypowie się tutaj ktoś wyższy rangą.

Rzeszot 

Otrzymał 47 punkt(ów)
Wysłany: 2008-10-14, 01:30    Odp: [Propozycja] Nowy dział

W sumie po to chyba był dział MP3 i Clipy; wygląda jak wygląda, ale jak najbardziej tam trzeba umieszczać odnośniki do kawałków "do ćwiczeń", w sumie, to każdy clip może być w nowym temacie, który można "obdyskutować" i nawet zamieścić własne muzyczne "wypociny na jego temat"

Odpowiedz do tematu