Zapamiętaj mnie i lub zarejestruj | Zapomniałem hasła

Artykuły Recenzje Harmonijkowe Bitwy
Szukaj Użytkownicy Grupy
Regulamin forum

1. Przestrzegaj netykiety. Każdy objaw trollingu będzie nagradzany banem.
2. Staraj się pisać zgodnie z zasadami polskiej ortografii, w razie czego użyj słownika lub skorzystaj z opcji "Sprawdź pisownię".
3. Na forum obowiązuje zakaz posiadania więcej niż jedno konto.
4. Nie pisz tematu który już jest na forum - używaj opcji szukaj. Dobierz odpowiedni dział, wybierz odpowiedni tag, nazwij wątek w taki sposób by było wiadomo o czym jest temat.
5. Na forum obowiązuje zakaz rozpowszechniania pornografii, treści nazistowskich oraz obrażania innych osób ze względu na rase, religie itp.
6. Na forum nie ma zakazu reklamowania innych stron oraz forów, jednak bądźmy rozsądni. Nagminne reklamy będą kasowane. Zakazuje sie natomiast umieszczania w ShoutBoksie linków do stron, które nie odwołują sie do konkretnego artykułu bądź pliku, potrzebnego do kontynuowania dyskusji.
7. Administracji regulamin nie obowiązuje.

Każde jednorazowe zalogowanie się na forum oznacza zaakceptowanie regulaminu.
Administracja zastrzega sobie prawo zmiany regulaminu w każdej chwili.

Polityka prywatności

1. Aby korzystać z niniejszego serwisu nie jest wymagane podawanie jakichkolwiek danych osobowych.
2. Przeglądanie serwisu jest możliwe bez koniczności rejestracji. Aby w pełni korzystać z serwisu (np. móc pisać wiadomości na forum) konieczna jest rejestracja.
3. Aby zarejestrować się, wymagane jest wyłącznie podanie nickname oraz adres e-mailowy. Wszelkie inne dane o użytkowniku (np. płeć) są podawane za zgodą Użytkownika.
4. Użytkownik zezwala na wysyłanie do Niego wiadomosci e-mailowych.
5. Użytkownik może w każdej chwili zmienić informacje na Jego temat podawane w serwisie. Zmiana nickname jest niemożliwa.
6. Serwis może ustawiać w przeglądarce Użytkownika tzw. cookies.
7. Informacje zbierane przez serwer www (np. adres IP użytkownika serwisu) są zbierane wyłącznie w celach bezpieczeństwa i statystycznych. W razie potrzeby zostaną przekazane odpowiednim służbom.

Akceptacja warunków

Akceptacja warunków równoznaczna jest z przeczytaniem, przyjęciem i stosowaniem się do wcześniej wymienionych zasad forum oraz do polityki prawatności.

Akceptuję te warunki

Nie akceptuję tych warunków