Zapamiętaj mnie i lub zarejestruj | Zapomniałem hasła

Artykuły Recenzje Harmonijkowe Bitwy
Szukaj Użytkownicy Grupy
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Autor
Wiadomość
#Maciekdraheim 


Wiek: 35
Posty: 3604
Otrzymał 296 punkt(ów)
Skąd: Ciechocinek
Wysłany: 2008-03-09, 14:43    [Harmonijkowa Bitwa] Harp Battle 2 - I edycja - alternatywa

Wpadłem na pomysł, że jako nie wszyscy mają harmonijki w różnych tonacjach, a zmuszanie uczestników do rżnięcia w G cały czas też nie wychodzi innym na zdrowie, wpadłem na pomysł, że HB można przerobić na dwa równoległe konkursy. Ocenianie i punktowanie prac w obu przypadkach byłoby niezależne, a przy dopiero Grand Prix zliczało by się punkty z obu konkursów. Udział w obu byłby niezależny od siebie. Można zagrać w jednej, jak i w dwóch Bitwach. Takie rozwiązanie zwiększy elastyczność i różnorodność przedsięwzięcia. Oto podkład w tonacji G:

http://jamq.org/jamqueuem...ByRick_KeyG.mp3

Tak jak w wypadku konkursu z podkładem w E, zgłoszenia można przesyłać do 23 marca, do północy. Proszę, dajcie znać co o tym sądzicie, gdyż wydaje mi się to dobrym pomysłem.

Pozdrawiam,
Maciej Draheim
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Sygi 

Wiek: 31
Posty: 153
Otrzymał 6 punkt(ów)
Skąd: Przysucha
Wysłany: 2008-03-09, 14:59    Odp: [Harmonijkowa Bitwa] Harp Battle 2 - I edycja - alternatywa

Uważam, że najsprawiedliwiej i najciekawiej będzie zrobić 2 lub więcej identycznych podkładów w różnych tonacjach. W audacity by sie przetransponowało. Tylko trzeba by zobaczyć czy to kijowo nie wyjdzie po transponowaniu.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
#Maciekdraheim 


Wiek: 35
Posty: 3604
Otrzymał 296 punkt(ów)
Skąd: Ciechocinek
Wysłany: 2008-03-09, 15:01    Odp: [Harmonijkowa Bitwa] Harp Battle 2 - I edycja - alternatywa

No byłoby najsprawiedliwiej, ale wiem, że jak się człowiek w Audacity bawi, to zwykle jakość siada. A poza tym, w Audacity nie ma chyba opcji wyboru tonacji. Owszem, można dźwięki podwyższyć, lub obniżyć, ale musiałby się zająć tym ktoś, kto się na tym zna.

----------------------------------------------------------

Sygi, wypróbowałem Twój pomysł. Wziąłem kawałek "Help Me" i o dziwo, przeniosło z E do G. Co ciekawe, nie straciło nic na jakości! Trzeba kogoś kto ma uprawnienia poprosić o zamknięcie tego tematu, a w tamtym sie wrzuci uzupełnione podkłady.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Sygi 

Wiek: 31
Posty: 153
Otrzymał 6 punkt(ów)
Skąd: Przysucha
Wysłany: 2008-03-09, 19:50    Odp: [Harmonijkowa Bitwa] Harp Battle 2 - I edycja - alternatywa

Cieszy mnie to bardzo, że się mogłem na coś przydać :)
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Więcej szczegółów
Wystawiono 1 punkt(ów):
#Maciekdraheim
Rzeszot 


Wiek: 35
Posty: 404
Otrzymał 21 punkt(ów)
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2008-03-10, 14:55    Odp: [Harmonijkowa Bitwa] Harp Battle 2 - I edycja - alternatywa

No to skoro tak, to zamykam temat.

Aha, Maćku, Ty również masz uprawnienia do zamykania tematów: taka kłódeczka nad okienkiem szybkiej odpowiedzi, czy też jak wolisz u dołu strony.
_________________
"Obecnie bluesmani wolą pokazać w swojej grze jakich technik się nauczyli, zapominając o przekazywaniu przez muzykę swoich uczuć. Sam się do tego przyznaję..." Khalif Wailin' Walter
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
  
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi