Zapamiętaj mnie i lub zarejestruj | Zapomniałem hasła

Artykuły Recenzje Harmonijkowe Bitwy
Szukaj Użytkownicy Grupy
Odpowiedz do tematu
Autor
Wiadomość
Marvin999 

Wiek: 33
Posty: 15
Skąd: Łódź
Wysłany: 2008-08-29, 18:27    Problem z GoldenMelody

Mam tą harmonijkę od jakiegos czasu chyba 4 miesięcy i gram często i za K***a J******o Ch**a nie mogę wydobywać czystych dźwięków... Przerzyciłem się na swojego baaardzo starego bluesbanda i MAGIA... wszystko czysto...


Czy któryś z użytkowników miał podobny problem z tym sprzętem? Czy może one są takie "trudno dostępne do dmuchania"?


z góry dziękuje za pomoc albo dać jakieś rozwiazanie po za tym "ćwicz dużo wkońcu wyjdzie" sorry ale po 2 godzinach dziennego grania i walenia w jeden kanał i jak gówno z tego wychodzi prrzez taki okres czasu jak na niej gram to mnie jakoś nie bardzo zmotywuje...

Pozdrawiam zrozpaczony i w******y

Marvin999
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
bartek215 


Wiek: 35
Posty: 153
Otrzymał 3 punkt(ów)
Skąd: Lewin Brzeski
Wysłany: 2008-08-30, 00:19    Odp: Problem z GoldenMelody

Stawiam że harmonijke szklak trafił... Albo ci się stroiki pokleiły. Nie chce mi się coś wierzyć że coś jest nie tak ze wszystkimi kanałami. Najlepiej to nagraj, może sie zorientujemy w czym problem.
_________________
A my siedzimy... Nic się nie dzieje...
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Sheanheavel 


Wiek: 33
Posty: 19
Skąd: RDM
Wysłany: 2009-03-31, 18:43    Odp: Problem z GoldenMelody

Albo trafiłeś na trefny towar, albo źle usta do harmonijki przykładasz- taka moja kwestia.

[ Dodano: 2009-05-22, 15:57 ]
Spróbuj rozkręcić panele a potem sprawdź stroiki. Powinna dobrze działać po samym rozkręceniu i skręceniu. A jeżeli nie zadziała, zerknij na temat w którym mowa o czyszczeniu harmonijek. Widziałem gdzieś na forum więc może ci się przydać :D
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
  
Odpowiedz do tematu