Zapamiętaj mnie i lub zarejestruj | Zapomniałem hasła

Artykuły Recenzje Harmonijkowe Bitwy
Szukaj Użytkownicy Grupy
Odpowiedz do tematu
Autor
Wiadomość
monika 

Posty: 0
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2008-02-14, 11:15    [Ogłoszenie] Szukamy Talentów do polskiej edycji "Got

Szanowni Państwo,

W związku z tym, że za miesiąc rusza rekrutacja do nowego talent show przygotowywanego dla TVN, chciałabym uprzejmie spytać, czy byliby Państwo zainteresowani wzięciem udziału, zgłoszeniem grupy swoich podopiecznych, wreszcie udzieleniem pomocy przy wskazaniu osób zainteresowanych występem w programie.

Show bazuje na angielskiej formule Britain’s Got Talent, która zakłada pojedynek wszelkich talentów muzycznych, akrobatycznych, cyrkowych itd., bez żadnych ograniczeń wiekowych, płciowych czy ze względu na poziom prezentowanych umiejętności.
Wraz z zespołem uważamy, że gra na harmonijce ustnej jest niespotykaną umiejętnością i chcielibyśmy aby zaprezentowali je Państwo w naszym konkursie.

Castingi rozpoczną się w maju 2008, natomiast więcej informacji niebawem pojawi się w mediach. Wszelkie pytania proszę kierować na mój adres mailowy: monika.osiecka@fremantlemedia.pl.

Serdecznie pozdrawiam, Monika Osiecka
Polska edycja " Got Talent "
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
grabarz 


Posty: 96
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 2008-02-14, 13:45    Odp: [Ogłoszenie] Szukamy Talentów do polskiej edycji "Got

monika napisał/a:
gra na harmonijce ustnej


Podejrzewam, że tylko ten fragment został zmieniony, a reszta umieszczana jest na każdym forum metodą "control+v". Pomijając ten fakt, co takiego niespotykanego jest w grze na harmonijce? Po prostu człowiek uczy się zasysać drugi kanał i umie grać. "Wlazł kotek na płotek" się pani marzy?
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
kuba 


Wiek: 47
Posty: 555
Otrzymał 62 punkt(ów)
Skąd: kielce
Wysłany: 2008-02-14, 14:44    Odp: [Ogłoszenie] Szukamy Talentów do polskiej edycji "Got

he he...
ja bym jeszcze dodał, że super utalentowani gracze umieją także "Kurki trzy"...

Show będzie świetny. Czekam z niecierpliwością.

A swoją drogą ciekawe kto będzie w jury (Doda???).
pzdr.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Osaosowski 

Wiek: 31
Posty: 265
Otrzymał 2 punkt(ów)
Skąd: Inowrocław
Wysłany: 2008-02-14, 15:32    Odp: [Ogłoszenie] Szukamy Talentów do polskiej edycji "Got

Ej no panowie po co tak agresywnie? :D Może ktoś z nas się zgłosi? Mamy przecież dobrych harpiarzy na forumie. A blues- harmonijkowy akcent też by się przydał (w TV jeśli komu by się udało dostać) nawet jak doda by była w jury to nic- ale wreszcie coś by w TV się ciekawego zdarzyło...

pozdrawiam "osa"

PS grabarz, a Tobie by się chciało na każdym forum tyle pisać? Mi nie. Tez bym kopiował. Coś w tym złego?
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
grabarz 


Posty: 96
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 2008-02-14, 17:20    Odp: [Ogłoszenie] Szukamy Talentów do polskiej edycji "Got

Przeciwnikiem jestem wszelkich show w telewizji, a złe jest takie udawane zwracanie się do użytkowników w bezpośrednim zwrocie. Wolałbym przeczytać, że jest robiony program z utalentowanymi w roli głównej, prosimy o zgłoszenia do tefałenu, dziękuję i przepraszam. Nie podoba mi się udawanie, że akurat harmonijkarze są wyjątkowi (na forum trębaczy to trębacze są wyjątkowi, na forum piwoszy to gra na bębnie piwnym jest najwspanialsza), jakby to ta jedyna grupa była wyjątkowa dla pani Moniki.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Ottis 

Wiek: 32
Posty: 28
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 2008-02-14, 17:55    Odp: [Ogłoszenie] Szukamy Talentów do polskiej edycji "Got

dobrze, że nie będę musiał oglądać tego całego show i tej pani Moniki i tego jury-od siedmiu lat nie mam TV :D
i w pełni zgadzam się z Grabarzem.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Osaosowski 

Wiek: 31
Posty: 265
Otrzymał 2 punkt(ów)
Skąd: Inowrocław
Wysłany: 2008-02-14, 18:38    Odp: [Ogłoszenie] Szukamy Talentów do polskiej edycji "Got

No.. co do udawania to rzeczywiście macie rację. Ale myślę że nie powinno nam przeszkadzać to że jednak coś takiego jest ogłoszone. (nie to że wam dyktuje co ma wam przeszkadzać a co nie, ale uważam że jednak to że ktoś zaprasza nas do programu złem nie jest) ale z naszego forum się chyba nikt nie zgłosi...

pozdrawiam "osa"
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Ottis 

Wiek: 32
Posty: 28
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 2008-02-14, 18:42    Odp: [Ogłoszenie] Szukamy Talentów do polskiej edycji "Got

No Osa, masz rację. Pani tylko pomyliła forum (tutaj ludzie są z reguły rozgarnięci), wybaczmy jej :P
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Rzeszot 


Wiek: 35
Posty: 404
Otrzymał 21 punkt(ów)
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2008-02-14, 18:46    Odp: [Ogłoszenie] Szukamy Talentów do polskiej edycji "Got

grabarz napisał/a:
jakby to ta jedyna grupa była wyjątkowa dla pani Moniki.

A może jest?

Ottis napisał/a:
dobrze, że nie będę musiał oglądać tego całego show i tej pani Moniki i tego jury

No fajnie, fajnie, ale co ma pierniczek do wiatraczka.

Wracając jednak do sedna sprawy.
Co wam przeszkadza takie ogłoszenie? Jakie jest, takie jest. Jak ktoś przeczyta i pójdzie na casting to fajnie, jak nie to trudno. Po co do tego jakieś, w sumie nieprzyjemne, komentarze? Nie podoba się taka forma pisania ogłoszeń i taka reklama? To nie powód do pisania takich ironicznych tekstów. Zostawcie to administracji serwisu. Jak się nie spodoba to skasują i tyle.
_________________
"Obecnie bluesmani wolą pokazać w swojej grze jakich technik się nauczyli, zapominając o przekazywaniu przez muzykę swoich uczuć. Sam się do tego przyznaję..." Khalif Wailin' Walter
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Ottis 

Wiek: 32
Posty: 28
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 2008-02-14, 19:11    Odp: [Ogłoszenie] Szukamy Talentów do polskiej edycji "Got

Rzeszot napisał/a:
Po co do tego jakieś, w sumie nieprzyjemne, komentarze? Nie podoba się taka forma pisania ogłoszeń i taka reklama? To nie powód do pisania takich ironicznych tekstów.


Dzięki Bogu jest to forum, żebyśmy mogli między sobą wymienić opinię nt takiego na przykład ogłoszenia.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
#Maciekdraheim 


Wiek: 35
Posty: 3604
Otrzymał 296 punkt(ów)
Skąd: Ciechocinek
Wysłany: 2008-02-14, 19:50    Odp: [Ogłoszenie] Szukamy Talentów do polskiej edycji "Got

Panowie, skąd w Was tyle agresji i niechęci? Samo przedsięwzięcie wydaje mi się ciekawe. Co lepsze, w amerykańskiej edycji tego programu drugie miejsce zajął 12 letni harmonijkarz LD Miller! Prześcignął go tylko niesamowity brzuchomówca udający głosy wokalistów. A co do ogłoszeń. Jak ja przesyłałem info o warsztatach, to też przeklejałem gotową informację w różne miejsca. Po co dodatkowo w klawisze stukać?
_________________
Blues is nothing but a good man feeling bad, thinking about the woman he once was with.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Lady_Stardust 

Wiek: 33
Posty: 131
Otrzymał 21 punkt(ów)
Skąd: Kraków
Wysłany: 2008-02-14, 21:03    Odp: [Ogłoszenie] Szukamy Talentów do polskiej edycji "Got

To ja się zgłaszam jako cyrkowiec.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
kuba 


Wiek: 47
Posty: 555
Otrzymał 62 punkt(ów)
Skąd: kielce
Wysłany: 2008-02-14, 21:13    Odp: [Ogłoszenie] Szukamy Talentów do polskiej edycji "Got

:what: dobre. Jeszcze trzeba tylko akrobatę i harmonijkarza. I można kręcić.

pzdr.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
#Maciekdraheim 


Wiek: 35
Posty: 3604
Otrzymał 296 punkt(ów)
Skąd: Ciechocinek
Wysłany: 2008-02-14, 21:17    Odp: [Ogłoszenie] Szukamy Talentów do polskiej edycji "Got

Na harmonijkarza ja bym chętnie poszedł, tylko zdecydowanie za cienki w uszach jestem. Z kretesem bym przegrał. Tu potrzeba umiejętności.
_________________
Blues is nothing but a good man feeling bad, thinking about the woman he once was with.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
kuba 


Wiek: 47
Posty: 555
Otrzymał 62 punkt(ów)
Skąd: kielce
Wysłany: 2008-02-14, 21:23    Odp: [Ogłoszenie] Szukamy Talentów do polskiej edycji "Got

idź. Co Ci szkodzi. Jabyłem kiedyś na castingu SUPERTALENT (czy coś takiego). Nie uwierzyli, że mam jakiś :(
pzdr.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
kamilteau 


Wiek: 33
Posty: 1390
Otrzymał 76 punkt(ów)
Skąd: Olsztyn/Offenburg
Wysłany: 2008-02-14, 21:32    Odp: [Ogłoszenie] Szukamy Talentów do polskiej edycji "Got

Skoro już jesteśmy przy takich konkursach, to kiedyś ojciec chciał mnie zgłosić do "Eureko, ja to wiem". Ale się nie zgodziłem :P . Jak skończę osiemnastkę to może pójdę do "Milionerów" :P .
_________________
"Don't start me talking, I'll tell everything I know..."
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Lady_Stardust 

Wiek: 33
Posty: 131
Otrzymał 21 punkt(ów)
Skąd: Kraków
Wysłany: 2008-02-14, 21:46    Odp: [Ogłoszenie] Szukamy Talentów do polskiej edycji "Got

Maciek, jakie umiejętności? Przecież pani Monika sama powiedziała, że poziom prezentowanych umiejętności nie ma znaczenia. Możesz iść jako połykacz ognia. Tylko dorób sobie sztucznego cycka, będziesz wtedy postrzegany jako ekscentryczna indywidualność, co niewątpliwie zwiększy Twoje szanse.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
#Maciekdraheim 


Wiek: 35
Posty: 3604
Otrzymał 296 punkt(ów)
Skąd: Ciechocinek
Wysłany: 2008-02-14, 22:22    Odp: [Ogłoszenie] Szukamy Talentów do polskiej edycji "Got

Ale Lady. Skoro chciałbym tam wystąpić jako harmonijkarz (a takie jest zamierzenie), to aby mieć jakiekolwiek realne szanse warto, abym trochę znał się na tym. Jako połykacz ognia nie pójdę, bo nie mam o tym pojęcia, a jako harmonijkarz to "wlazł kotek" zagram, ale do ekstra ligi, np. takiej jaką pokazał LD Miller w wersji amerykańskiej jeszcze mi bardzo daleko. A poziom umiejętności nie ma znaczenia przy samej rejestracji, bo numerek dają każdemu jak leci. Potem już się przydaje wiedzieć co nieco o tym, co się zamierza pokazać.
_________________
Blues is nothing but a good man feeling bad, thinking about the woman he once was with.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
kuba 


Wiek: 47
Posty: 555
Otrzymał 62 punkt(ów)
Skąd: kielce
Wysłany: 2008-02-15, 08:13    Odp: [Ogłoszenie] Szukamy Talentów do polskiej edycji "Got

jak będziesz miał sztucznego cycka to to ja i moi znajomi będziemy na Ciebie głosować ;D
pzdr.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Lady_Stardust 

Wiek: 33
Posty: 131
Otrzymał 21 punkt(ów)
Skąd: Kraków
Wysłany: 2008-02-15, 15:07    Odp: [Ogłoszenie] Szukamy Talentów do polskiej edycji "Got

Ale Maćku. Przecież żartuje sobie tylko, nie wyczułeś ironii w moim głosie? ;) Oczywiście szanuję ludzi, którzy zgłaszają się do takich programów i faktycznie mają talent, ale można przecież realizować się w inny sposób. No ale co kto woli.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
SZCZYPIOR 


Wiek: 31
Posty: 830
Otrzymał 24 punkt(ów)
Skąd: Mosina
Wysłany: 2008-02-15, 15:47    Odp: [Ogłoszenie] Szukamy Talentów do polskiej edycji "Got

No nareszcie jakaś cywilizowana dyskusja, bo te posty na samym początku
były cokoliwek beznadziejne i żałośne, jak kogoś takowy program nie interesuje, to trudno, ale przeciez nie musi tutaj robić od razu krzyku
_________________

Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
#Maciekdraheim 


Wiek: 35
Posty: 3604
Otrzymał 296 punkt(ów)
Skąd: Ciechocinek
Wysłany: 2008-02-15, 17:18    Odp: [Ogłoszenie] Szukamy Talentów do polskiej edycji "Got

No kuba, ja sobie sztucznych cycków dorabiać nie zamierzam, więc szanse maleją drastycznie.

Lady, ironie wyczułem, bez obaw. Się domyśliłem, że połykanie ognia i dodatkowy cyc to ściema. Piszesz, że można realizować się w inny sposób. Owszem, zawsze znajdzie się metoda, ale przecież taki program równie dobrze może być metodą realizacji. A w Naszym pięknym kraju czasem ciężko inaczej zwrócić na siebie uwagę.

A jak piszę bezsensu, to proszę nie zwracać uwagi, bo dopiero z drzemki się wybudziłem.
_________________
Blues is nothing but a good man feeling bad, thinking about the woman he once was with.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Lady_Stardust 

Wiek: 33
Posty: 131
Otrzymał 21 punkt(ów)
Skąd: Kraków
Wysłany: 2008-02-15, 18:31    Odp: [Ogłoszenie] Szukamy Talentów do polskiej edycji "Got

Tak, niewąpliwie masz racje. Tylko po prostu nie mam zaufania do takich programów, bo ich twórcom wcale nie chodzi o dawanie szansy utalentowanym ludziom, tylko o kase. Choć z drugiej strony faktycznie, udział w takim przedsięwzięciu może otworzyć furtki zamknięte dla innych ludzi. No ale nie mam zaufania, nic nie poradzę.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
#Maciekdraheim 


Wiek: 35
Posty: 3604
Otrzymał 296 punkt(ów)
Skąd: Ciechocinek
Wysłany: 2008-02-15, 18:39    Odp: [Ogłoszenie] Szukamy Talentów do polskiej edycji "Got

A że o kasę chodzi, to wiadome. Zawsze o kasę chodzi. Czy w takim programie, czy festiwalu bluesowym. Na pieniądzach się wszystko opiera i trzeba przejść nad tym do porządku dziennego. A jak się okazja trafia, to czemu nie skorzystać? No, akurat castingi sie z maturami zbiegają, to jest powód :P :harp: .
_________________
Blues is nothing but a good man feeling bad, thinking about the woman he once was with.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Lady_Stardust 

Wiek: 33
Posty: 131
Otrzymał 21 punkt(ów)
Skąd: Kraków
Wysłany: 2008-02-15, 18:48    Odp: [Ogłoszenie] Szukamy Talentów do polskiej edycji "Got

Matura? Przełoży się (żyje z takim przeświadczeniem od początku 3 klasy). Z przykrością musze przyznać Ci racje, money makes the world go around, właściwie nie mam już więcej kontrargumentów, może poza tym, że telewizja pogrubia. ;)
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
#Maciekdraheim 


Wiek: 35
Posty: 3604
Otrzymał 296 punkt(ów)
Skąd: Ciechocinek
Wysłany: 2008-02-15, 18:50    Odp: [Ogłoszenie] Szukamy Talentów do polskiej edycji "Got

Z tym ostatnim się zgodzę, znam z autopsji. A przesuwanie matury może się czkawką odbić. Ale, pożyjemy, zobaczymy.
_________________
Blues is nothing but a good man feeling bad, thinking about the woman he once was with.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
  
Odpowiedz do tematu