Zapamiętaj mnie i lub zarejestruj | Zapomniałem hasła

Artykuły Recenzje Harmonijkowe Bitwy
Szukaj Użytkownicy Grupy
Odpowiedz do tematu
Autor
Wiadomość
Wilku3K 


Posty: 9
Wysłany: 2017-12-17, 02:58    [Problem] Rocket (A) drugi kanał na WYDECHU okresowo w ogóle nie działa.

Witam,
posiadam od około dwóch tygodni Rocketa i byłem bardzo zadowolony ale od jakiegoś czasu kanał drugi na wydechu bywa kapryśny. Problem polega na tym, że nie wydaje z siebie żadnego dźwięku lub wydaje bardzo bardzo cichy, stłumiony. Przed chwilą rozkręciłem ją całkowicie i absolutnie nic nie odbiega od normy w stroiku wydechowym na kanale drugim od jakiegokolwiek innego stroika w harmonijce. Ciężko mi też ustalić związek z jakimkolwiek czynnikiem ale na zewnątrz w niższej temperaturze zdarza się to zdecydowanie częściej. Jakie mogą być potencjalne przyczyny takiego stanu rzeczy? Po zakupie kanał działał bardzo dobrze. Od momentu pojawienia się tego problemu pierwszy raz już nigdy nie zagrał tak jak przedtem ale nie jestem tego pewien bo czasem mam wrażenie, że gra okej. Czasem przytrafia mi się bicie stroika o pokrywę na wdechu w kanale drugim ale na wydechu raczej nie ma to miejsca. Bardzo proszę o pomoc.
:harp: :harp: :harp:
_________________
I`m just a poor fella
Seems like the world is fallin in on me
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
  
Odpowiedz do tematu