Zapamiętaj mnie i lub zarejestruj | Zapomniałem hasła

Artykuły Recenzje Harmonijkowe Bitwy
Szukaj Użytkownicy Grupy
Odpowiedz do tematu
Autor
Wiadomość
CortX6 

Posty: 3
Skąd: Mysłowice
Wysłany: 2008-02-23, 12:35    [Pytanie] Renegade

Witam! Gram na harmonijce już jakieś 2 miesiące i coś tam już potrafię zagrać. Od samego początku patrzyłem kilka razy na taby do utworu z filmu Renegade i bardzo chciałbym się tego nauczyć ale nie mam pojęcia jak ... :| Próbowałem kilka razy ale wychodzi mi z tego po prostu g**no :/ . Bardzo proszę o jakieś wskazówki jak mam to zagrać itp. Chyba że ktoś posiada inaczej rozpisane tabulatury (łatwiej rozpisane:P) to bardzo proszę o umieszczenie ich tu :)
Z góry dziękuje. Pozdrawiam

Link do tabulatur z których się uczyłem Tutaj
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Lady_Stardust 

Wiek: 33
Posty: 131
Otrzymał 21 punkt(ów)
Skąd: Kraków
Wysłany: 2008-02-23, 13:14    Odp: [Pytanie] Renegade

Jak to zagrać? Przyłożyć harmonijke do ust i dmuchać bądź wciągać powietrze przez kanały podane w tabie :P ale może moje nagranie Ci pomoże, żebyś miał to w uszach: http://renlady.patrz.pl
Jak umiesz ładnie podciągi to nie powinno być problemu... aha i ja zamiast (4)(-4) 4 w ostatniej linijce gram (4) 4 (-3), bo jakos tak ładniej mi to brzmi.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
CortX6 

Posty: 3
Skąd: Mysłowice
Wysłany: 2008-02-23, 14:37    Odp: [Pytanie] Renegade

Lady_Stardust napisał/a:
Jak to zagrać? Przyłożyć harmonijke do ust i dmuchać bądź wciągać powietrze przez kanały podane w tabie


eh... spodziewałem się tego typu "wskazówek", no cóż w każdym razie dzięki za pomoc
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Lady_Stardust 

Wiek: 33
Posty: 131
Otrzymał 21 punkt(ów)
Skąd: Kraków
Wysłany: 2008-02-23, 15:11    Odp: [Pytanie] Renegade

Troszkę poczucia humoru, kolego. ;) masz taba, nagrałam Ci jak masz to zagrać, jakich jeszcze wskazówek oczekujesz? Sam tab to ogromna wskazówka, a z nagraniem to już w ogóle...
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
CortX6 

Posty: 3
Skąd: Mysłowice
Wysłany: 2008-02-23, 15:21    Odp: [Pytanie] Renegade

ok whatever, topic można zamknąć.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
#Maciekdraheim 


Wiek: 35
Posty: 3604
Otrzymał 296 punkt(ów)
Skąd: Ciechocinek
Wysłany: 2008-02-23, 15:23    Odp: [Pytanie] Renegade

Już gdzieś był wątek o tym kawałku. Tam zaś dyskusja o sprzęcie i chyba nawet tabulatura się przewinęła. Na www.harptabs.com z tego co wiem jest rozpiska do "Renegata".
_________________
Blues is nothing but a good man feeling bad, thinking about the woman he once was with.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
  
Odpowiedz do tematu