Zapamiętaj mnie i lub zarejestruj | Zapomniałem hasła

Artykuły Recenzje Harmonijkowe Bitwy
Szukaj Użytkownicy Grupy
Odpowiedz do tematu
Autor
Wiadomość
Splifen 

Wiek: 27
Posty: 3
Wysłany: 2017-08-23, 14:47    [Problem] Dziwny dzwięk z 6 + zdjęcie stroika

Witam ostatnio zauważyłem dziwny dźwięk z 6 na wdechu , rozkręciłem harmonijkę i zauważyłem jakby kawałeczek stroika się oderwał nie wiem czy tak było fabrycznie , ale poniżej zamieszczam zdjęcie , nie fajnie to wygląda :(
https://zapodaj.net/5151f03511305.jpg.html
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
#Felix 


Posty: 1596
Otrzymał 123 punkt(ów)
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 2017-08-23, 14:56    Odp: [Problem] Dziwny dzwięk z 6 + zdjęcie stroika

Faktycznie brak narożnego kawałeczka. Nie widziałem takiego "cuda", ale może kol. Paweł (minigunmen), taki przypadek miał w zasobach do naprawy.
Stroik zdecydowanie do wymiany. Polecam w.w. kol. minigunmena z naszego Forum. Napisz na priva, a zapewne się odezwie.
_________________
Keep breathing music ...
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Splifen 

Wiek: 27
Posty: 3
Wysłany: 2017-08-23, 15:13    Odp: [Problem] Dziwny dzwięk z 6 + zdjęcie stroika

Cholipka kupiłem ją 2 tygodnie temu i teraz nie wiem czy obarczać siebie czy to wada harmonijki ;) tak czy siak dzięki za pomoc , napisałem do kolegi może uda się coś zdziałać
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
#Felix 


Posty: 1596
Otrzymał 123 punkt(ów)
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 2017-08-23, 22:11    Odp: [Problem] Dziwny dzwięk z 6 + zdjęcie stroika

Zawsze możesz reklamować. Nie sądzę, że w dwa tygodnie załatwiłeś stroiki. Bardziej to wygląda na wadę fabryczną, bo jak wspomniałem, nie widziałem takiego przypadku.
_________________
Keep breathing music ...
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
  
Odpowiedz do tematu